Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 23:01, Bumber napisał:

Aż taki głodny byłeś, co? ;) Z roślinką też jest trochę problemów, bo jak na razie (mam 71
poziom) znalazłem tylko jeden egzemplarz. A było to dość dawno... Ale i tak gorzej jest ze
sztabką z czystej magicznej rudy, bo nie mam zielonego pojęcia gdzie jej szukać. Może znowu
będą miał szczęście i otworzę akuratą tą właściwą skrzynię... ;)


Nie jest tak źle :) jestem magiem - alhemia dla mnie chleb poprzedni i zbierałem wszystkie roślinki jak leci i znalazłem dragot-ów około 6 sztuk ;) Więc trzeba pochodzić i poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:36, Bumber napisał:

> A w której ze skrzyń miałeś ten przepis?? w tej w której trzeba miec otwieranie arcytrudnych

> zamków??
Najwyraźniej tak... Jeśli pokonałeś dwa smoki, to znaczy, że jesteś we właściwym pomieszczeniu.
Ja wyuczyłem się otwierania arcytrudnych zamków, więc nie powiem Ci teraz, czy to akurat ta
skrzynia...

KrzysztofMarek
No właśnie. Jest przepis, są dwa z trzech składników. Tylko nie ma tego jednego, najważniejszego
- sztabki z czystej magicznej rudy. Jak do tej pory się na nią nie natknąłem... I będzie bardzo
ciężko się na nią natknąć, niestety.


Czy to była któraś z tych co są tam 2 w jednym miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:36, Bumber napisał:

> A w której ze skrzyń miałeś ten przepis?? w tej w której trzeba miec otwieranie arcytrudnych

> zamków??
Najwyraźniej tak... Jeśli pokonałeś dwa smoki, to znaczy, że jesteś we właściwym pomieszczeniu.
Ja wyuczyłem się otwierania arcytrudnych zamków, więc nie powiem Ci teraz, czy to akurat ta
skrzynia...

KrzysztofMarek
No właśnie. Jest przepis, są dwa z trzech składników. Tylko nie ma tego jednego, najważniejszego
- sztabki z czystej magicznej rudy. Jak do tej pory się na nią nie natknąłem... I będzie bardzo
ciężko się na nią natknąć, niestety.


Czy to jest jedna z tych dwóch gdzie są one w jednym miejscu?? Chodzi mi o to czy jest tam gdzie sa dwie skrzynie w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:17, Karharot napisał:

> Gdzie znajde kamień runinczy do Geldren dokładnie

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=972

> gdzie znajdują się ruiny na północ od Geldren w których jest ten artefakt?

Numer 101 na mapie świata z tego linka:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
Artefakt znajduje się na górze na którą można dostać się jedynie od północy.

> Oraz gdzie dokładnie znajde 7 pierscieni alchemika w Geldren.

Jest w pokoju za zamkniętymi drzwiami obok północnej bramy do miasta. Drzwi są pilnowane przez
orków, ale nie musisz ich otwierać, podejdź tuż do nich a pierścień powinien ci się podświetlić
(pomimo że jest po drugiej stronie)


A pozostale?:) Bo znalazlem tylko 3:/ Nie przepadam za takimi questami szkoda ze nie mozna ich kasowac a listy zadan a ten musialem wziasc zeby no wiadomo o co chodzi nie bende mowic o Lesterze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 00:10, THCD napisał:

A pozostale?:) Bo znalazlem tylko 3:/ Nie przepadam za takimi questami szkoda ze nie mozna
ich kasowac a listy zadan a ten musialem wziasc zeby no wiadomo o co chodzi nie bende mowic
o Lesterze:)


Jeśli chodzi o 7 pierścieni to polecam wykonać to zadanie zaraz po uwolnieniu miasta :) wtedy pochodz po domach i pozbieraj pierścienie. Albo jak znasz telekineze to od razu weź te pierścienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 00:21, Konrades napisał:

