Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Cześć,
Może ktoś mi powiedzieć, od kogo mam zdobyć weksle i dary dla Gonzalesa?
Udało mi sięje zdobyć od barmana i kolesia z łukiem. Chodzę po całym mieście, lecz tylko te dwie postacie mają odpowiedni tekst dotyczący weksli w oknie dialogowym. Kim jest ta ostatnia postać i gdzie jej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:11, michal01234 napisał:



Nie mam na maxa, mam odlegolosc na srednie i cienie na male! Wiec jak najlepiej żebym ustawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na północ od Silden spotkałam 3 niewolników, którzy bardzo chętnie rezygnują z wolności, bo się boją grożnych bestii w lesie :D. Przyłączają sie do mnie i pałętają się za mną. Czy ktoś wie gdzie ich odprowadzić , bo jakoś niemam serca zostawić ich na pożarcie wilkom:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 12:49, zebara napisał:

Na północ od Silden spotkałam 3 niewolników, którzy bardzo chętnie rezygnują z wolności, bo
się boją grożnych bestii w lesie :D. Przyłączają sie do mnie i pałętają się za mną. Czy ktoś
wie gdzie ich odprowadzić , bo jakoś niemam serca zostawić ich na pożarcie wilkom:) ?

Odprowadź ich do obozu buntowników w lasach na północny - wschód od silden, do Anoga lub jakiejś innej szychy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięx. Spróbuję do obydwu tych miejsc, bo byłam już u drwali i Silden w więzieniu dla niewolników, ale jakoś nigdzie nie mają ochoty zostać :P. A Zapotek daje Quest Zeby zabić zbiegłych niewolników, ale jakoś nie mam serca tego zrobić.... Tak się przywiązali do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj zieje miałem. Doszedłem w końcu na pustynie i cały czas mi migało wszystko na biało, ciężko wk... odpaliłem gre z maksymalną rozdzielczością, maksymalnymi teksturami, shaderem 2.0, jakoscia roslinnosci srednia i ostatnia ta cecha gry na "w głębi pola". Nie dosc ze jak reka odjal to jeszcze gra bardzo ladnie mi chodzila, scinki by;y jak mnie atakowaly szakale, ale sprzet mam dosyc sredniawy wiec spowrotem cofnalem sie do starych ustawien, ale ostatnia "ceche" gry zostawilem na maximum i juz nic nie miga na ekranie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:05, zebara napisał:

Dzięx. Spróbuję do obydwu tych miejsc, bo byłam już u drwali i Silden w więzieniu dla niewolników,
ale jakoś nigdzie nie mają ochoty zostać :P. A Zapotek daje Quest Zeby zabić zbiegłych niewolników,
ale jakoś nie mam serca tego zrobić.... Tak się przywiązali do mnie :P

Albo zanieść ich do opuszczonej kopalni gdzie były wilki (jakiś ork daje ci questa żebyś uruchomił tą kopalnie i dostarczył do niej kilku niewolników) - ja niewolników nie mogłem znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie plamki dziury, że było widać przez górę niebo takie dziwactwo. Potem odkryłem, że to wina tego całego Postprocessing''u. Na ustawionej głębi pola (3) to było dobrze, ale na tym środkowym (2) pojawiały się te plamki. Sterowniki nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:23, Konrades napisał:

Albo zanieść ich do opuszczonej kopalni gdzie były wilki (jakiś ork daje ci questa żebyś uruchomił
tą kopalnie i dostarczył do niej kilku niewolników) - ja niewolników nie mogłem znaleźć ;)

Do tej kopalni to ja już załatwiłam niewolników, szukaj takich co mają w nazwie " chętny niewolnik". Są w kopalni w tej w miescie i 2 siedzi tam gdzie inni niewolnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:27, zebara napisał:

Do tej kopalni to ja już załatwiłam niewolników, szukaj takich co mają w nazwie " chętny niewolnik".
Są w kopalni w tej w miescie i 2 siedzi tam gdzie inni niewolnicy.


Faktycznie przypominam sobie że byli tacy :) ale ich nie zagadywałem - myślałem że sami się zgłosili jako niewolnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, właśnie wyzwoliłem cape dun i zmierzam do montery, i tak sobie pomyślałem że przydał by się koń, są może konie czy inne stwory pasażerskie w myrtanie? gdzieś chyba słyszałem że i owszem, a nawet jakiegoś screena widziałem ale nie jetsem pewien więc gdybyście byli tak mili i mi powiedzieli czy moge liczyć na konika czy zapierdzielać pieszo lub kożystać z kamieni teleportacyjnych :P
drugie pytanie t: w reddock jest alchemik który chce odemnie puchary ogniste, jak jeden znalazłem w cape dun, niestety ne mogłem mu go dać, czy mam mu dać wszysztie na raz czy mogę jednak jakoś z osobna?
a tak wogule to G3 Rulez! :D szkoda że się rwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie doszlem do geldern w kturym mam sięspodkac z niejakim Vakiem myślałem że on znajduje się w świątyni do kturej będe mugł wejść jak zdobęde reputacje 75% jednak kiedy juz ją zdobylem to okazalo sie że w tej świątyni jest jeden szaman jak tylko sie doniego zblirze to mnie atakuje i nikogo wiencej z kim mozna by bylo pogadac awięc moje pytanie brzmi GDZIE JEST VAK !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:34, Dark SMG napisał:

więc gdybyście byli tak mili i mi powiedzieli czy moge liczyć na konika czy zapierdzielać pieszo lub kożystać z kamieni teleportacyjnych :P


oni nie ma w grze, a kamienie telportacyjne można znaleźć dopiero jak dojdziesz do tego miejsca do którego chcesz mieć taki kamień,

Dnia 18.11.2006 o 13:34, Dark SMG napisał:

drugie pytanie t: w reddock jest alchemik który chce odemnie puchary ogniste, jak jeden znalazłem
w cape dun, niestety ne mogłem mu go dać, czy mam mu dać wszysztie na raz czy mogę jednak jakoś
z osobna?


to nie jemu masz zanieść te puchary, on Ci tylko mówi, że masz je odnaleźć, a zanieść masz je do klasztoru ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie jest ta jaskinia z wilkami o której mowi szef najemników z farmy koło montery, jak zabić te krowy o co mnie proszą buntownicy(atakuja mnie przez to najemnicy jak spróbuje) i gdzie są ci złodzieje zborza, przeszukałem całe południe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help,
Jestem akurat w Mora Sul i może mam buga w grze.
1. Nie mogę znaleźć trzeciego kolesia od którego bym wziął weksel dla kupca.
2. Nie mogę wejść do Gonzalesa, oddałem wszystkie rzeczy o jakie prosił mnie strażnik, a więc: złoto, niewolnicę, miecz, ziele - i kicha …
Jakieś podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się