Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Czy można nauczyć się walki dwoma mieczami naraz gdzieś POZA Varrantem?
Widziałem screeny z takową umiejętnością już w Monterze, więc chyba można.
Ktoś wie gdzie i u kogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słysze niektórych to mnie coś bierze... mają 2 razy lepszy sprzęt i gra im się tnie a ja gram na min i nietnie się wogóle tylko przy teleportacji...
Mój złom to:
768DDR
Athlon XP 3200+ (2,2)
radeon 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie.
Po uwolnieniu Geldren pozostałe miasta gdzie sa orki (tzn Nie uwolniłem Terlis i Faring) sa do mnie z marszu wrogo nastawione ... czyli jak wchodze odrazu jestem atakowany a przed uwolnieniem Geldren tak nie było...
Moja Reputacja w
Rebelów to 63
Gonców 70
Orków 5
Assasynów 5.
I co jest.. jestem w trakcie oblezenia Terlis i mam juz artefatk akurat nasunoł mi sie Vak pod ostrze.
I czeka mnie jescze Faring i wszystkie miasta sa uwolnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam tam nie doszedlem ale ktos pisal ze jest jakis "limit" na wyzwolone miasta a potem orkowie juz z gory maja cie za złą more :D i nie pogadasz sobie z nimi ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:56, squeglee napisał:

Czy można nauczyć się walki dwoma mieczami naraz gdzieś POZA Varrantem?
Widziałem screeny z takową umiejętnością już w Monterze, więc chyba można.
Ktoś wie gdzie i u kogo???


Walki dwoma mieczami można się nauczyć tylko w Varancie.
Jak już nauczysz się tej umiejętnośc,i to potem możesz jej używać wszędzie także w Monterze. Nie musisz iść według poradnika: Ardea-Reddock-Cape Dun-Montera i tak dalej. G 3 to wolny świat, jak się zaweźmiesz to zaraz po wyzwoleniu Ardei możesz wskoczyć do morza i popłynąć do Varantu a dopiero potem wyzwalać Myrtanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy moim starym P2.8 i GF5900 ultra, oraz 1,5 GB ramu nie mam żadnych problemów w demie w rozdziałce 940, wszystko na low ale spóbuje coś dać na medium

nie rozumiem psioczenia ludzi, mi w tej konfiguracji oblivion w 800x600 się nawet zacinał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:57, marlin15 napisał:

/.../

Takie są konsekwencje wyzwalania miast. Można wyzwolić co najwyżej cztery (Adeę, Cape Dun, Varant i Gothę). Następne wyzwolone miasto będzie jednoznaczne z wypowiedzeniem orkom wojny... Teraz nie zaznasz spokoju. Każdy napotkany przez Ciebie ork będzie chciał Cię zabić. Stracisz sporo questów. Gorzej będzie w Varancie, ponieważ tam także zdażają się zielonoskórzy. Gdy taki zaatakuje Cię w środku miasta, wtedy wszyscy Asasyni się na Ciebie rzucą. Po prostu musisz uważać... Pamiętaj też, że w Faring stacjonuje niezły garnizon z samym przywódcą na czele. Przygotuj się na ostrą walkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Trakcie juz tej walki.. a jak szedłem Do przywodcy szamanow w Geldren to nie gadał ze mna tylko odrazu mnie zatakował... i potem jak poszedełem do Terlis to juz odrazu mnie atakuja :/.. ale Przywódce juz pokonałem....
pozostałą reszta garnizonu i Farning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:08, Bumber napisał:

Takie są konsekwencje wyzwalania miast. Można wyzwolić co najwyżej cztery (Adeę, Cape Dun,
Varant i Gothę).


Można wyzwolić dwa dowolne oraz Ardeę, Gothę i Vengard które nie są liczone w tym limicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********Wiecie gdzie mogę znaleźć Bardleya w Monterze(ten od niewolników) I czy naprawdę nie wiecie jak można wyłączyć ten napisy w lewnym górnym rogu ekranu, które tak mnie dręczą??************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak uwalniałęm
Ardea>Cape Dun> Montera> Gotha > Sildren > Vengrad > Geldren tu zostałęm zatakowany juz przez przywódce > Terlis juz nie jestem atakowany przez przywódce tylko przez całę miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:17, marlin15 napisał:

ja tak uwalniałęm
Ardea>Cape Dun> Montera> Gotha > Sildren > Vengrad > Geldren tu zostałęm
zatakowany juz przez przywódce > Terlis juz nie jestem atakowany przez przywódce tylko przez
całę miasto...


Wyzwoliłeś trzy (Cape ?Dun, Montera, Silden) w czwartym (Geldern) przywódca cię zaatakował. To się zgadza. Ale to nienajlepsze podejście, będziesz miał kłopoty w Varancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyzwoliłem Cape Dun, Monterę, Vengard i Trelis, ale problemów w Varancie nigdy nie miałem, no chyba że uwzględniając tą rewolucję w Isthar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak patrze na mape to w miastach nie ma orków tylko gdzies po za nimi i wcale nie jest ich tak duzo... przezyje sie ... nartazie musze uwolnic Terlis i Faring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kłopotów z orkami w Varancie- jest na to bardzo prosty sposób.
Jeśli już zaatakuje nas ork i zacznie nas gonić, po prostu uciekamy z dala od miasta, co jakiś czas się zatrzymując. Gdy już nikt nie widzi- ubijamy orka, okradamy, a jak wstanie- będzie do nas niezbyt dobrze nastawiony, ale już nie będzie atakował. Ważne- ork Nie Może nas nawet tknąć, chyba że chcecie popatrzeć na szybką i skuteczną interwencję Asasynów ;)
Ale nie wiem nawet co jest grane, zwiedziłem już lwią część pustynii, spotkałem jednego jedynego orka, w dodatku pokojowo nastawionego...a z miast nie wyzwoliłem tylko Faring, więc IMO zielonoskóry powinien rzucić się na mnie z pieśnią bojową na ustach..
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:31, marlin15 napisał:

ale jak patrze na mape to w miastach nie ma orków tylko gdzies po za nimi i wcale nie jest
ich tak duzo... przezyje sie ... nartazie musze uwolnic Terlis i Faring


Jeden siedzi w Lago, cały oddział pęta się po Ben Sala. W obydwu tych miastach możesz mieć przez to kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba atakuja tylko w Myratanie skoro tak mowisz... wybiore sie specjalnie do miasta jakiegos i zobacze i zdam relacje... ale niezłę jest nap***** w Terlis ... taka sieka ze max...

PS tworczy mowili ze mozna miec małęgo levla a ja mam juz 44 i nie byłem jescze w Varranicie i zwiedziałem około 30 Normandaru czyli tak z 60 level...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:30, Nok napisał:

Ja wyzwoliłem Cape Dun, Monterę, Vengard i Trelis, ale problemów w Varancie nigdy nie miałem,


A czy po wyzwoleniu Trelis poszedłeś do jakiegoś innego miasta i stanąłeś przed dowódcą? Bo dopiero wtedy wszystkie orki zaczną cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się