Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 14:08, pati210 napisał:

chodzi ci o tą jaskinie gzie idziesz z kolesiem żeby pełzacze zabić???????


Tak. O ile pamiętam były tam złoża każdego rodzaju w tym także trochę rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heyka powiedzcie mi prosze do czego służa w ruinach mora sul takie rzeczy jak figurka wojownika, urna zmarłych itp zwoje bo żadnego questa nie mogę znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 14:26, Lucas201 napisał:

Co trzeba zrobić żeby po wypiciu Tunelowego Bulgotu od Ugolfa nie przewrócić
Prosze o odp


Musisz mieć wysoką wytrzymałość (nie pamiętam dokładnie 200, 250 czy 300). Możliwe że PŻ też mają przy tym znaczenie, ja na w tym momencie miałem ich już tyle że nie mogłem sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie ?««««
Mama ma zamiar kupić mi nowy komputer :D Więc moja mama nie zna się to jej powiedziałem co bym chciał mieć :
Procesor : AMD Athlon 64 X2 3800+
Pamięć: DDr2 1 GB 533 MHz
Dysk Twardy: 160 GB
i karda graficzna : Galaxy GF 7600 GS 256 MB

Chciałem wiedzieć czy mi G3 wejdzie na ten komputer z. Góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A jeżeli dodam 256 (razem 1280) Będzie lepiej ?«« Ale ja chciałbym żeby gra mi działała ale na największych detalach i rozdzielczości nie musze grać. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o to pytał bo nie mam neta w domu ale do rzeczy Nie mogę nauczyć się warzenia trucizn. Byłem
u dwóch nauczycieli reinstalowałem gothica i nic. Gdy klikam " naucz mnie warzenia trócizn" kasa mi się odejmuje jest napis "warzenie trucizn nauczono" ale w karcie postaci nie podswietla się ta umiejtność ani punkty umiejtności nie są odejmowane. I nie mogę robić trucizn czy jest na to jakaś rada poza czekaniem na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U niektórych występuje bug związany z niemożnością nauczenia się warzenia trucizn. Jedynym wyjściem jest oczekiwanie na kolejną łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:02, Bidasek napisał:

U niektórych występuje bug związany z niemożnością nauczenia się warzenia trucizn. Jedynym
wyjściem jest oczekiwanie na kolejną łatkę.



Dzięki.
I szkoda dziady jedne. Niie dość że wymagania kosmiczne to jeszcze takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:26, donaan napisał:

Co musze zrobić żeby gra przestała mi migać ?? , bo to wkurzające się robi :/


spróbuj ustawić pasek "postprocesing" na wyższe wartości, ja takie coś miałem jak miałem to ustawione na minimum, po przestawieniu problem odrazu zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:26, donaan napisał:

Co musze zrobić żeby gra przestała mi migać ?? , bo to wkurzające się robi :/

Jeżeli chodzi ci o coś w rodzaju białych migających pasków, są to promienie słoneczne :P Przesteną one migać w momęcie w których ustawisz sobie ostatnią opcje ("szczegóły") przynajmniej na środek. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:29, cinus` napisał:

> Co musze zrobić żeby gra przestała mi migać ?? , bo to wkurzające się robi :/

spróbuj ustawić pasek "postprocesing" na wyższe wartości, ja takie coś miałem jak miałem to
ustawione na minimum, po przestawieniu problem odrazu zniknął :)

spróbuje :) ale jak dobrze pamiętam mam na max...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ta gra jest czasami irytująca...W misji z zabiciem króla Rhobara Lee rzuca się na króle przy czym strażnicy nic mu nie robią. Gdy Lee dostaje bęcki pomagam mu i niechcący zabijam króla. Wtedy rzucają się na mnie wszyscy strażnicy ( zakładam, że chciałem pomóc Lee tylko do momentu aż król będzie miał 5-6 % HP, no ale niestety...niechcący klikłem). Po tym wszystkim postanowiłem wszytać stan gry ( zapisałem przed tym zanim Lee rzucił się na Rhobara) a tu ZONK. Lee stoi obok Rhobara i sapie do mnie żebym to ja go zaatakował, pomyślałem, że będzie jak wtedy, że nikt się na mnie nie rzuci a tu psikus zaczęli mnie łatać. Jak mam skłonić Lee żeby to on zaatakował Rhobara??? Bo jak ja to zrobie pierwszy i ja i on pada (Lee) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem : jestem już w nemorze masz 35 zaufania u buntowników a chce mieć panczerz palladyna ale na to potrzeba 50 punktów we wszystkich pozostałych bazach buntwoników zrobiłem wszystko co sie dało wiecie co zrbić żeby zdbyć jeszcze 15 punktów ?? po jak robie questy w nemoorze to tylko mi zaufanie w samej nemorze przybywa a nie ogólnie u buntowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się