Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 21:32, cOr napisał:

tam jednak pierwsze zadanie (wybij 5 dowodcow) wydaje sie zbyt trudne. mam 28 poziom ale te
watahy orkow ktore wybiegaja jak tylko wyciagne miecz, okazuja sie zbyt ciezkim przeciwnikiem.
mam 28 lvl i ognisty miecz. jakies rady?


tak:) pobiegnij szybko do Rhobara i z nim pogadaj, zadanie zrobisz później:)

>moze gdzies sie udac wczesniej?moze udac sie do faring?

ja na twoim miejscu po rozmowie z Rhobarem tam bym się udał:)

>>nie wiem gdzie moge nauczyc sie walki dwoma bronmi.

w Bakareshu naucza tego jeden typek (kręci się koło areny)

Dnia 14.11.2006 o 21:32, cOr napisał:

drugie pytanie to czy w quescie o "wiecej ludzi dla okary" ilu mam ich znalezc? rufus zaginal
w akcji a doprowadzilem dwoch typkow z ruin (jeden chcial zebym zabil cieniostwora a z drugim
polowalem na dziki) kto jeszcze jest i gdzie?


http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=5897 tam masz napisane żółtym kolorem:P

>zalezy mi na tych dwoch punktach reputacji

Dnia 14.11.2006 o 21:32, cOr napisał:

zdobede je w faring? czy w vengardzie? ufff help plz


radze Ci udać się do Nemory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz znaleźć 4 gości, którzy znajdują się w pobliżu Okary i maga ognia, który mieszka w jaskini i ma jeden z ognistych pucharów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:31, Stwór napisał:

A ja mam pytanko dotyczące surowców../.../

Samorodki będą Ci potrzebne (konkretnie 30), sztabek rudy nie będziesz robił bo nauczysz się robić broń z bryłek czystej, magicznej rudy i będą to najlepsze miecze. Tylko jeszcze trzeba znaleźć przepis na taki miecz, albo go kupić. Przyda Ci się też 50 ziół many, 5 pił, 10 młotków (zwykłych, nie kowalskich) i 31 kilofów (ten jeden to dla Ciebie)... A to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za rady :> ale link wiele nie mowi bo po 1. nic tam nie ma po2. nie znam niemieckiego (poza hilfe kameraden)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ta mapka jest po angielsku:P:P:P
to napiszę kogo potrzebują (ale bez Rakusa chyba nie zrobisz tego questa)
1 Rakus - na farmie
2 Randall - na zachód od Okary (dostajesz misję oczyszczenia kopalni)
3 Kent - na wschód od Okary
4 Fraser i Candela - na pólnoc od Okary (w ruinach)
5 Owen - na południe od Okary (ma małe ognisko i musisz mu przynieść chyba coś do jedzenia/picia/jedzenia i picia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem chce podbic montere zabilem juz tych straznikow od niewolnikow i ide do tego ktory mi to zlecil daj nagrode wszystko zrobilem i nie wiem czemu buntownicy nie ruszaja na miasto?? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 22:14, pinu? napisał:

Witam mam problem chce podbic montere zabilem juz tych straznikow od niewolnikow i ide do tego
ktory mi to zlecil daj nagrode wszystko zrobilem i nie wiem czemu buntownicy nie ruszaja na
miasto?? Prosze o pomoc.

Chodzi Ci o tę misję od jednego buntownika, aby zabić tych 4 orków pilnujących niewolników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 22:17, pinu? napisał:

tak i chce podbic montere i nie moge bo buntownicy nie atakuja tylko niewolnicy atakują. Prosze
o pomoc

