Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 11:44, Matir007 napisał:

> Wykułem sobie kiedyś dwa Miecze Nordmarczyka, własnoręcznie wykute i naostrzone
> dają 110 każdy, jeszcze je przy najbliższej okazji zatruję... Oba z czystej magicznej
rudy
Trochę szkoda tej rudy, bo własnoręcznie wykute i naostrzone Szerokie Miecze zadają tyle samo
obrażeń i wymagają (o ile dobrze pamietam) 170 siły. A są wykuwane z rudy żelaza (10 na sztukę)
i surowej stali.


szerokie miecze wymagaja skory wilka stali i nie rudy zelaza tylko czego innego. A pozatym naostrzone maja tylko 80 obrazen a więc nie sądzę aby to ze wykułeś je sam dawalo 30 pkt. obrazeń. Aczy jak sie wykuje sam to dodaje to coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wejde na G3 i sprawdze który a potem ci wyśle.
[A tak przy okazji, pytanie do kogoś tam na górze na forum, bo mój email to matir007@ a nick mam inny. Gdzie mogę sobie zmienić nick ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, sorry, chciałbym Ci wysłać ale ten save ma 3,5 mb (skompresowany) i nie chce się załączyć do maila. (Obecnie mam neta przez proxy i słaby transfer). Popytaj się kogoś innego, na pewno ktoś inny Ci pomoże, ale ja nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam maly problem ,a mianowicie niemoge znalezc w Nordmarze Hansona ktory szedl niby z Xardasem i wiem ze wlasnie kolo Hansona ma być jakis wilk ktory ma mnie zaprowadzic do niego tylko cos niemoge znalezc tego Hansona (szukam go drugi dzien i niemoge go znalezc:/) Muglby ktos mi dokladnie opisac jak tam trafic??(do Hansona?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem - czemu w Faring wszyscy ( poza niewolnikami) się na mnie rzucają?? (odbiłem ardeę, monterę, gothę i vengard) Od 1 razu w Faring tak na mnie reagują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:14, Mathias3 napisał:

Tak. Mam 67%. Znalazłem liste w skrzyni ashtona ale nie moge w zaden sposób z nij skorzystać.
Nikt nie chce o tym ze mna rozmawiać..

Jak odsyłasz niewolników z farmy do wykopalisk, to taki jeden prosi, że jak go nie odeślesz to Ci powie tajemnice. Zgódź się, to on Ci wtedy powie o tej skrzyni i liście. Wtedy możesz c tym iśc i "sprzedać" Ashtona Marikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak to zrobic.. nikt nie chce ze mna gadać. wczesniej przez pomułke anulowalem zadanie z niewolnikami i teraz nie moge go ponowić. czy wszystko już stracone? bradley nie chce ze mną wogole gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się