Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 08:44, BlackBomb napisał:

Ha! Mam czystą sztanke magicznej rudy :D Znalazłem w skrzyni w tym pomieszczeniu ze smokami
:) Wartość 5000 Tylko teraz muszę nauczyć się otwierać arcytrudne zamki i wrócić tam po przepis
:D:D

A to szczęściasz... Mi się sztabka nie trafiła. Muszę lepiej poszukać... Mała wycieczka po bezdrożach i jaskiniach jak znalazł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wczytalem gre juz 23 razy i nie ma tego przepisu. Może jego tam w ogóle nie ma a ja ie nie potzrebine mecze. Caly czs wczytuje jak otwieram ta krzynie z arcytrudnym otwieraniem i nic!!mam juz sztabkę czystej magicznej rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:44, Bumber napisał:

> Ha! Mam czystą sztanke magicznej rudy :D Znalazłem w skrzyni w tym pomieszczeniu ze smokami

> :) Wartość 5000 Tylko teraz muszę nauczyć się otwierać arcytrudne zamki i wrócić tam po
przepis
> :D:D
A to szczęściasz... Mi się sztabka nie trafiła. Muszę lepiej poszukać... Mała wycieczka po
bezdrożach i jaskiniach jak znalazł. :)


A ten przeis to w ogole jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:56, rad84 napisał:

WITAM WSZYSTKICH!!!
Znalazłem bardzo dobry i w 100% sprawdzony sposób na to jak odpalić Gothica 3 nawet na słabym
sprzęcie.

A więc tak:
Po pierwsze należy zrobić coś takiego-START->PANEL STEROWANIA->SYSTEM->ZAAWANSOWANE->w
zakładce WYDAJNOŚĆ klikamy na USTAWIENIA->ZAAWANSOWANE i przy zakładce UŻYCIE PAMIĘCI przełanczamy
na opcje BUFOR SYSTEMU

Następnie otwieramy plik ge3.ini znajdujący się w folderze INI domyślnie C:\Gothic3\Ini i wprowadzamy
następujące modyfikacje:

Cache.SizeImage=356000000
Cache.SizeMesh=90000000
Cache.SizeSound=40000000
Cache.SizeMaterial=40000000
Cache.SizeCollisionMesh=40000000
Cache.SizeAnimation=40000000
Cache.SizeSpeedTree=10000000

Render.MeshLoDQuality=High
Render.AnimationLoDQuality=High
Render.ImageLoDQuality=High
Render.DisableMeshLoDQualityFragmentString=false

ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_High=192000000
ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_High=192000000
ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_High=40000000
ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_High=42000
ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_High=360 00000
ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_High=8000000 0
ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_High=2000000
ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_Medium=140000000
ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_Medium=80000000
ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_Medium=30000000
ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_Medium=40000
ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_Medium=3 2000000
ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_Medium=60000 000
ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_Medium=14500 00
ResourceCache.u32ImageMaxMemUsage_Low=64000000
ResourceCache.u32MeshMaxMemUsage_Low=60000000
ResourceCache.u32SoundMaxMemUsage_Low=20000000
ResourceCache.u32MaterialMaxMemUsage_Low=36000
ResourceCache.u32CollisionMeshMaxMemUsage_Low=2600 0000
ResourceCache.u32AnimationMaxMemUsage_Low=50000000
ResourceCache.u32SpeedTreeMaxMemUsage_Low=1000000

Hehe mam kompa: Sempron 2500, GF 6200, 1 GB RAM a gram na HIGH SETTINGS;-)
Gra spokojnie odpali nawet jeśli ktoś ma 512 MB RAM:-)



a może powiedz ile miałeś fps i wogóle czy się cieło czy coś...bo ja też moge grać na high ale się tnie :) więc przy twoim kompie na high cóż...ciężko mi uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto muzy chciał z G3 posłuchać, to tutaj:

http://ultrashare.net/hosting/fl/bc16422427/

Wyciągnąłem ją z plików gry i skonwertowałem na .mp3

Cała muza, jaką możemy usłyszeć w grze...pewnie nie umywa się do płyty z soundtrackiem, ale zawsze coś :)

Zawartość:
zmieniona muza- muza skonwertowana z .ogg na .mp3
transitions- krótkie kawałki ( ~10-20 s ), które słyszymy przy zmianie z jednego utworu na drugi ( w końcu w g3 mamy dynamiczną muzykę :D )

