Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pytanko czy opłaca się wyzwalać cape dun?? czy są podobne kożyści z wyzwalania innego miasta bo jak dobrze pamiętam można tylko 2 uwolnic oprocz tych z fabuly zeby cie orki nie ganiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Procesor: C2D E6300
2) Płyta główna: Płyta główna ASUS P5B-VM - iG965, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, VGA, S-775
3) RAM: Geil 800MHz CL4 (dual channel)
4) Karta graficzna: Galaxy GF 7900GS 256MB 256Bit PCI-E DDR3 Zalman 1.2 ns
5) Dysk twardy: SEAGATE 160 GB, 8 MB, SATA II, NCQ - ST3160811AS
6) nagrywarka: NEC AD-7173A DVD-RAM LabelFlash OEM Black
7) FDD: Sony
8) Obudowa: Chieftec (BH-01B-B-B) 400W

czy ten sprzet podola G3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Procesor: C2D E6300
2) Płyta główna: Płyta główna ASUS P5B-VM - iG965, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, VGA, S-775
3) RAM: Geil 800MHz CL4 (dual channel)
4) Karta graficzna: Galaxy GF 7900GS 256MB 256Bit PCI-E DDR3 Zalman 1.2 ns
5) Dysk twardy: SEAGATE 160 GB, 8 MB, SATA II, NCQ - ST3160811AS
6) nagrywarka: NEC AD-7173A DVD-RAM LabelFlash OEM Black
7) FDD: Sony
8) Obudowa: Chieftec (BH-01B-B-B) 400W

podobal g3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Instaluje Gothic III i po włączeniu gry nie działają mi funkcje typu widok osoby czy chociazby ekwipunek.Dziala chodzenie i widok z oczu postaci "T".Gdy gra załaduje się do końca to wyskakują błędy typu "Scripted script is not registered :GetDCCRadious!".Co jest nie tak?Słyszałem że potrzebuje nowych sterowników do karty graficznej ale ja jestem zielony w tych sprawach.POMOCY...a może ktoś ma podobnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:45, kaz909 napisał:

Witam wszystkich czy jest ktoś zainteresowany modyfikacjami plików ini ?

ja jestem a co:)
m3ody: zartujesz sobie nie??? czy chcesz sie kompem pochwalić? bo podajesz nazwe nawet stacji dyskietek... a jaki to ma wpływ na wydajność gry???albo obudowa ze chieftec(wiadomo ze to z wyzszej polki).. po cholere takie rzeczy wypisujesz i wszystko z bezsensowna dokładnością jak np ze twoja płyta obhsługuje to a tamto.. a jaki to ma zwiazek z gra w gothic. nie wiesz ze sie podaje procesor ram i grafike? moze jeszcze myszke podaj i klawiature???
"czy ten sprzet podola G3??"
czyli chodzi ci o max czy to ze uruchomisz? bo jak to 2 to bez komentarza:/ bo dobrze wiesz ze to komp z wyzszej półki nawet jak sie nie znasz i ci rodzice kupili to znasz cene(jakies 4 tys-a to malo nie jest). jak masz wiecej jak 1.5 giga ram to na high spokojnie pograsz.zadowolony ze sie pochwailies kompem?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest to dobry sprzęt...
Dysk twardy tylko 160gb i tylko 8 mb buforu, toż to G3 będzie się ciął jak cholera.
Grafa 7900GS, też jakiś full wypas to nie jest,
ram 800mhz CL4, nie podał ile gb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:21, ksenus napisał:

/.../
Ogólnie skończyłem na 60 levelu z mistrzem miecza, tarczy, dwóch mieczy, kuszy, magi wody,

Jestem na 53 lewelu i do Twoich osiągnięć sporo mi brakuje. Konkretnie to zdrowia, many i paru czarów. Za to mam już 277 siły, mam abicję zdobyć regenerację...
Tyle, że gram na średnim i jest wystarczająco trudno.

Dnia 17.11.2006 o 19:21, ksenus napisał:

Nie udało mi się znaleźć maga ognia, który przekazałby mi pełną wiedzę.

Bugi: /.../

Do wykazu bugów dodałbym chowanie się goblinów, wilków i innych paskudztw w skałach i drzewach. Cofa się taki, znika, a ja mieczem po skale, aż iskry lecą...
A Milten siedział spokojnie w klasztorze, jak znalazłem Laresa, to nic podobnego mi się nie wyświetliło.
Orki atakują mnie wszystkie, ale Kamak w świątyni - nie. Dał się wyprowadzić i chociaż na zewnątrz wszytkie orki były martwe, to mnie się nie czepiał. No to i ja zostawiłem go przy życiu
Mam też inną uwagę do twórców gr: jeśli w trakcie grania mam przekaz Skype, informację o aktualizacji czy coś podobnego, gra minimalizuje się, i dobrze. Ale potem za nic nie wraca, tylko wgranie sejwa pomaga. A jak się rozegram, to dwie godziny grania w plecy, bo zapomniałem zrobić sejwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przeszedł wszystkie 3 możliwości ?? Inos, Beliar, ... ?? Gdzie można się nauczyć mag ognia?? i otwieranie zamków z Adanosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:07, Konrades napisał:

Czy ktoś przeszedł wszystkie 3 możliwości ?? Inos, Beliar, ... ?? Gdzie można się nauczyć mag
ognia?? i otwieranie zamków z Adanosa??

ja przeszlem gre droga adanosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurczę, widzę, że niektórzy pokończyli grę, a ja dopiero znalazłem teleport do Vengadu ... No cóż, idę nadrabiać straty : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:45, kaz909 napisał:

Witam wszystkich czy jest ktoś zainteresowany modyfikacjami plików ini ?


no wlasnie, czy w gothicu jest cos takiego mozliwe? w oblivionie dalo sie zrobic kilka fps w gore, a tutaj? jak ktos co wie to bardzo prosze o jakies info albo cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:12, Bezimiennyy napisał:

No własnie podbiłem tylko 2 miasta + Vengard i Ardee wiec o co chodzi?!

zabijales duzo orkow itp jesli bedziesz duzo szkodzic orkom no to sie skapuja ze to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was zastanawiał się gdzie na początku gry podziali się kowal oraz kapitan statku? przecież w Gothicu 2 zawsze trzeba było brać na statek kapitana (były chyba 3 możliwości, ja zawsze brałem Torlofa) oraz kowala którym chyba zawsze był Bennet. jak zaczynałem grać w Gothica 3 to się zastanawiałem czy kogoś z nich spotkam, ale przeszedłem grę i ich nie spotkałem :/ nie wydaje mi się abym ich gdzieś pominął, czyżby zostali porwani przez piratów razem ze statkiem? szkoda, że nie zostało o tym nigdzie wspomniane co się knkretnie z nimi stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nautry czysto technicznej: ;)

Jak wyłączyc collision shape? (ctrl+Q)

Pomimo wczytywania poprzedniego sejwa, cały czas wszystko jest kanciaste :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:25, cinus` napisał:

czy ktos z Was zastanawiał się gdzie na początku gry podziali się kowal oraz kapitan statku?

Utoneli jak się rozbił statek albo ich porwali piraci :( Ale tak czy siak pozostali są :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się