Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Witam
Mam ogromny problem, razem z bratem gramy w Ghotica i pomimo tego że ja wziąłem nową grę to nie ma postaci które zabił wcześniej mój brat lub nie ma np przedmiotów potrzebnych do wykonania jakiegoś zadania a które mój brat zebrał wcześniej.... pomocy przecież tak się nie da grać!!!!......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:34, Marcino2 napisał:

Od kogo można dostać misję pt. „Pomoc dla Okary”?. Chodzi mi o misję powiązaną
z tymi pięcioma kolesiami.

Zleca ci ją kowal w Okarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem a mianowicie:
gram i zabijam zwierzaczki, orkow itp.
gra dziala plynnie ale ostatnio mi sie zwiesila i po wczytaniu save''a nie ma nic co zabilem/zebralem przed wywaleniem sie gry ;(
da sie to jakos naprawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:13, GanD napisał:

Który miałeś lv kończąc grę? Ja jestem na 40,


sześćdziesiąty któryś, dokładnie już nie pamiętam, wiem, że pod koniec już nie bardzo miałem na co wydawać punktów nauki, więc się czarów zacząłem uczyć i się nimi bawić no i kradzieży się pouczyłem :) w każdym bądź razie napewno można osiągnąć poziom znacznie wyższy niż ja zdobyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czlowieku nie wiesz do czegu sluzy opcja wyszukiwania?
juz kilkanascie razy w tym temacie pytano co gdzie sie znajduje i zawsze podawano linka do mapy !
czy az takie to skomplikowane wpisac w pole tekstowe szukane slowo i kliknac na szukaj ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie zalicze tej misji. Jak pierwszy raz przybyłem do Okary to kowal leżał trupem, a przy nim parę orków. Co za dziwna gra gdzie osoby, które zlecają misję mogą zginąć.
A można jakoś ożywić tego kowala - np. z konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:44, ArekB napisał:

mam podobny problem a mianowicie:
gram i zabijam zwierzaczki, orkow itp.
gra dziala plynnie ale ostatnio mi sie zwiesila i po wczytaniu save''a nie ma nic co zabilem/zebralem
przed wywaleniem sie gry ;(
da sie to jakos naprawic ?



Mój błąd dokładnie polega na tym samym - mój brat przecież zapisywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ateraz tak powaznie to czytalem gdzies cyba nawet na tym forum ze zeby "ozywic" postac, ktora okazala sie slaba ;D mozna z konsloi po prostu wpisujesz:
"spawn imie_postaci"
oczywiscie po uprzednim uruchomieniu i wejsciu w konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z wyzwoleniem Montery. Otóż, pogadałem z Varekiem, poszedłem do Stanforda (chyba tak się nazywał :P), ukrywającego się buntownika. Ten powiedział, że pójdzie po reszte rebeliantów, a ja mam zabić Vareka, tego przywódce Montery. Ale gdy go zabiłem rzuca się na mnie jakieś 20 orków, czy można ich pokonać?! Czy może najpierw trzeba pójść po innych buntowników? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NO JAJA ZNOWU:
już wypełniłem wszystkie misje które były opisane w poradniku (poza tymi dalej niż "ostateczna rozgrywka")
i teleportuje sie do rhobara i ten sukin król niechce zemną zagadać (mówi "niezawracaj mi głowy!")
wiec co ja mam teraz zrobić by zdobyć to berło (iść z Lee na rhobara i go zabić poczym wziąść to berło?)
ale czy to sie uda? czy zdobęde to berło z nieżywego już rhobara? PROSZE POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:48, Marcino2 napisał:

No to nie zalicze tej misji. Jak pierwszy raz przybyłem do Okary to kowal leżał trupem, a przy
nim parę orków. Co za dziwna gra gdzie osoby, które zlecają misję mogą zginąć.
A można jakoś ożywić tego kowala - np. z konsoli?


zapomnialem dodac, ze postac nie wstanie tylko pojawi sie druga postac o tym samym imieniu (zywa ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem.. dość fatalny...

Konfiguaracja mojego kompa to:

Intel Celeron 2,4 GHz

DDRAM 1,5 GB

Grafika: RADEON 9600 pro 256 MB

Gierka na minimum detali chodzi mi skokowo. Sterowniki mam najnowsze do grafiki. Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:03, BaRoWh napisał:

Witam!

Mam problem.. dość fatalny...

Konfiguaracja mojego kompa to:

Intel Celeron 2,4 GHz

DDRAM 1,5 GB

Grafika: RADEON 9600 pro 256 MB

Gierka na minimum detali chodzi mi skokowo. Sterowniki mam najnowsze do grafiki. Co może być
tego przyczyną?


procesor słabieńki i karta też to Extra sie nie zalicza. Ale bardziej precyzyjną odp otrzymasz na:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297&tpage=104

-spróbuj strzelić defragment dysku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:03, BaRoWh napisał:

Witam!

Mam problem.. dość fatalny...

Konfiguaracja mojego kompa to:

Intel Celeron 2,4 GHz

DDRAM 1,5 GB

Grafika: RADEON 9600 pro 256 MB

Gierka na minimum detali chodzi mi skokowo. Sterowniki mam najnowsze do grafiki. Co może być
tego przyczyną?

1.Jaki masz Windows?
2.Pojemność i ilość wolnego miejsca na dysku twardym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:56, Full Wypas napisał:

Witam, mam problem z wyzwoleniem Montery. Otóż, pogadałem z Varekiem, poszedłem do Stanforda
(chyba tak się nazywał :P), ukrywającego się buntownika. Ten powiedział, że pójdzie po reszte
rebeliantów, a ja mam zabić Vareka, tego przywódce Montery. Ale gdy go zabiłem rzuca się na
mnie jakieś 20 orków, czy można ich pokonać?! Czy może najpierw trzeba pójść po innych buntowników?
POMOCY!

Ja mam z tym inny problem, bo jak Stanford mi powiedział że mam zabić Vareka to zabiłam go , znaczy się Vareka za pomocą czarów . Wtedy ork strażnik powiedział żebym nie rozrabiała bo to się może żle dla mnie skończyć :P I tyle nikt mnie nie atakuje idę do Stanforda a on stoi jakby nigdy nic. No i co mam sama walczyć z tą bandą? trochę ich za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem probem z pokonaniem tych orków z Montery, próbowałem chyba z dziesięćrazy i znalazłem jeden sposób: najpierw idę do sali z Varekiem i gdy go zabijam wale na oślep zabijając jednego po drugim orków, gdy oczyszczę salę robie save i tak dalej kilku zwabiam do sali, zabijam najmocniejszym mieczem jaki mami save. Popróbujcie trochę za kturymś razem się uda( tylko temu kto inwestuje w wojownika, mag i łucznik mają małe szanse) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się