Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 17:27, Respev- napisał:

> Cześc wszystkim!! Mam pytanko zainstalowałam sobie Gothic3 i ściągnelam patch 1.9 zainstalowała

> w tym samym miejscu gdzie mam zainstalowaną grę i ndal nie mogę ruszyć z grą wyskakuje
mi nadal
> konsola z WHERE IS THE GURU? co mam zrobić ? Moja cierpliwość się już konczy !!! Bardzo
proszę
> o pomoc!!!!1

Masz za słaby komputer widocznie. Dziwnym trafem większość takich przypadków występuje u osób
z małą ilością pamięci RAM.

Sama już nie wiem wysyłam parametry może zechciał byś zerknąć i powiedzieć czy są ok. Dzięki!!!

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) (2600.xpclient.010817-1148)
System Manufacturer: VIA
System Model: K7VT2
Processor: AMD Athlon(tm) XP 2000+, ~1.7GHz
Memory: 256MB RAM
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DxDiag Version: 5.03.0001.0904 32bit Unicode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, zabytkowa plyta glowna, starusienki procesor, pamieci bardzo malo, dzisiaj 1gb to absolutna minimum, ty masz tylko 256mb, zapewne karta graficzna tez nie jest najwyzszych lotow

musisz kupic min 512mb pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 17:54, salsA ASIA napisał:

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) (2600.xpclient.010817-1148)
System Manufacturer: VIA
System Model: K7VT2
Processor: AMD Athlon(tm) XP 2000+, ~1.7GHz
Memory: 256MB RAM
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DxDiag Version: 5.03.0001.0904 32bit Unicode

RAM RAM RAM i jeszcze raz RAM. Aż dziw bierze ze ci sie wogle uruchomiło. Ja mam 768MB i raz mi wyskoczył ten komunikat,ale uruchomiłam od nowa i wszystko było OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:58, Tomas23 napisał:

A co mam zrobić żeby mieć większe zaufanie w monterze? bo nie wiem już do kogo mam się udać
ze wszystkimi już gadałem

Walcz na arenie, potem pójdzie z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 17:54, salsA ASIA napisał:

> > Cześc wszystkim!! Mam pytanko zainstalowałam sobie Gothic3 i ściągnelam patch 1.9
zainstalowała
>
> > w tym samym miejscu gdzie mam zainstalowaną grę i ndal nie mogę ruszyć z grą wyskakuje

> mi nadal
> > konsola z WHERE IS THE GURU? co mam zrobić ? Moja cierpliwość się już konczy !!!
Bardzo
> proszę
> > o pomoc!!!!1
>
> Masz za słaby komputer widocznie. Dziwnym trafem większość takich przypadków występuje
u osób
> z małą ilością pamięci RAM.
Sama już nie wiem wysyłam parametry może zechciał byś zerknąć i powiedzieć czy są ok. Dzięki!!!

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) (2600.xpclient.010817-1148)
System Manufacturer: VIA
System Model: K7VT2
Processor: AMD Athlon(tm) XP 2000+, ~1.7GHz
Memory: 256MB RAM
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
DxDiag Version: 5.03.0001.0904 32bit Unicode

Dokup se RAMu przynajmniej 1000 ja mam 1512 RAm procesor se wymień ja mam 3 ghz i powinno ci chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:00, Magwisienka napisał:

> A co mam zrobić żeby mieć większe zaufanie w monterze? bo nie wiem już do kogo mam się
udać
> ze wszystkimi już gadałem
Walcz na arenie, potem pójdzie z górki ;)

>Walcz na arenie tak mówisz ale ja jusz walczyłem i wszystko zrobiłem i dalej nie chcą mnie przepuścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące tego tematu,a mianowicie dlaczego dla każdego użytkownika przypięty jest ten wątek,a nie każdego Gothic 3(lub inne)interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam do was pytanie
Zdobyłem już 5 artefaktów adanosa i wybrałem ścieżke innosa i mam zlecone teraz 2 zadania Zabicie Zaubena i wyzwolenie miast od orków
Czy jak wykonam te zadania to już koniec gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:14, Paweł 321 napisał:

Mam pytanie dotyczące tego tematu,a mianowicie dlaczego dla każdego użytkownika przypięty jest
ten wątek,a nie każdego Gothic 3(lub inne)interesuje?

Jeżeli cie nie interesuje to nie wchodź. Tak sie składa, że większość jednak interesuje. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:17, K@milo napisał:

Witam
Mam do was pytanie
Zdobyłem już 5 artefaktów adanosa i wybrałem ścieżke innosa i mam zlecone teraz 2 zadania Zabicie
Zaubena i wyzwolenie miast od orków
Czy jak wykonam te zadania to już koniec gry ??


Prawdopodobinie nie. W poradniku pisze że to jeszcze nie koniec:D ciekawe co będzie na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem... Uzyskałem odpowiednią reputację w Geldern i spotkałem się z tamtejszym szamanem. Niestety, ten mnie w wejściu zaatakował. Zdążyłem już wyzwoilić kilka miast, więc to pewnie z tego powodu. Ale nie o to chodzi. Wyzwoliłem Geldern i udałem się dalej, do Trelis. I tu pojawia się problem... Atakują mnie wszyscy napotkani orkowie, bez wyjatku. Ich imiona są podświetlone na czerwono i po prostu muszę z nimi walczyć. Udało mi się nawet pokonać zielonoskórych w Trelis, ale to chyba nie jest wyjście, bo kręcący się po okolicy orkowie nadal podnoszą na mnie miecz. Sam już nie wiem co robić. Nie mam save''a przed wyzwoleniem Geldern... Kto pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się