Do moderatorów- jeśli to, zrobione na niekomercyjny użytek, w jakikolwiek sposób jest nielegalne, lub niezgodne z regulaminem, proszę o usunięcie posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,a mianowicie jestem w faring,wszystko działa a nagle pada mi gra,nie pierwszy raz wiec mnie to nie zmartwilo.Próbuje potem odpalić save''a a tutaj kaszana,czytuje sie na oko 1/4 paska i można czekać i czekać.Poprzedni save dziala.Czy da sie cos z tym zrobic? dodam ze nie bawilem sie zadnymi plikami gry ani tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos opracowal sensowny sposob na walke wrecz z wilkami? 20 orkow naraz powale spokojnie ale 3 albo nawet i 2 wilki to czesto jest zapora nie do przejscia :S ciagle sie odsuwaja a jak zaatakuja to uderzaja kilka razy co zabiera pol zycia -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzi mi ktoś szybciutko, gdzie znajduje się klucz Yussufa? Zabiłem go, ale przy sobie miał tylko jakieś zielsko, pieniądze i cośtam jeszcze ;/
Jeśli go nie znajdę (klucza), to będzie straszna kaszana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związane z gra gothic 3
czy moglby mi ktos podac dokladnie jak dojść do bandytow ktorzy ukradli Urkassowi jego towary (misja w cape dun) z góry dzieki za info ale prosze o jak najszybsza odpowiedz
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:20, cOr napisał:

czy ktos opracowal sensowny sposob na walke wrecz z wilkami? 20 orkow naraz powale spokojnie
ale 3 albo nawet i 2 wilki to czesto jest zapora nie do przejscia :S ciagle sie odsuwaja a
jak zaatakuja to uderzaja kilka razy co zabiera pol zycia -_-


Prawy przycisk myszy odpowiada szybkiemu atakowi. Wilk będzie się nadal cofał, ale nie dość szybko. Po prostu klikaj.

Jeśli masz dwie bronie, możesz w trakcie wyprowadzania zwykłych ciosów (LPM) obracać postacią raz o 90 stopni w lewo, potem obrócić się znów na wprost, następnie o 90 stopni w prawo i tak na zmianę. Ale pierwszy sposób zdecydowanie pewniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:20, cOr napisał:

czy ktos opracowal sensowny sposob na walke wrecz z wilkami? 20 orkow naraz powale spokojnie
ale 3 albo nawet i 2 wilki to czesto jest zapora nie do przejscia :S ciagle sie odsuwaja a
jak zaatakuja to uderzaja kilka razy co zabiera pol zycia -_-

Gdy wilk tak się odsuwa, spróbuj na chwilke przestać machać mieczem i dobiegnać troszeczkę do bestii i znowu ciachać. Niestety, często zdarza się, że to wilk jest szybszy. Możesz też tak samo, tylko dobiegać do niego od lewej lub prawej strony, albo zatrzymać się w miejscu, czekać aż podejdzie i CIACH. Poćwicz trochę, mi całkiem nieźle już idzie, ale też mam często frustracje przy G3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź z Cape Dun kierując się na farmę przejętą przez orków (tam jest ten kowal Kliff i ork Topork czy jakoś tak), a następnie skręć w prawo i idź do końca skarpy, tam gdzieś powinno być 3~4 typków ze skrzyniami Urkassa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:21, Sztywny-pl napisał:

Poradzi mi ktoś szybciutko, gdzie znajduje się klucz Yussufa? Zabiłem go, ale przy sobie miał
tylko jakieś zielsko, pieniądze i cośtam jeszcze ;/
Jeśli go nie znajdę (klucza), to będzie straszna kaszana ;(

Ja najpierw porozmawiałem z Yussufa''em i dostałem od niego klucz, a potem go zabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:23, BedBoyzZz napisał:

mam pytanie związane z gra gothic 3
czy moglby mi ktos podac dokladnie jak dojść do bandytow ktorzy ukradli Urkassowi jego towary
(misja w cape dun) z góry dzieki za info ale prosze o jak najszybsza odpowiedz
pozdro

Pod tym linkiem są mapy
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

Trzecia mapa od lewej i szukaj. Na wschód od Cape Dun jest taka niebieska kropka. Tam znajdziesz chuliganów.

Dnia 19.11.2006 o 11:23, BedBoyzZz napisał:

aha a zna ktos jaka komendę trzeba wpisac zeby otrzymac pancerz paladyna , prosze to bardzo
wazne dla mnie

50 reputacji u buntowników, 160 (albo 150) tysiaków i jest twój! Ja go kupiłem jak byłem Okarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się