Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 18:23, Super gość napisał:

dziwne oblivion dobrze chodzi a gothic przycina sie. powinno byc odwrotnie. dlatego raczej
nie zakupie pelno wersje , pozostane przy lepszym oblivionie. w ogole jak gram nie wiem gdzie
mam isc...

Not good


Jeżeli chodzi o płynnośc - ano ja też narzekałem jak FPS''y w Obku spadały poniżej 23, a w Gothicu 3 mam góra 16 FPS''ów, ale graficznie jednak Gothic jest według mnie lepszy - więcej paralaks, tekstury w jeszcze wyższych rozdzielczościach, ale już modele postaci nieco "inne". Natomiast poczucia ogromu świata i zagubienia nie ma tutaj dużego - tak jak w każdym Gothicu, zawsze wiadomo gdzie iśc, ale już takiej "głupoty" jak wskaźnika na kompasie nie ma - i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:33, Akashi napisał:

Premierę gry Gothic 3 mamy już za sobą, dlatego też chcemy was zachęcić do dyskusji na temat
tego tytułu.

W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane z
grą Gothic 3
Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się innych
graczy.

Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie znajdziesz
lepszego wątku niż ten.

Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest najlepszym
miejscem do przekazania nam swoich sugestii.

Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najczęściej
udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.

Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów (plików)
modyfikujących grę.
Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność.


Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906 jeżeli
wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt



czy cd project moze umiescicgdzieszu gory linki zmapamigdziejest xkardasgdzie sa teleporty te informcje o którecochwilektóssie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 18:31, Tomek1990 napisał:

Natomiast poczucia ogromu świata i zagubienia nie ma tutaj dużego - tak jak w każdym Gothicu,
zawsze wiadomo gdzie iśc, ale już takiej "głupoty" jak wskaźnika na kompasie nie ma - i dobrze.


To gdzie ma isc aby znalesc nijakiego Xarcesa - mam bladzic po calym swiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 18:38, Super gość napisał:

To gdzie ma isc aby znalesc nijakiego Xarcesa - mam bladzic po calym swiecie??

Popatrz wyżej. Widzisz? Link. Tam masz zaznaczoną wieżę Xardasa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2gi temat o g3 cos zamarl wiec pytam jeszcze raz, tu

co musze nacisnac zeby odbic czar kosturem?
mam ta umiejetnosc, kostury II i kostur maga(czarnoksieznika)
probowalem zwykly atak, mocny, ppm+lpm, blok i nic zawsze minie trafia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym sie dowiedzieć czy mojemu kumplowi z klasy pójdzie gothic bo mnie prosił żebym sie dowiedział:
1400 atlon - procesor
1024 mb - ram
ati radeon x700 256mb ddr2 obsługuje pixel shader 2.0(ma taką samą grafike jak ja).
Jeśli nie pójdzie na minimalnych detalach to bym prosił żebyście powiedzieli co zmienić żeby chodziło na najmniejszych detalach.

Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 19:50, Pioti napisał:

Witam
Chciałbym sie dowiedzieć czy mojemu kumplowi z klasy pójdzie gothic bo mnie prosił żebym sie
dowiedział:
1400 atlon - procesor
1024 mb - ram
ati radeon x700 256mb ddr2 obsługuje pixel shader 2.0(ma taką samą grafike jak ja).
Jeśli nie pójdzie na minimalnych detalach to bym prosił żebyście powiedzieli co zmienić żeby
chodziło na najmniejszych detalach.

Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Procesor sprawi, że gra na 100 % kumplowi nie pójdzie. Radzę zainwestować w jakiś lepszy procesor, ponad 3 Ghz, wierz mi, że za pare miesięcy się przyda :) Jeśli chodzi o RAM to ma go na styk, też tyle mam i gierka się troszkę tnie po dłuższej grze, ale to też wina mojego procka. Najlepiej by dodał sobie jeszcze 512 RAM. A karta graficzna jest bardzo dobra, powinna spokojnie pójść na średnich detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co mam zrobić Gothic wiesza mi się co jakieś 15 minut (obraz staje i tylko słychać przycięty dzwięk). Probowałem juz wszystkiego plikow .ini G3optimizerPL nic nie pomaga moj sprzęt athlon64 3400 1g ramu i radeon x850xt PE 256Mb. Może ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził.
PROSZĘ O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:06, Bigboos napisał:

Ludzie co mam zrobić Gothic wiesza mi się co jakieś 15 minut (obraz staje i tylko słychać przycięty
dzwięk). Probowałem juz wszystkiego plikow .ini G3optimizerPL nic nie pomaga moj sprzęt athlon64
3400 1g ramu i radeon x850xt PE 256Mb. Może ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził.
PROSZĘ O POMOC!!!

niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 18:32, bakubartek napisał:

> Wymagania gry znajdziecie na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=906
jeżeli
> wasz komputer spełnia minimalne to na pewno wam gra ruszy.
>
> pozdrawiamy,
> zespół CD Projekt



Może i ruszy, ale wcale nie znaczy że będzie działać prawidłowo.
Z tymi minimalnymi wymaganiami jest tak że nie można grać. A ziałanie gry grozi fatalnym funkcjonowaniem komputera. Jednym słowem to co pisze CD Projeck to półprawda czyli kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2006 o 20:10, mimin napisał:

> PROSZĘ O POMOC!!!
niewiem


Jeśli nie wiesz, to nie wypowiadaj się. On prosił o pomoc, nie pytał się kto nie wie, dlatego na przyszłość pamiętaj, byś nie pisał takich spamerskich postó ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:06, Bigboos napisał:

Ludzie co mam zrobić Gothic wiesza mi się co jakieś 15 minut (obraz staje i tylko słychać przycięty
dzwięk). Probowałem juz wszystkiego plikow .ini G3optimizerPL nic nie pomaga moj sprzęt athlon64
3400 1g ramu i radeon x850xt PE 256Mb. Może ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził.
PROSZĘ O POMOC!!!


Zrób to co ja, czyli zdeinstaluj i za jakiś czas jak zmienisz kompa to wznowisz grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:12, mimin napisał:

Czy fajna jest gra Gothic 3?


Tak pod warunkiem, że minimum to to co poleca CD Project jako zalecane. Poniżej tego nie ma sensu wchodzić bo się znięchęcisz. Jestem fanem całej serii. Natomiast przesadzili z tą reklamą. Kłamią w żywe oczy, jeżeli chodzi o wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się