Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

no mniej wiecej wiem juz ocb - z chramami wiem bo czasami proze o sile ;) a tak noramlnie nie widzialem na poczaktu gry zadnych czarow zobacze potem pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka:
Jestem w Geldern...
1."Znajdź hełm pierwszego paladyna"...Jak można ten hełm z tego magazynu wykraść, jak tam jest straż?
2."Siedem starożytnych pierścieni alchemików"...Gdzie one się znajdują i czy będzie mi potrzebna jakaś umiejętność otwierania zamków...jak tak to jaka?
3."Złote talerze dla Laresa"...Gdzie się znajdują, czy jest potrzebna jakaś imiejętność otwierania zamków, jak tak to jaka?
4.Gdzie w Geldern znajduje się Puchar Magów Ognia?
5.Gdzie w Geldern znajduje się kamień teleportacyjny...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie jak zdobyc 5 klucz od siwątyni w Mora Sul od Gonzaleza.. (nie ma przy nim zadej informacji... ) tylko zadanie o morderstwie pewnych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:14, Valentino S.A. napisał:

ja dalej sie chce zapytać czy ktoś spotkał Larsona na mapce jest pokazne gdzie on jest, ale
u mnie go nie ma jakby ktoś mógł zaznaczyć lub opisać gdzie go spotkał


YEEE! znalazlem Larsona
Skubany podrózuje z p.13 do p. 2 (na małej mapce)najprawdopodobniej drogą...strzeba mieć strasznego farta żeby go spotkać.
Nie używam kodów ale w tej grze niektóre questy ze znalezieniem npsów sa tak kretyńskie że komenda goto <spacja> <nazwa postaci zaczynajaca sie z wielkiej litery> jest jak najbardziej uzasadniona...
Nie zapomnijcie w ge3.ini włączyć testmode=true i uruchomic ponownie gre.
Konsole wlacza sie standardowo,tyldą.
Zycze powodzenia w kolejnych questach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:34, rafaeland napisał:

Jak to miejsce wygląda i jakie tam zwierzęta występują???

Wygląda tak jak napisałem nieco wcześniej - a w ruinach tych są Cienisotwory, chyba cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:42, kuko7 napisał:

1."Znajdź hełm pierwszego paladyna"...Jak można ten hełm z tego magazynu wykraść, jak tam jest
straż?

Uśpiłem jedyniego gościa, który miał hełm w polu widzenia, przykucnąłem i zabrałem...

Dnia 19.11.2006 o 13:42, kuko7 napisał:

2."Siedem starożytnych pierścieni alchemików"...Gdzie one się znajdują i czy będzie mi potrzebna
jakaś umiejętność otwierania zamków...jak tak to jaka?

Rozrzucone są po całym mieście, z regułu walają się przy pulpitach z księgami, ale ogólnie trzeba się naszukać

Dnia 19.11.2006 o 13:42, kuko7 napisał:

3."Złote talerze dla Laresa"...Gdzie się znajdują, czy jest potrzebna jakaś imiejętność otwierania

Złote talerze (złote misy) , są w świątyni, pod okiem czujnych szamanów, nie jest zbyt łatwo je zabrać, ale da się (co prawda musiałem tamntejszym czterem szamanom wyjaśnić siłowo, że miałem prawo je pobrać, ale do większej zasymy na szczęście nie doszło) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdy jestem w geldern zdobyłem odpowiednią reputację i teraz z kim ja mam pogadać bo gdy chce gadać z grogiem to ten coś mów i mnie atakuje. Co zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:05, bartheez napisał:

Może ktoś odpowiedzieć na mojego ostatniego posta z poprzedniej strony? :)

To są te same artefakty, których chcą Rhobar i Xardas - jeden jest w Nordmarze, dwa w Myrtanie, dwa w Varancie - jak dostaniesz mapę wykopalisk od kacyka Geldern, to pójdzie Ci łatwiej, więcej nie piszę, by nie spoilować, zresztą wielokrotnie w tym temacie pojawiły się linki do map z zaznaczonymi quest itemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe i 2 ytania:

1. Gdzie jest kamien teleporatacyjny do Geldren bo na poludnie od poludniowej bramy go niema!!

2. Czy ma ktoś dobrze zrobiony ini* do sprzetu podnego do mojego?
AMD Athlon 64 3000(2100)
GF Palit 6800gs/256/256 ddr3
1,5 gbddr ram patriota cl3.2 400mhz


3.Dlaczego Tweak mi nie zmienia ini* ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:11, THCD napisał:

Mam prosbe i 2 ytania:

1. Gdzie jest kamien teleporatacyjny do Geldren bo na poludnie od poludniowej bramy go niema!!

2. Czy ma ktoś dobrze zrobiony ini* do sprzetu podnego do mojego?
AMD Athlon 64 3000(2100)
GF Palit 6800gs/256/256 ddr3
1,5 gbddr ram patriota cl3.2 400mhz


3.Dlaczego Tweak mi nie zmienia ini* ?



Kamień jest przy połudnowej bramie, jak nią wychodzisz skręć w prawo ,teleport leży na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem może mi ktoś pomóc?? przeszukalem wszystkie runiny vengardu po walce i gosciu mi mówi żebym przyniosl kupe chleba i inne sprzety np mloty i pily moze mi ktoś poweidzieć gdzie to kupić ? bo w ruinach ni ma:/ i jeszcze jedno gdzie jest ten palladyn Thorin bo miałbyc w jakiejs wierzy a 1 jest ale schody zablokowane...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:15, marlin15 napisał:

ale nie mam nawet takiej opcji w rozmowie... mam tylko ta z zabujswtem magów...

Hmm... albo czegoś nie dodgadałeś z kimś po drodze, albo się coś zbiesiło... jeśli nie zależy Ci za bardzo na przyjaznych stosunkach z Asasynami, to mozesz spróbować rozwiązania siłowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak wykonam to zadanie z Magami ?? bo jak podszedłęm do niego to mowił ze ktos morduje naszych lub itd ... to samo co ork jak podbije za duzo miast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:19, donaan napisał:

Mam taki mały problem może mi ktoś pomóc?? przeszukalem wszystkie runiny vengardu po walce
i gosciu mi mówi żebym przyniosl kupe chleba i inne sprzety np mloty i pily moze mi ktoś poweidzieć
gdzie to kupić ? bo w ruinach ni ma:/ i jeszcze jedno gdzie jest ten palladyn Thorin bo miałbyc
w jakiejs wierzy a 1 jest ale schody zablokowane...........

te żeczy musisz kupować od tych co chcą z tobą chandlować w całym świecie gdy je zdobędziesz teleportuj sie do Vengardu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się