Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 11:26, michal01234 napisał:

Ja nie miałem do pomocy ŻADNEGO wojownika. NIE byłem jeszcze w żadnym klanie wtedy zeby mi
ktoś pomógł. Poszedłem tylko z Mortem moim przewodnikeim. On stał za mną cały czas a więc bym
go nie ujął. Zreszta on walczył tylko łukiem. Zabił może z 4;). Duża zasługa jest w tym ukrytej
umiejętności bezia zawnej "bersaker".:>


Z tego co pamiętam to jak pujdziesz od tyłu i ich zaatakujesz to od góry przyłąnczą się do ataku ludzie :( (ale mogłem coś pomylić). Ale tak czy siak mi się nie chciało szukać tylnego wejścia zwłaszcza że miałem problem ze znalezieniem wogóle kopalni - śnierzyca - widziałem tylko czubek własnego nosa i nie mogłem trafić. I w końcu jak znalazłem kopalnie to tym bardziej nie chciało mi się szukać tylnego wejścia więc wszedłem od przodu z jedną małą rzeczą: kulą ognia (miecz mój to był początkowy zguba orkowa) :) tylko że na tą kopalnie zrzurzyłem około 70 buteleczek manny i dodatku zjadłem tyle ziela: Korzeń manny że mi do teraz wychodzi bokiem. Na szczeście moje statystyki od tamtego czasu urosły i nauczyłem się kilku fajnych rzeczy między innymi regeneracja manny jak i deszcz ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:40, Konrades napisał:

> Ja nie miałem do pomocy ŻADNEGO wojownika. NIE byłem jeszcze w żadnym klanie wtedy zeby
mi
> ktoś pomógł. Poszedłem tylko z Mortem moim przewodnikeim. On stał za mną cały czas a więc
bym
> go nie ujął. Zreszta on walczył tylko łukiem. Zabił może z 4;). Duża zasługa jest w tym
ukrytej
> umiejętności bezia zawnej "bersaker".:>

Z tego co pamiętam to jak pujdziesz od tyłu i ich zaatakujesz to od góry przyłąnczą się do
ataku ludzie :( (ale mogłem coś pomylić). Ale tak czy siak mi się nie chciało szukać tylnego
wejścia zwłaszcza że miałem problem ze znalezieniem wogóle kopalni - śnierzyca - widziałem
tylko czubek własnego nosa i nie mogłem trafić. I w końcu jak znalazłem kopalnie to tym bardziej
nie chciało mi się szukać tylnego wejścia więc wszedłem od przodu z jedną małą rzeczą: kulą
ognia (miecz mój to był początkowy zguba orkowa) :) tylko że na tą kopalnie zrzurzyłem około
70 buteleczek manny i dodatku zjadłem tyle ziela: Korzeń manny że mi do teraz wychodzi bokiem.
Na szczeście moje statystyki od tamtego czasu urosły i nauczyłem się kilku fajnych rzeczy między
innymi regeneracja manny jak i deszcz ognia :)


Owszem pomogą:) Ale dopiero jak zaatakujesz od tyłu i rozawlisz sam wszystkich orków aż do samego pieca. I w dodatku oni wchodzą do kopalni jak już jest po wszystkim:( Nieżle wypasiony jesteś na tym obrazku. A co masz za hełm na sobie?? Bo ja mam tylko hełm pierwszego paladyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:43, michal01234 napisał:

Owszem pomogą:) Ale dopiero jak zaatakujesz od tyłu i rozawlisz sam wszystkich orków aż do
samego pieca. I w dodatku oni wchodzą do kopalni jak już jest po wszystkim:( Nieżle wypasiony
jesteś na tym obrazku. A co masz za hełm na sobie?? Bo ja mam tylko hełm pierwszego paladyna.


znalazłem go w jednym grobowcu :) Nordmarze. Co do statystyk to znów się powiększyło i to dużo ;) mam już 73 lever i znam słowo dominacji :) najsilniejszy z czarów Inossa :) Czy ktoś próbował skakać z wysokości 100 metrów bo ja tak i za każdym razem przeżywam - nauczyłem się akrobatyki i teraz z każdej wysokości skacze i trace tylko troche życia ;) teraz gra się o wiele szybciej bo nie trzeba iść na około :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:43, michal01234 napisał:


Owszem pomogą:) Ale dopiero jak zaatakujesz od tyłu i rozawlisz sam wszystkich orków aż do
samego pieca. I w dodatku oni wchodzą do kopalni jak już jest po wszystkim:( Nieżle wypasiony
jesteś na tym obrazku. A co masz za hełm na sobie?? Bo ja mam tylko hełm pierwszego paladyna.

To jest hełm Ejnara, z jaskini w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:54, michal01234 napisał:

A gdzie się można nauczyć akrobatyki??

