Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2006 o 22:50, Nok napisał:

Przepraszam bardzo, ale Torlofa nie było G1. Pojawił się dopiero w G2. Jak zareagowaliście
jak spotkaliście Thorusa???

A ty grałeś wogóle w G1? chyba nie
Torlof jest w nowym obozie
Trzeba koło niego dojść jak się dochodzi do magów wody i Lee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 23:35, windows00 napisał:

Ten przy bramie to Thorus, nie Torlof. Nie kojarze, żeby w pierwszej części był Torlof.


Torlof stał w jaskini w Nowym Obozie, o ile pamiętam to nawet Gorn wymieniał jego imię przy okazji questa "chata krzykacza" czy coś takiego. Thorus był dowódcą straży Starego Obozu, i stał obok bramy do zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 08:44, misiolv napisał:

czy te mapy ze strony 119 sa płatne czy jak bo a zabardzo to po angliku nie mówie

Jeśli pytasz o te z Rapidshare, to możesz je zassać za darmo.
Wystarczy kliknąć w opcję Free, po prawej stronie tabeli, potem odczekać aż odliczanie dojdzie do zera, przepisać kod i wybrać dany mirror, żeby ściągnąć plik

Dobre mapy są też tutaj:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam straszny problem kupiłem gothica 3 (orginał) i po instalcji wyskakuje błąd o treści że złe jakieś tam pliki exe ponowna instalacja możerozwiać ten problem:/ nie mam pojecia co robić pomużcie. che grać a nie moge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm niemoge znaleźć riordiana ktoś wie gdzie on jest acha ichcałbym się jeszcze zapytać jest jakiś szybszy sposób dostania się do ishtar po te berło podrużnika żeby się z beliarem zkontaktować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:04, Nihilus11 napisał:

jakiś szybszy sposób dostania się do ishtar po te berło podrużnika żeby się z beliarem zkontaktować

Za pierwszym razem musisz zasuwać :) na piechte przemieżając całą pustynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, ze jak wejde do jaskini to swieci we mnie slonce lub np jak podejde pod jakas wbita pochodnie to przez bezia widze ogien . W Reddock jak podejde pod ten bialy krysztal to tez go widze przez bezia .Przedtem tego nie mialem, moze wiecie jak temu zaradzic? TO stalo sie jak komp mi sie wylaczyl i zaczal sprawdzac bledy i usunal mi cos z gothica 3. Prosze pomozcie! Przeinstalowalem g 3, a nawet windowsa , ale to i tak nic nie dalo.
Czy to mozliwe ,ze zostalo cos usuniete z plyty?
Moj comp

Radeon x800 GTO 256 mb
athlon 3000+
1 gb ram


BARDZO PROSZE WAS O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:32, KPaladyn napisał:

Ja mam tak, ze jak wejde do jaskini to swieci we mnie slonce lub np jak podejde pod jakas wbita
pochodnie to przez bezia widze ogien . W Reddock jak podejde pod ten bialy krysztal to tez
go widze przez bezia .Przedtem tego nie mialem, moze wiecie jak temu zaradzic? TO stalo sie
jak komp mi sie wylaczyl i zaczal sprawdzac bledy i usunal mi cos z gothica 3. Prosze pomozcie!
Przeinstalowalem g 3, a nawet windowsa , ale to i tak nic nie dalo.
Czy to mozliwe ,ze zostalo cos usuniete z plyty?
Moj comp
Radeon x800 GTO 256 mb
athlon 3000+
1 gb ram
BARDZO PROSZE WAS O POMOC


To nie jest teoretycznie mozliwe. Czy masz tak że jak odejdziesz od kryształu to dalej widzisz z jago oczu tak jakby?? jeżeli tak to wystarczy sprawdzić sobie w opcjach sterowania pod hasłem "widok z oczu postaci" i nacismnąć ten kalwisz powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:38, michal01234 napisał:

Czy wie ktoś gdzie są wszystkie puchary?? Proszę o podanie listy z miejscami gdzie sa i kto
je ma. BARDZO POTRZEBNE PROSZĘ!!!!!

Puchary Magów Ognia
1-Cape Dun w posiadaniu kwatermistrza orków (być może najpierw należy porozmawiać z asasynem przy wejściu aby u orka pojawiła się opcja kupna tego pucharu)
2-U mag ognia Rakusa na zachód od Montery (siedzi w jaskini, najpierw musisz mu pomóc z jego problemem)
3-Jeden z niewolników na wykopaliskach w Monterze (chce aby go przenieść na farmę w zamian da puchar)
4-Jest w chacie nadzorcy obozu niewolników w Silden
5-Jest w kopalni w Geldern (tej kopalni do której wejście jest w samym mieście)
6-U paladyna w Trelis (jest w mieście odda ci puchar jak tylko do niego zagadasz)
7-Mag ognia w Nemorze (najpierw trzeba dla niego pozbierać jakieś rośliny)
8-U paladyna w świątyni w Vengardzie (tej do której teleportujesz się kamieniem z Gothy)
9-Jest u Miltena (da ci go gdy tylko z nim porozmawiasz w klasztorze)
10-Asasyn w Mora Sul o imieniu Masil (chce by wykonać dla niego parę questów, puchar da w nagrodę)
11-Niedaleko Mora Sul jest obóz w którym ukrywa się niewolnik Yussef, w tym obozie jest paladyn który stracił swój puchar gdy napadły go piaskowe pełzacze. Przyłącz się do niego a zaprowadzi cię do swojego starego obozowiska, puchar jest wewnątrz pełzacza który nazywa się "ranny piaskowy pełzacz" czy coś takiego
12-Obóz bandytów na drodze pomiędzy Trellis a Bregą (puchar jest albo w posiadaniu upadłego paladyna, albo leży w jednej ze skrzyń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:38, michal01234 napisał:

Czy wie ktoś gdzie są wszystkie puchary?? Proszę o podanie listy z miejscami gdzie sa i kto
je ma. BARDZO POTRZEBNE PROSZĘ!!!!!



Poszukaj na mapkach są pewnie pare postow wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:41, Lucas201 napisał:

> Czy wie ktoś gdzie są wszystkie puchary?? Proszę o podanie listy z miejscami gdzie sa
i kto
> je ma. BARDZO POTRZEBNE PROSZĘ!!!!!
Puchary Magów Ognia(...)


THX man. Nareszcie będę je wszystkie miał:D Tak znalazłem tylko 9:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:41, Lucas201 napisał:

> Czy wie ktoś gdzie są wszystkie puchary?? Proszę o podanie listy z miejscami gdzie sa
i kto
> je ma. BARDZO POTRZEBNE PROSZĘ!!!!!
Puchary Magów Ognia

>(...)

Dnia 18.11.2006 o 10:41, Lucas201 napisał:

12-Obóz bandytów na drodze pomiędzy Trellis a Bregą (puchar jest albo w posiadaniu upadłego
paladyna, albo leży w jednej ze skrzyń)


Czy tu jest mowa o mieście NEMORZE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się