Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 22:13, Misiekolxp001 napisał:

Ogólnie się spytam Was uczycie się już jakiś czarów? aha i jakie lvl macie...
ja zaczne z beliara błyskawica a z Inosa cała górna tabela lvl 42


Ja mam lvl 49 i nauczyłem sie ostatnio zaklęcia beliara związanego z krwią ale nie pamiętam nazwy :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:53, Lucas the Great napisał:

Po prostu ta gra naprawdę wymaga czasem myślenia - jak napisał sam Backside chodzi o ważną
postać i ważne zadanie, wiadomo od początku, że Ramirez ostrzy sobie zęby na Księżycowe Ostrze
- w tym momencie dawać taką zabawkę kowalowi? Ryzykowne...


Nie żartuj sobie.
Spotkanie z Ramirezem jest jednym z nieodłącznych zadań głównej fabuły. Twórcy nie mogę sobie więc pozwolić na to, abyśmy przez wykonanie questa inną drogą uniemożliwili przejście gry.

Dla mnie w założeniach nie było w tym nic ryzykownego - robię wszystkie możliwe questy i zyskam na pewno min 75%, a ostrze oddaję kowalowi dla dodatkowego XP. A przynajmniej tak sądziłem nauczony doświadczeniem poprzednich części.

Jak się okazuje jednak jest ten dodatkowy quest, choć odnalezienie go wymagałoby kolekjnych kilku, kilkunastu godzin poszkiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze już dobrze ;p ja po prostu zwiedziłem cały świat nie po to aby gadać ze wszystkimi co mi dają zadania, tylko po to aby znaleźć nauczycieli, kupców i zwycięzać na wszystkich arenach:P gdybym tak ze wszystkimi gadał i dostawał zadania to bym się nigdy nie połapał co, gdzie, jak, kiedy:P i dopiero teraz dowiedziałem się że Księżycowe Ostrze można dać Gonzalesowi:/ i TO jest moim zdaniem głupie że można odsprzedać np. Księżycowe Ostrze takiemu kowalowi gdy jest potrzebne do ułatwienia sobie wykonania głównego zadania bo przez to, teraz będę musiał się pewnie nieźle namęczyć żeby dostać się do Gonzalesa (i tak pewnie bym musiał się namęczyć ale trochę mniej;) ale cóż zawsze można próbować i dlatego walnę tego gościa i odbiorę mu Księżycowe Ostrze i spróbuję oddać je Gonzalesowi

Ps. oj tak, tę grę trzeba przechodzić rozważnie i z namysłem bo jak zrobisz coś bez zastannowienia to masz już
(czasami) prze*** na max i najgorsze jest to że już nic z tym nie zrobisz:/:/:/

PPs. jaki Ramirez?????? :P (jedyny Ramirez jakiego znam to ten z Gildii złodzieji w Khorinis:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja podczas mojej pierwszej gry miałem ponad 60 poziom i głównie stawiałem na umiejętności zwiazane z walka bardziej bezposrednia i czarow malo umialem, poczatkowo to tylko uzdrowienie, kula ognia i swiatlo, potem jak juz nie mialem na co wydawać punktów nauki to nauczyłem się przywołania demona i deszczu meteorytów, często używałem deszczu zwlaszcza jak nauczylem sie automatycznej regeneracji many to wtedy nikt mi już nie podskoczył w grze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:20, Backside napisał:

Nie żartuj sobie.
Spotkanie z Ramirezem jest jednym z nieodłącznych zadań głównej fabuły. Twórcy nie mogę sobie
więc pozwolić na to, abyśmy przez wykonanie questa inną drogą uniemożliwili przejście gry.


ja tam się z nim nie spotkałem a i tak jakoś udało mi się zdobyć wystarczającą ilość reputacji i na pewno przez ten quest fabuła Ci się nie zablokuje i grę będziesz mógł kontynuować. nie pamiętam już jak to mi się dokładnie udało, ale wiem też, że nie zrobiłem questa z Orknarokiem ani nawet Gonzalesowi nie dałem tej niewolnicy... mimo tego miałem 75% reputacji :)
ja już grę przeszedłem i stwierdzam, że aby zablokować sobie wykonanie jakiegoś questa uniemożliwiającego przejście gry to albo trzeba mieć niezwykły talent do psucia wszystkiego albo natrafić na naprawdę wrednego buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic III przyszedł mi dzisiaj zainstalowałem i
Gothic 3
Operation: open
File: D\gry\GOTHIC III\gothic3.exe
Parametr:
Directory: D:\gry\GOTHIC III
Flags: 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:40, Tuneer napisał:

Co mam zrobić ?


