Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No ukończona droga Inossa tylko dlaczego nie ma intra?? tylko ... . Dobrze że zrobiłem save przed wyborem boga mogę zobaczyć jeszcze 2 pozostałe drogi nie rozpoczynając gry od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:56, rad84 napisał:

WITAM WSZYSTKICH!!!
Znalazłem bardzo dobry i w 100% sprawdzony sposób na to jak odpalić Gothica 3 nawet na słabym
sprzęcie.

>(ciach)

Dnia 18.11.2006 o 14:56, rad84 napisał:

Hehe mam kompa: Sempron 2500, GF 6200, 1 GB RAM a gram na HIGH SETTINGS;-)
Gra spokojnie odpali nawet jeśli ktoś ma 512 MB RAM:-)


Miedzy mozliwoscia uruchomienia gry, a wzglednie plynna rozgrywka jest roznica. Zapytam sie wiec, jak ma sie sprawa z plynnoscia(FPS''y) i jak wyglada gra - zapodaj tez jakiegos screena. Chcę wiedziec, czy oplaca mi sie w ogole mieszac w .ini i uzyc tych ustawien, bo moje aktualne pozwalaja na wzglednie plynna gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:35, michal01234 napisał:

Robił ktoś jakieś screeny fajnych widoczków z G3?? JA narazie zrobiłem tylko jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób aby szybko dostać sie do króla bo jestem w swiatyni Innosa w Venardzie po wykorzystaniu kamienia telep. z Gothy ale nie chce wybijac tych orków bo na 90% wystąpi bład Where is Guru a to troche denerwuje. Czy Gorn znajduje sie w Gothcie bo oczyscilem ja z demona ale dalej nie szlem a nie chce nic przegapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:38, michal01234 napisał:

Robił ktoś screeny z G3 z fajnymi widoczkami?? Jak tak to prosze o zamieszczenie kilku w plikach
dołączonych do posta. Ja zrobiłem tylko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:30, Karharot napisał:

> mam problem w mora sul otóż wygrałem na arenie zdobyłem księżycowe ostrze ale je sprzedalem

> przeszłem kilka misji i tereaz szukam dwóch kluczy jedne któy ma koles na y któego posuzkiwaniem

> zaraz sie zajme a drugi ma gonzales dałem mu 1000 monet dałem mu babke ael ostzra nei
moge
> dac bo sprzedalem i co mam teraz zrobic po za wzieciem gry od save''u

Możesz również dać w prezencie paczkę bagiennego ziela (można zdobyć w Lago). Oprócz tego przejdź
się po Mora Sul i spróbuj znaleźć inne questy do wykonania.
Jakby co możesz też trochę pokombinować - Idź do świątyni do której potrzebujesz kluczy, w
jednym z narożników piasek sięga praktycznie po sam dach, wskocz tamtędy na dach a z dachu
do środka świątyni (uważaj - tam jest dużo nieumarłych co może być groźne po tym jak upadek
zabieże ci dużo PŻ). Zabierz ze świątyni korone Adanosa oraz artefakt w zamian za zdobycie
którego jeden z kupców dał ci swój klucz. Teraz użyj kamienia teleportacyjnego aby wydostać
się ze świątyni i oddaj artefakt kupcowi, to powinno dać ci trochę reputacji w Mora Sul.

wlazelm przez dach do swaityni i stopniowo wybijałem trupy doszłem do pomieszczenia gdzie jest kufer z dzbanem no i idę dalej w dół wybielm dwa zombi chce isc dalej eni moge jagby korytarz i nastepebn pomieszczeni dzielilą niwidzialna sciana i nie moge przejsc a p chwili wylatuje mag zombi i nie moge z nim walczyc bo sciana mnei odzdziela ja wale z łuku i strzały sie w powietzru zatzrymuja jagby tma była sicana tak samo z mieczem wale i leci pył a on wlai do mneiz z kuli ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:38, michal01234 napisał:

Robił ktoś screeny z G3 z fajnymi widoczkami??


ja troche porobiłem :) nawet ładne jak na średnie detale ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Raczej nie ma innego sposobu...przynajmniej ja takiego nie znalazłem...;] Jedyny sposób, który możesz wypróbować to...bieg na sprinta bez walki...;]
2. Tak Gorn został w Gohcie, na dziedzińcu zamku w jednym z domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:35, michal01234 napisał:

Robił ktoś jakieś screeny fajnych widoczków z G3?? JA narazie zrobiłem tylko jednego


Ja zrobiłem kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc zainstalowałam sobie gothica 3 i nie chce mi sie uruchomić, sprawdzałam na drugim kompie i tam tez sie cie che uruchomić, fakt mam 512 ramu i celerona 2,6 ati 9200 se, ale to chyba nie az taki wielki problem by nie urochomic gry, proszę niech mi ktoś powie co mam zrobić by ta gre uruchomić bo wiem że zainstalowana jest poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:52, cinus` napisał:

> Robił ktoś screeny z G3 z fajnymi widoczkami??

ja troche porobiłem :) nawet ładne jak na średnie detale ^^


Ja też - również średnie detale, ale bez trawy i deph of field(mam PS 2.)

Wprawdzie wszystko w okolicach wybrzeża, ale mam tylko demko i za daleko ruszac się nie mogę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:15, Bidasek napisał:

Prawdopodobnie odmawia posłuszeństwa z powodu słabej karty graficznej i zbyt małej ilości pamięci
operacyjnej.


a nie można cos zrobić???? czyzbym była pozbawiona możliwości pogrania sobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy ten drugi komp był lepszy od tego twojego? Podaj jego części...;]
Jak nie, to z powodu słabej karty graficznej...ramu masz dosyć, a procek tez nie jest zły...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:16, Zauri napisał:

ludzie w lodzkim empiku jest 5 egzemparzy wydania kolekcjonerskiego za jedyne 179,99 zł :D

Na gram.pl EK można było kupić za 159,99 z darmową przesyłką... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:18, kuko7 napisał:

Tylko pytanie, czy ten drugi komp był lepszy od tego twojego? Podaj jego części...;]
Jak nie, to z powodu słabej karty graficznej...ramu masz dosyć, a procek tez nie jest zły...;]



w sumie to ma celerona 2,6 i może ciut lepsza grafe a tak to taki sam,

a nie ma mozliwości pozminiania czegoś by poszła ta gierka przecież to nie fair, mam 2 letniego kompa i juz nie daje rady????? bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:18, kuko7 napisał:

Tylko pytanie, czy ten drugi komp był lepszy od tego twojego? Podaj jego części...;]
Jak nie, to z powodu słabej karty graficznej...ramu masz dosyć, a procek tez nie jest zły...;]



a może powinnam ściągnąc najnowszego patcha do gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:22, gd6 napisał:

a może powinnam ściągnąc najnowszego patcha do gry??

Niee, to nic nie da, prędzej już najnowsze sterowniki do karty graficznej, ale wątpie że to pomorze...
A powiedz jeszcze jaki komunikat się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:27, kuko7 napisał:

> a może powinnam ściągnąc najnowszego patcha do gry??
Niee, to nic nie da, prędzej już najnowsze sterowniki do karty graficznej, ale wątpie że to
pomorze...
A powiedz jeszcze jaki komunikat się pojawia?



w zasadzie to żaden po prostu sie nie uruchamia, w menedżer zadań windows pojawia sie proces gothic3.exe i po chwili znika...tak jak by w ogóle ta aplikacja nie została urochomiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się