Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

ej wiecie gdzie znaleść w Silden skóry które trzeba dostarczyć Givessowi on jest w młynie (magazynie)


Karharot w klanie młota są dwie runy jedna u kowala Ingwara a druga u dowódzy klan w takim domu na stole leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:43, pati210 napisał:

ej wiecie gdzie znaleść w Silden skóry które trzeba dostarczyć Givessowi on jest w młynie (magazynie)


Są na północ od miasta rozsiane przy jednej z chatek myśliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:41, marlin15 napisał:

Uwolnisz 3 i w 4 przywodca cie atakuje ...a jak juz uwolnisz to 4 to w piatym całę miasto ...

Ardea się nie liczy?

Wyzwoliłem Cape Dun i zabiłem ożywieńców w Gocie (to też jako odbicie miasta?)... Monterę zostawię jak jest, a potem skieruję się na północ do Nordmaru.

Byłem już na pustyni, zrobiłem parę questów i nauczyłem się walki dwiema brońmi. Wrócę tam potem kiedy przyjdzie na to czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:48, Monastor napisał:

Ardea się nie liczy?


Nie. Chyba że ujmiesz to następująco: Można uwolnić trzy miasta z których jedno to Ardea. Oprócz tego możesz uwolnić Gothę i Vengard

Dnia 16.11.2006 o 21:48, Monastor napisał:

Wyzwoliłem Cape Dun i zabiłem ożywieńców w Gocie (to też jako odbicie miasta?)


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:33, Sztywny-pl napisał:

/.../ spotkałem jednego jedynego
orka, w dodatku pokojowo nastawionego...a z miast nie wyzwoliłem tylko Faring,/.../

W Geldern spotkałem pokojowo nastawionego najemnika. Całe miasto wytłukłem, zostali niewolnicy, ten najemnik i Lares. Może najemnik był agentem Rebeliantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz po raz kolejny pisze ...

Uwolnisz 3 np Camp Dun > montere > sildren to juz w Geldren zatakuje cie przywódca a jak uwolnisz to w nastepnym miesicie juz cie wszyscy atakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:13, Karharot napisał:

Można wyzwolić dwa dowolne oraz Ardeę, Gothę i Vengard które nie są liczone w tym limicie.

Tak, przepraszam. Zrozumiałem swój błąd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:55, marlin15 napisał:

Juz po raz kolejny pisze ...

Uwolnisz 3 np Camp Dun > montere > sildren to juz w Geldren zatakuje cie przywódca a
jak uwolnisz to w nastepnym miesicie juz cie wszyscy atakuja


Zgadza się. To nie jest sprzeczne z tym co napisałem, trzeba tylko pamiętać o tym że Gotha, Vengard (i Ardea zależnie od tego jak się na nią patrzy - miasto które nie liczy się w limicie czy pierwsze z trzech miast które możesz wyzwolić)) nie są liczone w tym limicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam G3 i już troche gralem. po jakis 2 godzinach wyskoczył błąd i teraz jak tylko wczytam grę to on wyskakuje. Kto wie co z tym zrobic? Prosze o pomoc. Zgóry wielkie THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:47, Tomo123 napisał:

Co wy na to?Pomożecie?


weż sobie zapisy zainstaluj jeszcze raz a jak nie pomorze to albo masz virusa albo płyte do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się