Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 16:17, 4rinho napisał:

Mam problem. W Trelis niewidze przywodcy orków (Vaka) i niemoge zdobyc tego artefaktu. Mozecie
mi pomoc?? Jesli sa jakies kody na ten artefakt lub na tego vaka to podajcie plss


W konsoli wpisz:
goto Vak
powinno cie natychmiast do niego przenieść. Jeśli nie pomoże spróbuj:
give It_Artefact_Amulet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sie juz o cos podobnego pytalem ale gdybym dokonal takich zmian z procesorem czy zagralbym na najwyzszych detalach (oczywiscie nie musza byc wszystkie :P )
moj komp bez zmienienia procka to :
Intel Celeron 2.60Ghz i zmienilbym na Intel Pentium 4 3.00GHz
ramu 2gb
karta graficzna Geforce 7600GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 16:39, marlin15 napisał:

na jedenej z map sa zaznaczone ogniste puchary


Ale nie osoby które je mają lub ich dokładne położenie w danej lokacji(istotne zwłaszcza kiedy puchar jest w mieście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karharot ty chyba wszystko wiesz na temat Gothica 3 więc małe pytanko : w misji którą dostajesz koło okary aby oczyścić bogatą kopalnię z kolesiem który się znajduje koło niej. Oczyściłem całą kopalnię i misja się nie zakończyła. On kopie coś kilofem a ja nie wiem jak go zmusić do pujścia do Okary. Pomórz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przetłumaczyć mapy Merlina dla osób, które nie rozumieją j. angielskiego i nie zrozumieją np. ptk. 101-106. Do map są dołączone spisy broni itd. A wszystko pod linkiem:

http://rapidshare.com/files/3603574/gothic_3_solution.rar

Na mapach zaznaczone są wszystkie postacie, ogniste puchary itp.

Proszę to przyczepić, jeśli to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Geldern, oczyściłam kopalnię z tunelowych wilków, doprowadziłam 2 niewolników do kopalni tych chetnych / tzn jeden z nich mnie doprowadził/ i dalej mam zadanie : doprowadż niewolników do kopalni. Czy ktos wie gdzie mogą być jeszcze jacyś "chętni niewolnicy " ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:15, Szmondrowski napisał:

Karharot ty chyba wszystko wiesz na temat Gothica 3 więc małe pytanko : w misji którą dostajesz
koło okary aby oczyścić bogatą kopalnię z kolesiem który się znajduje koło niej. Oczyściłem
całą kopalnię i misja się nie zakończyła. On kopie coś kilofem a ja nie wiem jak go zmusić
do pujścia do Okary. Pomórz!!!


Z tego co pamiętam to jak zabiłem wszystkie stworki pojawił się na ekranie napis zakończenia misji, później pogadałem z tym facetem i dałem mu trochę złota żeby zgodził się opuścić kopalnię i poszedł do Okary. Hmm, być może jakiś potworek ci wpadł w ścianę, prześpij się i wróć do tej kopalni, jeśli to faktycznie problem zgubionego potworka to powinien on wrócić na miejsce startowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx Karharot ale nie goto Vak tylko spawn Vak no dobra ale mniejsza z tym
zabijam tego vaka to on niema zadnego artefaktu :/ no niewiem co z tym zrobic pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nauczylem sie zatruwania broni i chce zatruc El Bastrado robiony wlasnorecznie,naostrzony. i zatruwam ale nie ma ani znaczka, ani napisu ze jest ulepszony:( o co chodzi? jakis bug czy tak poprostu jest?
A i 2 sprawa: gdzie moge poswiecic bron? da sie to gdzies zrobic? z gory thx :P POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:22, zebara napisał:

Jestem w Geldern, oczyściłam kopalnię z tunelowych wilków, doprowadziłam 2 niewolników do kopalni
tych chetnych / tzn jeden z nich mnie doprowadził/ i dalej mam zadanie : doprowadż niewolników
do kopalni. Czy ktos wie gdzie mogą być jeszcze jacyś "chętni niewolnicy " ??


Poszukaj w kopalni w Geldern (tej do której wejście jest w mieście) oraz w chatkach dookoła areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:
1. Związane z doliną gdzie ruda wystaje na powierzchnie. Dowiedziałem się o niej w klanie młota.Gdzie to jest??
2. Obóz orków, dowiedziałem się o nim gdy znalazłem myśliwych z klanu wilka. Gdzie to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:23, 4rinho napisał:

thx Karharot ale nie goto Vak tylko spawn Vak no dobra ale mniejsza z tym
zabijam tego vaka to on niema zadnego artefaktu :/ no niewiem co z tym zrobic pomozcie !!


Komenda goto Vak przenosi cię do Vaka gdziekolwiek by nie był. Z Vakiem musisz porozmawiać (i zapłacić mu 50000) aby wyczarował z "ekhm" ten artefakt. Próbowałeś tej komendy ze stworzeniem przedmiotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:25, Karharot napisał:

Poszukaj w kopalni w Geldern (tej do której wejście jest w mieście) oraz w chatkach dookoła
areny.

Dziękuję , poszukam :) Jesteś niezawodny, już parę razy mi pomogłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się