Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie


Dnia 18.11.2006 o 10:51, michal01234 napisał:

Czy tu jest mowa o mieście NEMORZE??

Tak ale nie jestem pewien czy tam jest, ponieważ jesze tam nie doszłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tu jest mowa, o obozie bandytów, który znajduje się na przełęczy, którym rządzi paladyn, który ma puchar. Nazywa on się Kurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:18, Bumber napisał:

Ech... To za co ja te 6 dych więcej płaciłem? Za skrórę? Album? Ta... Pozostej tylko satysfakcja.
A miało być tylko w EK mapa. Albo ja źle zakodowałem? Zresztą, nieważne. Zwracam honor. :)


Ba wystarczy że teraz sprawdzisz w sklepie co jest w zwykłej edycji:) Ale tak wszystko jest w zwykłej, prócz soundtracka, amuletu, skórkę;) reszta jest w normalnej wersji, dlatego kupiłem zwykła niż mie EK z numerkiem którą paczke mam, a te 60 zł oszczędzone wydałem na żelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 10:52, Lucas201 napisał:

Może mi ktoś pomóc
Znalazłem na tej mapie http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
dolne wejście do kopalni klanu młota, ide tam i nie widze jej


Musisz wejść na taką polanę tam jest pełno orków. Jak je wszystkie zabijesz to idziesz prosto i tam póżniej jest taki ciemny obszar na tej polanie
wydaje się że to jest bściana zwykła tylko nie ośnieżona. TAk naprawde jak podejdziesz dalej to to właśnie jest dolne wejscie do kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:13, michal01234 napisał:

> Może mi ktoś pomóc
> Znalazłem na tej mapie http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

> dolne wejście do kopalni klanu młota, ide tam i nie widze jej

Musisz wejść na taką polanę tam jest pełno orków. Jak je wszystkie zabijesz to idziesz prosto
i tam póżniej jest taki ciemny obszar na tej polanie
wydaje się że to jest bściana zwykła tylko nie ośnieżona. TAk naprawde jak podejdziesz dalej
to to właśnie jest dolne wejscie do kopalni.

Dzięki teraz chba znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:16, michal01234 napisał:

Dokładniej jest ich coś koło tylu:D

Tak mało ?? Ja jak walczyłem to było 2 razy więcej tylko porozrzucani po całej kopalni ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tylu :) tyle, że x 20. Dobra, dziś zaczynam następną sesję G3 :) Nosi ona nazwę Beliar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ich zabiłem. Tylko póżniej idzie jeszcze jedna grópa. W tamtej grupie jesz hersz którego trzeba zabić. Przy okazji jakąś tam misje będzisz miał wykonaną. Na polanie jeszt bardzo truno ponieważ jest tam ok 5 szamanów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:18, Mr Black napisał:

Mam pytanie: gdzie znajdę halabardę, którą zgubił Irmak, jeden z orków z Silden?


w jednej z chat rybaków będzie wisiała na ścianie, halabarda ta nazywa się "Krush Irmak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:17, Konrades napisał:

> Dokładniej jest ich coś koło tylu:D
Tak mało ?? Ja jak walczyłem to było 2 razy więcej tylko porozrzucani po całej kopalni ;>


Ale to nie jest kopalnia. I to nie są wszyscy. To jest polana przed dolnym wejściem do kopalni:>. I jak ich zabijałem to miałem skórzany pancerz. Także troche sobie utrudniłem:> dopiero póżniej miałem lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:20, michal01234 napisał:

Ale to nie jest kopalnia. I to nie są wszyscy. To jest polana przed dolnym wejściem do kopalni:>.
I jak ich zabijałem to miałem skórzany pancerz. Także troche sobie utrudniłem:> dopiero
póżniej miałem lepszy

A ja poszedłem od góry i zaczełem ich wybijać oczywiście z daleka (jestem magiem) i tak schodząc w dół to troche się ich uzbierało :) zwłaszcza że sam walczyłem bez pomocy wojowników - co do pancerza to nie miałem żadnego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:23, Lukas1992 napisał:

Panowie Chciałbym się dowiedzieć jak zainstalować gothica na pirackim windowsie wyskakuje mi
dłąd 1723 nie można uruchomic kartoteki DLL


Na pirackim windowskie nigdy nie próbowałem i nie będe ale ostatnio przeglądałem pomoc na gram.pl na temat gothica 3 i tam coś pisali :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chyba się za bardzo rozpędziłeś, bo raczej dostaniesz bana. Nie trzeba się było przyznawać do pirata, a jeślii Ci G3 nie chce się zainstalować (bo też pewnie masz pirata), to radzę kupić oryginały i Windy i G3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:22, Konrades napisał:

> Ale to nie jest kopalnia. I to nie są wszyscy. To jest polana przed dolnym wejściem do
kopalni:>.
> I jak ich zabijałem to miałem skórzany pancerz. Także troche sobie utrudniłem:> dopiero

> póżniej miałem lepszy
A ja poszedłem od góry i zaczełem ich wybijać oczywiście z daleka (jestem magiem) i tak schodząc
w dół to troche się ich uzbierało :) zwłaszcza że sam walczyłem bez pomocy wojowników - co
do pancerza to nie miałem żadnego ;(


Ja nie miałem do pomocy ŻADNEGO wojownika. NIE byłem jeszcze w żadnym klanie wtedy zeby mi ktoś pomógł. Poszedłem tylko z Mortem moim przewodnikeim. On stał za mną cały czas a więc bym go nie ujął. Zreszta on walczył tylko łukiem. Zabił może z 4;). Duża zasługa jest w tym ukrytej umiejętności bezia zawnej "bersaker".:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:25, Ufo2 napisał:

No cóż, chyba się za bardzo rozpędziłeś, bo raczej dostaniesz bana. Nie trzeba się było przyznawać
do pirata, a jeślii Ci G3 nie chce się zainstalować (bo też pewnie masz pirata), to radzę kupić
oryginały i Windy i G3 ;)

nie mam pirata gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się