Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 14:48, Lucas the Great napisał:

>
> Taa a pewnie masz sprzet gf 7950gx2 4 gb ram i procek 2 rdzewniowy ...
Z tym ostatnim trafiłeś, resztę chciałbym mieć - ale już nie brnijmy w offtopa, oki? :D


To nie jest off top! Po prostu gra mi działa jak nie powinna działac więc nawet moge ja dac na gwar! Jest spiepszony ini totalnie! i czemu dziala komus kto ma karte 9500 troche gozej niz mi CO TO WOGLE MA BYC! i dlaczego NIE CHCE MI CDP POMOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:44, nitz napisał:

a tak btw zeby ie nauczyc zaklec np w kapliczkach lub w klasztorze to trzeba miec jakie specjalnie
itemki np zwoje danego czaru lub co podobnego ?

Nie, nic nie trzeba, jedyne ograniczenie to poziom Prastarej wiedzy wymagany do danego zaklęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki zap odowjny post (;) - lucas czyli np jak bede mial 10 pratarej wiedzy to wtedy jak sie modle przy chramie to "nie widze" zaklecia a jak mam ok 500-600 to wtedy widze wiekszoc - o to w tym chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:50, THCD napisał:


To nie jest off top! Po prostu gra mi działa jak nie powinna działac więc nawet moge ja dac
na gwar! Jest spiepszony ini totalnie! i czemu dziala komus kto ma karte 9500 troche gozej
niz mi CO TO WOGLE MA BYC! i dlaczego NIE CHCE MI CDP POMOC!!

Pisałeś do kogoś z CDP? Pomocy technicznej alboco? Na dodatek jest niedziela, więc masz mniejsze szanse, bo oni raczej w ND nie pracują...

To tyle, jesli twierdzisz, że gdybanie na temat mocy komputera innego forumowicza to nie ofttop, to mi ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:52, nitz napisał:

sorki zap odowjny post (;) - lucas czyli np jak bede mial 10 pratarej wiedzy to wtedy jak sie
modle przy chramie to "nie widze" zaklecia a jak mam ok 500-600 to wtedy widze wiekszoc - o
to w tym chodzi ?

Nie, zaklęcia widzisz (tą są zwykle dwie pierwsze opcje dialogowe), ale postać o ile pamiętam stwierdza, że nie jest na to gotowa, jeśli wybierzesz zaklęcie, które ma wyższe wymagania - zresztą AFAIR wymagane poziomy PW są podane w Księdze Czarów (pod klawiszem "b" chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w Trelis ,a jako buntownik dostałem zlecenie żeby pozabijać orków w świątyni ( tam gdzie trwają wykopaliska ) po wykonaniu tego zadania idę do Vak''a ,a ten na mnie wylatuje z mieczem i nie wiem czy to pokuś tej świątyni czy jak ??. I jeszcze jedno co trzeba zrobić aby móc używać strzał ognistych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pewien problem związany z uruchomieniem gry Gothic 3.Wrzucam płytkę do napędu ,klikam uruchom grę - przez chwilę pojawia sie klepsydra komputer coś mieli po czym nic się nie dzieje.Proszę o pomoc.Dodam jeszcze iż mój komputer spełnia minimalne wymagania gre.Za pomoc z góry dziękuję (założyłem nowy temat ale powiedziano abym pisał tutaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:10, Siupson napisał:

(założyłem nowy temat ale powiedziano abym pisał tutaj)

Na gram.pl nie zakłada się tematów tak drobiazgowych :)
Dobra, ponieważ przyczyn Twoich problemów moż być lots, to sugeruję żebyś póki co odinstalował G3, upewnił się, że masz co następuje: SP2 w systemie, najnowszą wersję MS Installera i najnowsze stery do grafiki, następnie zainstaluj Gothic ponownie - jeśli dalej będą problemy, to jutro zgłoś się do pomocy technicznej CDP. Jest też możliwe, że ktoś tu się pojawi z wiedzą na temat takiego problemu, bo dajmy na to, zwalczył taki u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 14:53, Lucas the Great napisał:

>
> To nie jest off top! Po prostu gra mi działa jak nie powinna działac więc nawet moge ja
dac
> na gwar! Jest spiepszony ini totalnie! i czemu dziala komus kto ma karte 9500 troche gozej

> niz mi CO TO WOGLE MA BYC! i dlaczego NIE CHCE MI CDP POMOC!!
Pisałeś do kogoś z CDP? Pomocy technicznej alboco? Na dodatek jest niedziela, więc masz mniejsze
szanse, bo oni raczej w ND nie pracują...

To tyle, jesli twierdzisz, że gdybanie na temat mocy komputera innego forumowicza to nie ofttop,
to mi ręce opadają...


Własnie pisze z toba, wiec zeby nie był off top to moze wiesz gdzie jest kamien teleporatacyjny do Geldren bo jak wychodze z maista poludniowa brama i skrecam na prawo to go niema!

Czy wie ktos co czeba zrobic zeby tweak zmienil ini- gdzie go mam wlozyc i wogle takie tam!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha zabiłem króla Rhobara wziąłem berło zniszczyłem artefakty :) Teraz muszę zabić przywódcę Assasynów a potem za pomocą teleportu niedaleko Geldern gdzieś się dostanę. Ktoś wie dokąd prowadzi ten teleport???
Bo nawet Xardas tego nie wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:26, THCD napisał:

Własnie pisze z toba, wiec zeby nie był off top

A nie mylisz mnie przypadkiem z pracownikiem CDP? :D
>to moze wiesz gdzie jest kamien teleporatacyjny

Dnia 19.11.2006 o 15:26, THCD napisał:

do Geldren bo jak wychodze z maista poludniowa brama i skrecam na prawo to go niema!

Ja nie pamiętam niestety skąd miałem kamień... jedyne co mogę, to wkleić to, co w tym temacie już było: "Geldern: leży na ziemi tuż na południe od południowej bramy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:34, radess napisał:

Haha zabiłem króla Rhobara wziąłem berło zniszczyłem artefakty :) Teraz muszę zabić przywódcę
Assasynów a potem za pomocą teleportu niedaleko Geldern gdzieś się dostanę. Ktoś wie dokąd
prowadzi ten teleport???
Bo nawet Xardas tego nie wie .

Nie pytaj, bo dostaniesz odpowiedz :)

Zobaczysz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:37, Lucas the Great napisał:

> Własnie pisze z toba, wiec zeby nie był off top
A nie mylisz mnie przypadkiem z pracownikiem CDP? :D
>to moze wiesz gdzie jest kamien teleporatacyjny
> do Geldren bo jak wychodze z maista poludniowa brama i skrecam na prawo to go niema!
>
Ja nie pamiętam niestety skąd miałem kamień... jedyne co mogę, to wkleić to, co w tym temacie
już było: "Geldern: leży na ziemi tuż na południe od południowej bramy"


No własnie chyba myle bo wkoncu "redackja gram.pl " a co do kamienia to tyle to ja wiem ale tam go niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<<MożliwySPOILER>>>

Mógłby ktoś zrobić listę wszystkich paladynów, którym możemy ofiarować ogniste puchary? Większość już oddałem, ale zostało jeszcze 5 i nie wiem co z nimi zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się