Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ale jaja...:) W G3 takiego buga to jeszcze nie widziałem... Da się "latać"!!! Bez żadnych czarów!! Mam lvl 14 i wleciałem do króla Rhobara przez bariere...a raczej spieprzyłem się na dach jakiejś wieży. Przeżyłem dzięki akrobatyce... Lot był coprawda niekontrolowany (nie mogłem zmieniać kierunku), ale "nad" bariere udało mi się wzlecieć :D:D:D Dla jasności... to nie jest bug jednorazowy... ja tak moge kiedy chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dzienniku zadań masz napisane, wystarczy kliknąć na ikonke danego miasta aby pod mapą wyświetlił Ci się procent posiadanej reputacji w danym mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:27, Gawełek napisał:

Głupie pytanie chyba, ale chce wiedzieć. Jak się sprawdza ile ma się % reputacji w danej osadzie/miesćie?
Bo niektórzy coś mówią, że mają:"Mam 71% i brakuje mi 4%" skąd wie ile ma %?


W oknie z questami klikasz na ikonce danego miasta i wtedy pokazuje ci się twoja reputacja w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ten post komuś pomoże mam :

gforce 6600 z 128 mb ramu na pokładzie
Semprona 3000+
512mb ramu 500mhz
i dysk SATA 2

po ustawieniu detali na niezbędne minimum pobawieniu się tweakiem i ustawieniu pamięci wirtualnej na minimum 2 giga i maksimum 5 giga oraz po podkręceniu zegara procesora do 350 mhz i pamięci do 550 mhz (program który dostałem do płyty to umozliwił) gierka idzie jako tako czyli DA SIĘ GRAĆ
nie załamujcie się więc że giere ścina poprostu wywalcie wszystko co nie potrzebne z pamięci pobawcie się w konfigu i grajcie naprawde nie warto walić kapusty w sprzęt przynajmniej do momętu finalnego patha od zembatych rybek który może sporo poprawić. apeluje do cierpliwości i rozsądku zwłaszcza że ceny RAMu ostatnio dość znacznie podskoczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer ma :
-kartę graficzną Radeon X200 (zintegrowany ale znam gościa, który Gothic III odpalił na zintegrowanej)
-1GB RAM
-AMD Athlon 64 3200+

Czy będę mógł pograć w Gothic III chociaż na najniższych ustawienich????? Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie prubuje do tego dojść na innych forach pisało że nieda sie albo trzeba mieć szate maga ognia i jego kostur tylko tak się składa że ja to mam no za wyjątkiem kostura ale ja z kolei pytałem się pomocy technicznej cd-projekt i oni muwili że jak grali to mieli wszystkie umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż głupio mi się pytać, ale mam problem w Mora Sul, mianowicie stanąłem na 70% popularności.

Znalazłem zdradzieckich strażników kupca, zabiłem yussufa, ukradłem puchary, zostałem mistrzem areny, załatwiłem sprawę z Orknarokiem, zabiłem gońców pustyni, pobłem Grubasa, odnalazłem Ramireza, kupiłem amulet czarnoksiężnika, przyprowadziłem Yasminę Hamidow i drugą kobietę Gonzalesowi, poszedłem z Kirkiem i dałem 100 złota Gonzalesowi.

Jedyne co zrobiłem "nie tak" to dałek Ksieżycowe Ostrze kowalowi, zamaist Gomezowi. Pytałem wszystkich w mieście - nikt nie ma dla mnie questa :/. Masz może jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Czy komuś coś wiadomo na temat patcha 1.10 do Gothic 3?
Czy Piranie zaczęły nad nim pracę i kiedy w przybliżeniu wyjdzie?
Z góry dziękuję
Patwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:43, eL Fron napisał:

Można dać Gonzalesowi jeszcze paczkę ziela z Lago.


Dzięki - to samo ktoś napisał na forum World of Players, więc tak właśnie zrobię.
Choć swoją drogą bardzo nie podoba mi się takie rozwiązanie. Można stracić ładnych kilka godzin łażąc po ruinach i szukając questów - a w końcu nie chodzi tu o poboczne spotkanie z Ramirezem, a otrzymanie klucza związanego z główną fabułą xp.

Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze nauczyć się obalania przeciwnika i kiedy nikogo nie będzie w pobliżu walnąć tego kowala w głowę i zabrać mu to księżycowe ostrze o ile je będzie miał w ekwipunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:47, Bambadil napisał:

możesz jeszcze nauczyć się obalania przeciwnika i kiedy nikogo nie będzie w pobliżu walnąć
tego kowala w głowę i zabrać mu to księżycowe ostrze o ile je będzie miał w ekwipunku;)

To nic nie da - quest dla Ramireza (a raczej ta jego część) jest anulowany w momencie oddania kowalowi.
Po prostu ta gra naprawdę wymaga czasem myślenia - jak napisał sam Backside chodzi o ważną postać i ważne zadanie, wiadomo od początku, że Ramirez ostrzy sobie zęby na Księżycowe Ostrze - w tym momencie dawać taką zabawkę kowalowi? Ryzykowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:53, Misiekolxp001 napisał:

Jestem w Silden i zabił mi Brama topielec niewiem jak ale co tam..... :/ Czy da się przejść
gre bez niego? prosze o szybką odpowiedz. Pozd


Dosłownie 10 minut temu miałem tą samą sytuację lecz mi to wisi czy on zginie (qest przepadł)
moim zdaniem on nie jest ważny bo był w zadaniach pobocznych Pozdro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też za bardzo nie zależy ale bym wczytał tylko że mam ostatniego seva około 2 h przed tym jakoś czas mi szybko poleciał....... :) Dziwne to było podchodze do chaty a tu słysze walke podbiegam a topielec na mnie ...... heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. jaką kartę polecalibyscie do gothica 3 po przystepnej cenie? i gdzie/ na jakiej stronie mozna by było ja kupic tak żeby niekantowali?" wiem iż w poradniku jest wskazana garta Nvidia geforce 6800 lub leprza.
czy to oznacza iz na tej karcie gothic bedzie działał z minimalnymi wymaganiami?? ja osobiscie wolałbym leprzą. taka która byłaby takrze na inne gierki... ( te które przyjdą pużniej...) czy ,,Nvidia geforce 7800 lub 7900 była by leprza? i po jakiej cenie. wybaczcie o takie pytania lecz przeszukałem mase stron na których te karty wachają się od 90 do 1000 zł. wiedz dostałem amoku. pytam się o zdanie fachowców w tej dziedzinie czyli waz.
Drugie moje pytanie to pytanie o pamiec RAM. czy gdy dokupię 1 GB uda mi się ja dołaczyć do moich marnych 512 MB? czy musze odrazu kupowadz 2GB?? w grę wchodzi tagrze cena;.
czekam na szybką i sadysfakcjonującą odpowiedz.
dziekuję, pozdrawiam.
P.S (przepraszam za błędy mogące obrazić pisownie jezyka Polskiego oraz że w niektórych zdaniach niema np. ą, ę, ponieważ mi sie klawiatóra troszke psuję.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:04, Misiekolxp001 napisał:

Mi tam też za bardzo nie zależy ale bym wczytał tylko że mam ostatniego seva około 2 h przed
tym jakoś czas mi szybko poleciał....... :) Dziwne to było podchodze do chaty a tu słysze walke
podbiegam a topielec na mnie ...... heeh


hehe gothic 3 RULEZZ!! brutal -game a tak przy okazji ja tez mam problem z save-ami bo czas szybko leci a jak zabiją to az łzy w oczach bo save był ze 2 h temu -nie lubie tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:08, cedricek napisał:

Mam małe pytanie. jaką kartę polecalibyscie do gothica 3 po przystepnej cenie? i gdzie/ na
jakiej stronie mozna by było ja kupic tak żeby niekantowali?" wiem iż w poradniku jest wskazana
garta Nvidia geforce 6800 lub leprza.
czy to oznacza iz na tej karcie gothic bedzie działał z minimalnymi wymaganiami?? ja osobiscie
wolałbym leprzą. taka która byłaby takrze na inne gierki... ( te które przyjdą pużniej...)
czy ,,Nvidia geforce 7800 lub 7900 była by leprza? i po jakiej cenie. wybaczcie o takie pytania
lecz przeszukałem mase stron na których te karty wachają się od 90 do 1000 zł. wiedz dostałem
amoku. pytam się o zdanie fachowców w tej dziedzinie czyli waz.
Drugie moje pytanie to pytanie o pamiec RAM. czy gdy dokupię 1 GB uda mi się ja dołaczyć do
moich marnych 512 MB? czy musze odrazu kupowadz 2GB?? w grę wchodzi tagrze cena;.
czekam na szybką i sadysfakcjonującą odpowiedz.
dziekuję, pozdrawiam.

P.S (przepraszam za błędy mogące obrazić pisownie jezyka Polskiego oraz że w niektórych
zdaniach niema np. ą, ę, ponieważ mi sie klawiatóra troszke psuję.)



No cóż ja mam nvidia ge-force 6800 gt ale wolał bym 7900 gt z 512 pamięci graficznej i ram kingstona 2x 1024mb
ddr bo mam juz 2x 512 a strona na której juz kupuje ze 5 miechów to www.komputronik.pl
-dobra strona moze nie najtańsza ale chociaż nie kantują ręcze za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się