Ja tez amiałem takiego błęda ale się wtedy wkurzyłem :-> przeinstalowałem g3 i niemam tego rekomenduje to tobie-moze pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**************SPOILER****************************

A więc tak się kończy G3... Kończy... To już koniec ;) Fajne to podsumowanie wszystkich postaci jednak, zakrótkie. Ciekawe co Bezimienny i Xardas zastali za owym portalem, szkoda że to nie zostało wyjaśnione. No i szkoda że wątek główny jest taki krótki, moim zdaniem za krótki, spodziewałem się czegoś więcej.

****************KONIEC***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******* można to uznać za spoiler***********


czy to po to był potrzebny Xardasowi kamień ogniskujący?? tzn do otwarcia portalu??? czyli w końcu można czy nie można zabić Xardasa??? czy wystarczy sam Bezimienny do otwarcia portalu??? czy był jakiś ciekawy filmik na końcu:P???
Ps. To co zastali za portalem pewnie się dowiemy albo w dodatku albo w G4;)


******koniec***********
i może Ty mi odpowiesz na pytania
kto może mnie nauczyć "morderstwa" i "mistrzostwa kradzieży" (czy jakoś tak - chodzi o to że okradasz ludzi kiedy oni śpią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem gre z jakieś 5 razy i nie moge jej uruchomić


Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zinstalowanie aplikacji. ;/;/ nie zagram sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie mam to napisac,ale ta wiadomosc jest kierowana CD Projekt, chcem kupic edycje kolekcjonerska gry Gothic 3 czy ona jest w sprzedazy? czy wogole bedzia? bo w moim koszyku jeszcze przed premiera tej gry zaznaczylem: chcem otrzymac e-mail kiedy produkt bedzie dostepny, i do dzis nie dostalem e-maila i produkt nie jesd dostepny w sprzedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:23, Bambadil napisał:


PPs. jaki Ramirez?????? :P (jedyny Ramirez jakiego znam to ten z Gildii złodzieji w Khorinis:P)

Gonzales of course, pokićkało mi się, zaglądam tu do Was w przerwach na szluga, mam górę roboty i jestem lekko zakręcony :D

Moim zdaniem brak gwarancji ukończenia głównego wątku nie jest złą rzeczą, gra powinna pobudzać do myślenia, a nie prowadzić za łapkę przez fabułę :) Na dodatek akurat tu nie ma problemu - zawsze można do kolegi Gomeza zgłosić się po klucz bezpośrednio, przechodząc po jego strażnikach i prując mu tłuste brzuszysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:39, Arti.23 napisał:

w moim koszyku
jeszcze przed premiera tej gry zaznaczylem: chcem otrzymac e-mail kiedy produkt bedzie dostepny,
i do dzis nie dostalem e-maila i produkt nie jesd dostepny w sprzedzy.

O ile pamiętam to EK nie było już ładnych parę dni przed premierą :( Potem były dwa razy specjalne ogłoszenia na gram.pl, że do obiegu wróciło kilka sztuk z niepotwierdzonych zamówień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka wymiata !!!!
Chodzi mi płynnie na configu w podpsie po instalacji :
http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=39686&st=0
i zmianie INI zgodnie z zawartymi tam wskazówkami - POLECAM !!!
Gra czasem się przytnie ale to nic ;)
Wszystko na full ale z wyłączonym AA i zminejszonymi cieniami...

Trochę za łatwa póki co dla mnie - zacząłem dopiero a już jestem na 6 lvl...
Mam 60 pkt. do rozdzielenia - wybieram się do miasta Cape... coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:09, Lucas the Great napisał:

> Hi, gdzie znajde najblizszego maga ktory mnie nauczy mana regeneration?, jestem z buntownikami

> , help plz
W wieży nad salą tronową Rhobara


w jakim miescie sie to znajduje : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się