Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 17:26, Humen5 napisał:

Mam pytania:
1. Związane z doliną gdzie ruda wystaje na powierzchnie. Dowiedziałem się o niej w klanie młota.Gdzie
to jest??

Musisz poszukać pnia idąc drogą prowadzącą do Klanu Ognia na północ od KW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić, włączyłem gre i ona minimalizuje się do paska zadań, dzwięk słysze ale nie moge jej zmaxymalizowac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:34, 4rinho napisał:

wiem bo mam poradnik :) ale wogole nie ma opcji zeby mu zaplacic


A rozmawiałeś z asasynem który siedzi w Trelis (to dla niego Vak potrzebuje te pieniądze). Siedzi w którymś z domów.

Dnia 16.11.2006 o 17:34, 4rinho napisał:

a z tym stworzeniem przedmiotu probowalem ale cos mi niewychodzilo.


Pamiętasz że konsola zamienia symbole "_" i "?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 17:35, marlin15 napisał:

ja jescze tam nie doszedłęm... ale zawsze go tam nie ma gdzie powinien byc te Przywódca orków
z Terlis??
bo ja mam wyłączona konsole...


W poradniku zdaje się jest jakiś błąd bo masa ludzi pyta się na tym forum gdzie w Geldern znaleźć Vaka. Vak jest przywódcą orków z Trelis i siedzi w tamtejszym zamku (przynajmniej powinien)

Jakby co tokonsolę włączasz
W katalogu Gothic\INI jest plik ge3.ini otwórz go jakimkolwiek edytorem tekstu znajdź linię
TestMode=false
i zmień ją na
TestMode=true
potem otwierasz konsolę tyldą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jak dojść do Xardasa?
--SPOILER--
Byłem w Klanie Wilka i kazano mi szukać jakiegoś myśliwego ale nie wiem, jak do niego trafić. Obszedłem całą górą, na której jest wieża nekromanty ale nie znalazłem wejścia. Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Space marine:

kilka postow wyzej jest mapka gdzie jest Hanson(ten mysliwy) jak go znajdziesz to Cie szaroskory zaprowadzi do Xardasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwileczką skończyłem grać w Gothica 3. Grę zaliczyłem po stronie Innosa i muszę przyznać, że końcówka mocno rozczarowuje. Spodziewałem się renderowanego filmiku, a tu... Dobra, nie będę zdradzał wszystkiego. ;) Jutro zamierzam rozpocząć kolejną przygodę w świecie Myrtany, tym razem po stronie orków. Na pewno będę miał więcej questów do wykonania, a to z racji tego, że orkowie nie będą mnie atakować, jak to miałem teraz. Prawdę mówiąc, to znam grę w 30% - 40%. Pozostaje wię jeszcze dużo do zrobienia... A i jeszcze droga Adanosa. Czas ponownie wziąć się do roboty... Powodzenia pozostałym wybawcom Myrtany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne oblivion dobrze chodzi a gothic przycina sie. powinno byc odwrotnie. dlatego raczej nie zakupie pelno wersje , pozostane przy lepszym oblivionie. w ogole jak gram nie wiem gdzie mam isc...

Not good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, BIZZ2

Udało mi się oswobodzić Cape Dun, Ardee oczywiście i Gothe. Przywódcy orków zaczynają już chrząkać przy powitaniu coś o złych wieściach itp ale jeszcze mnie nie atakują. Natomiast "oswobodziłem" także niewolników z obozu orków pod świątynią Al Shedim i rozwaliłem przez przypadek obozowisko orków w okolicach wieży Xardasa. Czy przy spotkaniu z przywódcą orkowie będą mnie atakować? Czy program liczy takie "wyzwolenia" od orkowej obecności jako wyzwalanie miast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>rozwaliłem przez przypadek obozowisko

Dnia 16.11.2006 o 18:26, Space marine napisał:

orków w okolicach wieży Xardasa. Czy przy spotkaniu z przywódcą orkowie będą mnie atakować?
Czy program liczy takie "wyzwolenia" od orkowej obecności jako wyzwalanie miast?


Możesz wyrżnąć w pień wszystkie orki w Nordmarze i nikt nie będzie miał o to pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się