W Silden u jednego gostka - co odprowadzasz do jego chaty jakiś myśliwy :) Ale akrobatyka dużo daje bardzo dużo (gdybym umiał robić kilka zdjęć jednocześnie to bym pokazał skok ze skały na główke (z wysokości 100 metrów) w ziemie i nic mi nie jest :) - umięm tylko print screenem robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:57, Konrades napisał:

> A gdzie się można nauczyć akrobatyki??
W Silden u jednego gostka -co odprowadzasz do jego chaty jakiś myśliwy:) Ale akrobatyka dużo
daje bardzo dużo (gdybym umiał robić kilka zdjęć jednocześnie to bym pokazał skok ze skały
na główke (z wysokości 100 metrów) w ziemie i nic mi nie jest :) - umięm tylko print screenem
robić :)


yyy... Nie rozumiem tego"co odprowadzasz do jego chaty jakiś myśliwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W silden jest quest z miasta myśliwy prosi ciebie byś go odprowadził do jego chaty która jest na wzgórzu to jest ta sama chata gdzie jest quest że masz zanieść do Silden (miasta) skóry wilków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśliwy z Silden, prowadził cię do swojej chaty (gdzieś na północny zachód). Jeden z jego kumpli na miejscu dawał Ci questa żebyś zaniósł futra wilków do magazynu. Uczy on akrobatyki i wilczej wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśliwy z Silden, prowadził cię do swojej chaty (gdzieś na północny zachód). Jeden z jego kumpli na miejscu dawał Ci questa żebyś zaniósł futra wilków do magazynu. Uczy on akrobatyki i wilczej wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde kamień runinczy do Geldren dokładnie i gdzie znajdują się ruiny na północ od Geldren w których jest ten artefakt? Oraz gdzie dokładnie znajde 7 pierscieni alchemika w Geldren.
pS. Cały czas cos mam jakiś problem i często patrze do poradnika:/ ALe niewiem czemu klimat był lepszy w 1 i 2 oraz NK niz w 3 i wkurza mnie że sie czesto przycina na wysokich/max detalach w rozdzielczosci 1254/1024 na komputerze:
GF Palit 6800gs 256/256
amd athlon 64 3000(2100) krecony
1,5 gb ddr ram patriota cl3 400mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Patch 1.08 miał usuwać słońce prześwitujące w jaskiniach i wszystkie inne podobne efekty
( lustro wody w beczkach, kryształy, pochodznie). Gdy podejde moją postacią nad morze to ten bug jest tak uciążliwy żę można stracic orientację... bo zamiast plaży widać niebieską teksture... To przenikanie to występujeu was nadal? Mam wersję PL 1.09 i włączony SM 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 12:49, zolenderek napisał:


> A po co komu poradnik ? Poradniki to sam jedna wielka kpina ! W trakcie gry wszystko sie
okaze
> ( cała przyjemnosc gry ) a nie wypelniac instrukcje wedlug poradnika.
Nie wiem po co napisałeś ten post,aby pouczać czy aby sie popisać? Mów za siebie. To osobista
sprawa jak kto lubi grać, nie wszyscy są ortodoksami. A pomijając to czy używa się poradnik
czy też nie, to jeśli się płaci wcale niemałe pieniądze za Edycję Kolekcjonerskę, która zawiera
taki poradnik ( w wersji rzekomo rozszerzonej) to ma on być napisany tak jak powinien ( instrukcja
również) bo w przeciwnym razie jest to po prostu nacinanie kupującego. Było by miło gdyby CD
Projekt się wytłumaczył.


Ok. Jesli juz sie wydaje , co by to nie bylo ... w tym wypadku poradnik ... to sie zgodze ze powinien byc dobrej jakosci. Niestety w moim przypadku poradniki nie sa potrzebne bo i tak ich nigdy nie uzywam Moim zdaniem to nic innego jak psucie sobie zabawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:05, THCD napisał:

Gdzie znajde kamień runinczy do Geldren dokładnie i gdzie znajdują się ruiny na północ od
Geldren w których jest ten artefakt? Oraz gdzie dokładnie znajde 7 pierscieni alchemika w Geldren.
pS. Cały czas cos mam jakiś problem i często patrze do poradnika:/ ALe niewiem czemu klimat
był lepszy w 1 i 2 oraz NK niz w 3 i wkurza mnie że sie czesto przycina na wysokich/max detalach
w rozdzielczosci 1254/1024 na komputerze:
GF Palit 6800gs 256/256
amd athlon 64 3000(2100) krecony
1,5 gb ddr ram patriota cl3 400mhz


Tnie ci się dlatego że zeby grać na max datelach mucisz miec GeForce 7900Pro i przynajmiej procesor 4Ghz Najlepiej jest Athlon 64bit X2 3800+. Dwurdzeniowy procek wspomagany dodatkowo przez grę. Łacznie ma 4.01 Ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 12:11, michal01234 napisał:


Tnie ci się dlatego że zeby grać na max datelach mucisz miec GeForce 7900Pro i przynajmiej
procesor 4Ghz Najlepiej jest Athlon 64bit X2 3800+. Dwurdzeniowy procek wspomagany dodatkowo
przez grę. Łacznie ma 4.01 Ghz


Dwurdzeniowy procek co ma łącznie??? Oj człowieku... za dużo oglądasz reklam Vobisa i MediaMarkt''u :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się