A odkryłeś już że wtyką buntowników w Monterze jest Sanford?
A tak wogólę to wszystko idzie ok! Po prostu już tak jest że buntownicy nie atakują...ja sam się dziwiłem że nie atakowali jak ja grałem... niestety musisz się zdać na....niewolników! Będziesz musiał naprawdę dużo krwi przelać, aby wypędzić orków...i to sam bo niewolnicy szybko "zdechną"... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heyka mam pytanie do braci-kolekcjonerów (dla niekumatych: do tych co posiadają edycje kolekcjonerską) czy w waszych egz. też mieliście tą mapę świata gry tak byle jak włożoną?? bo u mnie to była właśnie jakoś tak niechlujnie byle jak złożona i włożona :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 22:10, Bambadil napisał:

ale ta mapka jest po angielsku:P:P:P
to napiszę kogo potrzebują (ale bez Rakusa chyba nie zrobisz tego questa)
1 Rakus - na farmie
2 Randall - na zachód od Okary (dostajesz misję oczyszczenia kopalni)
3 Kent - na wschód od Okary
4 Fraser i Candela - na pólnoc od Okary (w ruinach)
5 Owen - na południe od Okary (ma małe ognisko i musisz mu przynieść chyba coś do jedzenia/picia/jedzenia
i picia:)


rakus hmmm wydawalo mi sie ze mial na imie Rufus :S no trudno

jeszcze jedna rzecz. czy znajde gdzies kamien teleportacyjny do krolewskiej czesci nordmaru? czy za kazdym razem musze sie przeciskac miedzy orkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah sry juz znalazlem ta mapke i zorientowalem sie o co chodzi :P
zostaje tylko drugie pytanie
sry za o/t :\

Dnia 14.11.2006 o 22:28, cOr napisał:

jeszcze jedna rzecz. czy znajde gdzies kamien teleportacyjny do krolewskiej czesci nordmaru?
czy za kazdym razem musze sie przeciskac miedzy orkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc problem mój jest taki że to co opisałeś już mam za sobą:) Caly Nordmar podbity i wyzwolony z rąk orków:) prawie wszystkie questy wykonane:) szukam aktualnie ostatnich 2 artefaktów na pustyni.. Ale nie mam co robic z samorodkami - mam ich dziesiatki, a rudy magicznej setki! A samych sztabek ledwie kilka udalo mi sie dostac co na zbyt wiele mieczy nie starcza i tu jest moj problem:)
Ale dziękuję za próbę pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a gdzie zdobyć dużo rudy? Przydałaby mi sie do kilku questów w Nordmarze... ;] BTW: jest taki jeden quest w którym trzeba dostarczyć pewnemu gościowi (nie pamiętam imienia) 100 bryłek rudy i on nam daje za to nowy pancerz. (w Nordmarze gdzieś ten quest :P) No i nie wiem czy liczy się do tego questu reputacja w Nordmarze, czy wystarczy mu zapłacić te 100 bryłek i dostane nowy pancerz? I czy ktoś mógłby podać parametry tego armorka? Thx :) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:06, Konrad512 napisał:

Kurde, a gdzie zdobyć dużo rudy?


np. w kopalni klanu młota jest bardzo dużo rudy

Dnia 14.11.2006 o 23:06, Konrad512 napisał:

jest taki jeden quest w którym trzeba dostarczyć pewnemu gościowi (nie pamiętam imienia)


Stejnar bodajże ;)

Dnia 14.11.2006 o 23:06, Konrad512 napisał:

100 bryłek rudy i on nam daje za to nowy pancerz. (w Nordmarze gdzieś ten quest :P)


w klanie młota ;)

Dnia 14.11.2006 o 23:06, Konrad512 napisał:

No i nie wiem czy liczy się do tego questu reputacja w Nordmarze, czy wystarczy mu zapłacić te 100 bryłek
i dostane nowy pancerz?


raczej 100 bryłek wystarczy

Dnia 14.11.2006 o 23:06, Konrad512 napisał:

I czy ktoś mógłby podać parametry tego armorka? Thx :) Pozdro.


dostaniesz za to chyba lekkę zbroję nordmarczyka a parametry to chyba obronne ma wszystkie 40 + ze 20 ochrony przed lodem (aczkolwiek parametrów nie jestem pewien do końca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:43, kuko7 napisał:

Wow, ile masz ramu jeśli mogę spytać?


2 Gb :) Gra mi chodzi prawie płynnie na maks detalach :) przycina mi się jak używam kamieni teleportacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:26, RYCHOO napisał:

U kogo moge sie nauczyć władania 2 mieczami na raz?? i czy długo zajmnie dojście do tego typa??


nauczysz sie tego w Bakaresh u Silvio i troche Ci to zajmie zanim tam dojdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się