Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Uwoliniłem Gothe z klątwy demona i nie szłem dalej i nie spotkałem się z Gornem. Teraz jest tam tylko zbiorowisko rebaliantów a Gorna ni ma :( gdzie moge go znalezc ??? Musze wczytywać poprzedni sejw zeby z nim pogadać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem! podczas gry w różnych momentach: podczas rozmów, jak sprawdzam umiejętności itp. zacina się . Czekam bo się czasami zacina i idzie dalej ale czasami nie no i treba zrestartować komputer. Co zrobić żeby tak się nie robiło ?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:12, Lucas201 napisał:

Wie ktoś jak zdobyć sztabke rudy
prosze o pomoc

2 sztabki rudy ma Pedar w Nordmarze i 1 sztabke rudy ma alchemik z Ben Erai :)
A tak można je znaleśc w skrzyniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skieruj się w kierunku obozu bandytów na południe od Montery. Po prawej stronie przed obozem zobaczysz jaskinie, tam są te wilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, mam 5 niewolników z Silden, którzy byli w lesie na północy. Igon coś mi gadał o jakimś Fremanie czy jakoś tak i zebym do niego zaprowadził tych lolków. Tyle tylko...fajnie, że on powiedział gdzie przebywa ten Freman :/. Może mi ktoś powiedzieć? Bo nie chce mi się teraz biegać po polanach, lasach i wioskach z tymi niewolnikami szukając tego typka. A zostawiać też ich nie chce, bo jeszcze zapomnę gdzie ich pozostawiłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:35, Gawełek napisał:

/.../

Poszukiwany przez Ciebie facet znajduje się w pobliskim obozie buntowników. Od miejca gdzie spotkałeś niewolników zejdź na dół, do strumienia. Uporaj się z gromadką topielców i przekrocz wodę. Powinieneś już zauważyć kilku buntowników stojących w zaroślach. Jeden z nich udzieli Ci dokładniejszych wskazówek co do miejsca pobytu ich przywódce. Wdrap się na wzgórze. Freman znajduje się w jednej z drewnianych chatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dlaczego jak chce porozmawiac z głównym szamanem w geldern i z vakiem z trelis to mi mówią złe wiesci niemam zamiaru ryzykowac musze zabic wszystkie podejrzane mory i mnie atakują co moze byc tego powodem

pytanie nr 2 gdzie moge znalesc chalabarde orka wojownika z silden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:53, sarevokhid napisał:

mam pytanie dlaczego jak chce porozmawiac z głównym szamanem w geldern i z vakiem z trelis
to mi mówią złe wiesci niemam zamiaru ryzykowac musze zabic wszystkie podejrzane mory i mnie
atakują co moze byc tego powodem

jeśli uwolniłeś więcej niż 2 miasta oprócz vengardu gothy i ardeii to tu tkwi przyczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarkinson:
i tak juz go nie uwolnisz ja mam tak samo zabilem demona,osiedlili sie tam rebelianci i dopiero potem znalazle mGorna w chacie orkowego przywodcy. mowi ze mam go uwlonic(zaplacic albo zabic orkow) a ich nie ma;/ bo rebelianci chyba ich zabili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 19:57, BIZZ2 napisał:

Czarkinson:
i tak juz go nie uwolnisz ja mam tak samo zabilem demona,osiedlili sie tam rebelianci i dopiero
potem znalazle mGorna w chacie orkowego przywodcy. mowi ze mam go uwlonic(zaplacic albo zabic
orkow) a ich nie ma;/ bo rebelianci chyba ich zabili

Jak wy tam nietrafiliście od razu :) ja pierwsze co zrobiłem to poszedłem drogą i natknołem się na kilkunastu orków ktorzy mi powiedzieli o przywodcy i jeńcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyłapałem kilka błędów w lokalizacji g3
1. pierwszy screen pokazuje normalną literówke
2. drugi i trzeci screen to właśnie dziwna sprawa - dwa różne określenia do jednej cechy ? chyba nie tak powinno być
3. u demona kiedy go odwołujemy pojawia się niby okno jakby miał coś powiedzieć ale tam nie ma nic napisanego oraz nic ten demon nie mówi zanim zniknie

mam jeszcze takie pytanie do kogoś z CDP czy chcecie aby coś takiego wyłapywać i tutaj wklejać ? a także czy jeżeli są rozbierzności w tym co ktoś mówi a textem pisanym to także zgłaszać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego problemu z BIOS-em, Albo posiadasz płytę, która robi taki manewr sama od siebie (nm: K7S5a, 8KRAI ...), albo bateryjka CR2032 na podtrzymaniu zaczyna padać. Powinno pomóc przestawienie magistrali CPU na 133 (266, w zależności od opisu). Swoją drogą, to trochę dziwna częstotliwość 2090 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanka...;]
Jestem w Silden i mam takie oto misje.
1."Zabij szamana Grompela"...jak go zabiję to orkowie będą mnie atakować. Jakie będą konsekwencje zabicia szamana?
2."Imog pomaga niewolnikom w ucieczce"...co mam zrobić w tej misji jak działam po stronie buntowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się