> A pozostale?:) Bo znalazlem tylko 3:/ Nie przepadam za takimi questami szkoda ze nie mozna

> ich kasowac a listy zadan a ten musialem wziasc zeby no wiadomo o co chodzi nie bende
mowic
> o Lesterze:)

Jeśli chodzi o 7 pierścieni to polecam wykonać to zadanie zaraz po uwolnieniu miasta :) wtedy
pochodz po domach i pozbieraj pierścienie. Albo jak znasz telekineze to od razu weź te pierścienie
:)


A skąd dokładnie?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 00:24, THCD napisał:

A skąd dokładnie?:*


Dokładnie ci nie powiem ale po alchemikach te miasteczko jest bardzo małe kilka chatek na krzyż (około 20). Trzeba pochodzić pokolei i posprawdzać - większość leży przy pulpitach (księgach) i trzeba je zwinąc tak żeby oni nie widzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OKi a mam taki problem dotyczacy gry! Bo robie Tweeaka a on mi nic nie zmienia w pliku ini* i niewiem o co chodzi!? Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Mam czystą sztanke magicznej rudy :D Znalazłem w skrzyni w tym pomieszczeniu ze smokami :) Wartość 5000 Tylko teraz muszę nauczyć się otwierać arcytrudne zamki i wrócić tam po przepis :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO nie opłaca się uczyć otwierania zamków trzeciego stopnia. Trafiają się dosyć rzadko, a przecież można stosować zwoje z zaklęciem łamiącym (można je ''wylosować'' poprzez myszkowanie w metalowych kufrach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem, tylko jest jedno ale. Nie ma tam tego przepisu.... Wczytywałem gre 6 razy i zawsze jakieś zaklęcia o wartośći po 2 tyśiące (nie lubie magii).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,a mianowicie jestem w faring,wszystko działa a nagle pada mi gra,nie pierwszy raz wiec mnie to nie zmartwilo.Próbuje potem odpalić save''a a tutaj kaszana,czytuje sie na oko 1/4 paska i można czekać i czekać.Poprzedni save dziala.Czy da sie cos z tym zrobic? dodam ze nie bawilem sie zadnymi plikami gry ani tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba wczytywać grę dwadzieścia razy, aby znaleźć coś bardziej przydatnego (wiem to z własnego przykładu) :D

Wiem, że nagminne wczytywanie jednego momentu i powtarzanie czynności rzuć zaklęcie/otwórz jest nie tyle co nudne, ale i męczące. W każdym razie jeżeli rozwijasz postać również pod profil kradzieja, perk łamania mechanizmu arcytrudnego zamka będzie jak znalazł. Jeśli wolisz postacie mniej uniwersalne (tj. czyste lub im pochodne :d), zdecydowanie odradzam posiadania tejże umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie można znaleźć jakieś lepsze kostury przeszedłem całą gre i natknołem się tylko na kostur maga i czarnoksięznika muwie tu o kosturach magicznych i gdzie można się nauczyc walki kosturem 3 widziałem kostur bojowy w bakareshu który to daje ale wolałbym magiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być związanie z dosyć powszechnym bugiem powodującym jego zniknięcie. Spróbuj go poszukać (jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś) w sali tronowej - lubi czasem wstać i pospacerować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie ?!?!? Poda mi ktoś mape z zaznaczoną drogą do Xardasa i opisami szczegulnych momentów abym się odnalazł w terenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 08:44, BlackBomb napisał:

Ha! Mam czystą sztanke magicznej rudy :D Znalazłem w skrzyni w tym pomieszczeniu ze smokami
:) Wartość 5000 Tylko teraz muszę nauczyć się otwierać arcytrudne zamki i wrócić tam po przepis
:D:D



nie możliwe zeby ta sztabka miala wartosć 5000. Ja ja przed chwila znalazlem i ma wartosc 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się