Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 17:07, gd6 napisał:

jak to moderatorzy nie skuszą na pozostaiwnie mnie w spokoju???

Przegrywanie płytek, kopiowanie gier i udostępnianie ich innym osobom jest nielegalne. To piractwo. Tego się raczej nie toleruje, zwłaszcza na forum wydawcy danej gry :)

Przyznałeś się do posiadania pirackiej kopii gry od CDP na forum CDP. To się kończy degradem, albo banem. Wyraźnie miałeś to napisane w regulaminie, który musiałeś przeczytać przed rozpoczęciem swojej działaności na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:05, Konrades napisał:

Końcówka zależy od przebiegu całej gry (przeszedłem Inossa, "Adanosa") czy ktoś mi powie gdzie
jest Beliar ?? szukałem go i nie mogę znaleźć, czy jak się było "dobrym" to z Beliarem się
nie porozmawia??


Świątynia Beliara jest w Bakareshu (trzeba mieć 75% reputacji w mieście) i tam jest też duży posąg Beliara, więc chyba tam można z nim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:12, Monastor napisał:

Przegrywanie płytek, kopiowanie gier i udostępnianie ich innym osobom jest nielegalne. To piractwo.
Tego się raczej nie toleruje, zwłaszcza na forum wydawcy danej gry :)


NIezgodze się z tobą jest możliwość stworzenia kopi bezpieczeństwa (przeczytaj najnowszy PC Word Komputer - tam wszystko opisują) udostępniania innym jest faktycznie nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:16, Konrades napisał:

NIezgodze się z tobą jest możliwość stworzenia kopi bezpieczeństwa (przeczytaj najnowszy PC
Word Komputer - tam wszystko opisują) udostępniania innym jest faktycznie nielegalne.

Niby z której części mojego posta wynika, że nie można w ogóle przegrać gry?
Wiem o kopiach bezpieczeństwa i sam mam ze dwie, ale udostępnianie takich kopii innym to przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak się uwalnia monterę? bo gadałem z sanfordem i powiedzial ze sprowadzi pomoc, i mówi mi żebym zabił Vareka, heh mam się tak poprostu rzucić na orków w sali tronowej ?:) bo to troche będzie trudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:27, donaan napisał:

Mam pytanko jak się uwalnia monterę? bo gadałem z sanfordem i powiedzial ze sprowadzi pomoc,
i mówi mi żebym zabił Vareka, heh mam się tak poprostu rzucić na orków w sali tronowej ?:)
bo to troche będzie trudne....

Niestety w Monterze musisz liczyć tylko na siebie...;/ Będzie bardzo dużo przeciwników... Jak zaatakujesz pierwszego orka, wszyscy zaczną Cię atakować...i tylko niewolnicy wraz z Sanfordem będą Ci pomagać...
Heh, nie tylko w sali tronowej, ale w całym mieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 17:31, kuko7 napisał:

Heh, nie tylko w sali tronowej, ale w całym mieście!

To wiem , ale mowie ze ciezko zacząc mając tylu orków na tyłku :D to chyba dam sobie spokój i skocze do gothy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:35, donaan napisał:

To wiem , ale mowie ze ciezko zacząc mając tylu orków na tyłku :D to chyba dam sobie spokój
i skocze do gothy..

Zrób sejwa i chociaż spróbuj...walka nie jest aż tak ciężka... Jak się już zdecydujesz to rób często sejwy...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:38, kuko7 napisał:

> To wiem , ale mowie ze ciezko zacząc mając tylu orków na tyłku :D to chyba dam sobie spokój

> i skocze do gothy..
Zrób sejwa i chociaż spróbuj...walka nie jest aż tak ciężka... Jak się już zdecydujesz to rób
często sejwy...;]

No to się spróbuje dobra skitram się na wierzy i będzie walka w zwarciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:12, Monastor napisał:

Przegrywanie płytek, kopiowanie gier

Z tego wywnioskowałem że miałeś to co napisałem na myśli :)

Co do Gothica 3 to przeszedłem wszystkie 3 drogi (Inoss, Beliar, "Adanos") grając po stronie ludzi :)
Teraz to samo ale po stronie Orków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie gdzie jest karlen ( wiem wiem że jest mapa i cały czas z niej korzystam ale u mnie go nie ?? )
i gdzie są jacyś ludzi (podono koło Silden) potrzebni do jakiegoś obozu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:13, eL Fron napisał:

Świątynia Beliara jest w Bakareshu (trzeba mieć 75% reputacji w mieście) i tam jest też duży
posąg Beliara, więc chyba tam można z nim pogadać.


Dzięki faktycznie tam była :) Nawet miałem kamień teleportacyjny do niej (ale ze mnie gapa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz sprawdzić, ta gra jest tak dziwaczna, że ja spokojnie gram na medium +ps 3.0 i textury na high, a mój kolega z mocniejszym kompem musi na low szpilać bo mu tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:12, Monastor napisał:

> jak to moderatorzy nie skuszą na pozostaiwnie mnie w spokoju???
Przegrywanie płytek, kopiowanie gier i udostępnianie ich innym osobom jest nielegalne. To piractwo.
Tego się raczej nie toleruje, zwłaszcza na forum wydawcy danej gry :)

Przyznałeś się do posiadania pirackiej kopii gry od CDP na forum CDP. To się kończy degradem,
albo banem. Wyraźnie miałeś to napisane w regulaminie, który musiałeś przeczytać przed rozpoczęciem
swojej działaności na forum.

no dobra a jak to si\ę ma do kopi bezpieczeństwa płyty której nie chcę uszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa, nie mogę... Nie mogę nauczyć się walki dwoma mieczami jednocześnie... Cały czas mówi, że *nie spełniam warunków*, uczę się siły - nic to nie daje... O co chodzi? Może muszę wyuczyć się jakiejś złodziejskiej umiejętnośći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:54, KrisK91 napisał:

Aaaaaa, nie mogę... Nie mogę nauczyć się walki dwoma mieczami jednocześnie... Cały czas mówi,
że *nie spełniam warunków*, uczę się siły - nic to nie daje... O co chodzi? Może muszę wyuczyć
się jakiejś złodziejskiej umiejętnośći?

Musisz się nauczyć umiejętności myśliwskiej na poziomi 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się