Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 12:14, Mathias3 napisał:

Tak. Mam 67%. Znalazłem liste w skrzyni ashtona ale nie moge w zaden sposób z nij skorzystać.
Nikt nie chce o tym ze mna rozmawiać..

Już w tej chwili nie pamiętam detali, nie miałem ostatnio czasu na zabawę , więc po zrecenzowaniu G3 odłożyłem go na później... ale jestem pewien, że bez specjalnego rzeźbienia dawało się tam 80 reputacji nabić - robota dla kwatermistrza i przy okazji robota na farmach (wilki, złodzieje zboża), sprawdzanie lojalności najemasów (bez wydawania kwatermistrza), kwestia niewolników w kopalnii i na faramch (ale tu musiałem potraktować gościa amnezją, bo zabrałem listę płac ze stołu i się oburzył), arena i powiązane z nią sprawy... musisz pokombinować, jak jeszcze wszyscy żyją, to powinno się uciułać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,a mianowicie jestem w faring,wszystko działa a nagle pada mi gra,nie pierwszy raz wiec mnie to nie zmartwilo.Próbuje potem odpalić save''a a tutaj kaszana,czytuje sie na oko 1/4 paska i można czekać i czekać.Poprzedni save dziala.Czy da sie cos z tym zrobic? dodam ze nie bawilem sie zadnymi plikami gry ani tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:37, nitz napisał:

gdzie i kiedy mozna nauczyc sie tworzenia run ?

w tej grze nie ma run, a zaklęć możesz uczyć się przy kapliczkach i u magów wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:34, Spyke napisał:

Mam problem,a mianowicie jestem w faring,wszystko działa a nagle pada mi gra,nie pierwszy raz
wiec mnie to nie zmartwilo.Próbuje potem odpalić save''a a tutaj kaszana,czytuje sie na oko
1/4 paska i można czekać i czekać.Poprzedni save dziala.Czy da sie cos z tym zrobic? dodam
ze nie bawilem sie zadnymi plikami gry ani tym podobne.

Masz uszkodzony plik z sejwem, więc pewnie dopadł Cię savebug - ten stan gry stracony, ale na przyszłość dociągnij patcha 1.9 który chroni właśnie przed savebugiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spyke - rob tak jak ja - troche doswiadczylem w poprzednich czesciach gry takich bugow wiec rob 2-3 save''y ;)

btw kodi - jest jakis min lvl do tych run (niedlugo koncze gre jako wojownik i chccem jak mag zaczac) - moglbys rozwinac co rozumiesz przez kapliczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:53, alibi100 napisał:

Nie wiecie gdzie można znależc towarzyszy w Nordmarze którzy pomogą mi odbic piec rudy

Trzba pogadać z Klanami, ale szczerze mówiąc mi się nie chciało szarpać z nimi (nieszczęsne AI towarzyszy), wszedłem od góry i oczyściłem całość własnoręcznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:53, alibi100 napisał:

Nie wiecie gdzie można znależc towarzyszy w Nordmarze którzy pomogą mi odbic piec rudy

najlepiej odbij kopalnie sam , a jeśli nieto jeden koleś w klanie ognia i Mort z klanu młota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zadaniu gdzie trzeba znaleźć artefakt (zadanie w geldern od numraka chyba) ktoś mi powiedział że to jest na takiej wysepce niedaleko silden i gdy już będę na tej wysepce to mam widzieć takie wzgórze czy to jest to wzgórze gdzie są dwa trole, jeśli tak to ja zabiłem te trole ale okazuje się że tam są dwie skrzynie w jednej jest kilka mało przydatnych rzeczy a aby otworzyć tą drugą skrzynie trzeba znać otwieranie arcytrudnych zamków. Czy to oznacza że będę musiał nauczyć się otwierania arcytrudnych zamków czy też chodzi tu o inne wzgórze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w zadaniach: Paladyn Konrad chce odzyskać swoją magię i Boski artefakt w Trelis. Jak wypełnić te zadania? Bo kompletnie nie mam pojęcia, a chcę się jakoś dostać do wodza w Trelis...

*************SPOILER*************
W ogóle to czy te artefakty, których szukają orkowie (artefakty Adanosa) mogę znaleźć w każdym mieście? Bo w Geldern miałem poszukać jakiegoś artefaktu dla Nemroka, nie znalazłem go (domyślam się, że wbył w skrzyni, która wymaga otwierania arcytrudnych zamków) i nie wiem, czy to był właśnie jeden z tych artefaktów, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:57, Lucas201 napisał:

> Nie wiecie gdzie można znależc towarzyszy w Nordmarze którzy pomogą mi odbic piec rudy

najlepiej odbij kopalnie sam , a jeśli nieto jeden koleś w klanie ognia i Mort z klanu młota


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:11, rafaeland napisał:

Czy to oznacza że będę musiał
nauczyć się otwierania arcytrudnych zamków czy też chodzi tu o inne wzgórze???

A czy w tym miejscu są ruiny? Takie sterty kamieni i starych murów, z jakimiś szczerbatymi wieżami itp... no wiesz, jak to ruiny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapliczka - w grze pisze chram... takie posągi, stoją najczęściej w pobliżu miast, jedna jest w Ardeii na przykład, albo w Okarze, koło terlis jest też jedna Beliara (reszta wymienionych jest od Innosa) tam uczymy się zaklęć, które potem pojawiają się w kolorze w księdze czarów, ale aby uczyć się zaklęć musisz najpierw zdobyć trochę pradawnej wiedzy, której uczysz się od magów... W kaplicach klikasz "daj mi pradawną wiedzę " czy coś w tym stylu, żeby nauczyć się czarów
trochę chaotyczna ta moja wypowiedź ale mam nadzieję, że mogłem pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:11, rafaeland napisał:

W zadaniu gdzie trzeba znaleźć artefakt (zadanie w geldern od numraka chyba) ktoś mi powiedział
że to jest na takiej wysepce niedaleko silden i gdy już będę na tej wysepce to mam widzieć
takie wzgórze czy to jest to wzgórze gdzie są dwa trole, jeśli tak to ja zabiłem te trole ale
okazuje się że tam są dwie skrzynie w jednej jest kilka mało przydatnych rzeczy a aby otworzyć
tą drugą skrzynie trzeba znać otwieranie arcytrudnych zamków. Czy to oznacza że będę musiał
nauczyć się otwierania arcytrudnych zamków czy też chodzi tu o inne wzgórze???



To wzgórze z ruinami jest na lewo od wyspy,musisz znaleść drogę na góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:18, wisnia32 napisał:

moze ktos wie gdzie mozna znalecz kamien przodkow Angira?



Chyba to będzie ten który ma assasyn w faring,musisz pogadać z Tomem z faring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się