Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 16:01, nitz napisał:

sztywny trza 2 pucharow w tym 1 od miltena dostajezczyli 11 do klasztoru zaniesc peirw

Ja wiem, już dawno zaniosłem 12 pucharów do klasztoru, po prostu teraz muszę zanieść je paladynom, lecz nie wszystkich znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA GRA JEST NIENORMALNA! WłONCZYłEM MAX DETALE WSZYSTKO I 16 FPSOW WLONCZYLEM WSZYSTKO NA MAXA I 15 FPSOW !!! O CO CHODZI BO JUZ NIE WYTRZYMUJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:07, nitz napisał:

a wycieles palkow z zamknu jak znalazles lee w klaie ognia ?

Z Lee nie szedłem do zamku, i raczej nie będę. Proszę tylko o listę wszystkich imiennych paladynów w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:04, Sztywny-pl napisał:

Ja wiem, już dawno zaniosłem 12 pucharów do klasztoru, po prostu teraz muszę zanieść je paladynom,
lecz nie wszystkich znalazłem.

Ja zlokalizowałem 11, spróbuję ich zaraz wyliczyć...
- trzech w zamku króla (szefu, gościu co ze świątyni się go przeprowadzało i ten, którego się sprowadza z wieży)
- jeden w świątyni Innosa w Vengardzie
- jeden w Cape Dun
- jeden w Trelis bodajże, Konrad czy jakoś...
- szefu Reddock
- szefu Okary
- gość, którego sprowadzamy do Nemory
- jeden na pustyni niedaleko Mora Sul (od niego dostałeś wcześniej puchar)
- jeden w klasztorze w Nordmarze

Zastanawiałem się nawet, czy ten ostatni nie jest do użycia, gdy samemu się zostaje paladynem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam gre gothic 3 i gdy włanczam pisze coś że mam złą konfiguracje kompa.
Chyba chodzi o to że mam słabego kompa bo mam słabą grafe i czekam na nową.
Ale jak ktoś wie o co z tym chodzi to niech pisze.


Z góry dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:08, THCD napisał:

TA GRA JEST NIENORMALNA! WłONCZYłEM MAX DETALE WSZYSTKO I 16 FPSOW WLONCZYLEM WSZYSTKO
NA MAXA I 15 FPSOW !!! O CO CHODZI BO JUZ NIE WYTRZYMUJE!


Omg, pewnie masz pełno dupereli włączonych w tle, albo ci winda zamula...
Jeśli nie grzebałeś sam w ge3.ini, to mało prawdopodobne jest, że masz coś w nim zwalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:14, Xyz Zyz napisał:

> TA GRA JEST NIENORMALNA! WłONCZYłEM MAX DETALE WSZYSTKO I 16 FPSOW WLONCZYLEM WSZYSTKO

> NA MAXA I 15 FPSOW !!! O CO CHODZI BO JUZ NIE WYTRZYMUJE!


Omg, pewnie masz pełno dupereli włączonych w tle, albo ci winda zamula...
Jeśli nie grzebałeś sam w ge3.ini, to mało prawdopodobne jest, że masz coś w nim zwalone.


ehh, czlowieku mam wszystko POWYLANCZANE neta gg, avasta, NIC NIE JEST WLONCZONE!!! a mam
gf palit 6800gs 256/256
1,5 gb ram
amd athlon 64 3000

a teraz gram 20 minut i juz dziala 30 fpsow na wysokie/srednie a czasem spadnie do 10 fpsow i to jest pogrzane oblivion mi na maxa dzialal 30 fpsow a mial grafe lepsza! niech wkoncu patcha dadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:21, Kermit 13 napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale kowal chyba mówił, że zabrał go szef wykopalisk - o ile pamiętam (ale gwarancji nie daję), to właśnie we wschodniej światyni się wala...
Dobra, mam trochę pilnej roboty więc już znikam z forum, mam nadzieję, że Karharot się tu pojawi, jest debeściak w te klocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:27, Lucas the Great napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale kowal chyba mówił, że zabrał go szef wykopalisk - o ile pamiętam
(ale gwarancji nie daję), to właśnie we wschodniej światyni się wala...
Dobra, mam trochę pilnej roboty więc już znikam z forum, mam nadzieję, że Karharot się tu pojawi,
jest debeściak w te klocki :)


Wiem, że zabrał go ten nadzorca ze świątyni( bo to mówi sam kowal ;) )
Ale mi by sie przydało wiedzieć gdzie jest miecz, bo sam on mówi "może go tu przywlekłem, nie pamiętam" i nic więcej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż przeszedłem grę ( chlip, chlip )-nigdy "nie lubiłem" kończyć Gothica :) Zakończeniowy film a raczej zdjęcia bardzo mnie zaskoczyły i wiem jedno: na pewno dodatek będzie zlokwalizowany na zachód od Geldernowskich lasów :)
Moge zdradzić że po zakończeniu gry Diego będzie bardzo bogaty a Gorn będzie władcą ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem mam sp2 i najnowsze sterowniki do karty graficznej.Mam tylko jeszcze małe zapytanie czy MS Installer to to samo co Windows Installer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:30, Kermit 13 napisał:

> Nie pamiętam dokładnie, ale kowal chyba mówił, że zabrał go szef wykopalisk - o ile pamiętam

> (ale gwarancji nie daję), to właśnie we wschodniej światyni się wala...
> Dobra, mam trochę pilnej roboty więc już znikam z forum, mam nadzieję, że Karharot się
tu pojawi,
> jest debeściak w te klocki :)

Wiem, że zabrał go ten nadzorca ze świątyni( bo to mówi sam kowal ;) )
Ale mi by sie przydało wiedzieć gdzie jest miecz, bo sam on mówi "może go tu przywlekłem, nie
pamiętam" i nic więcej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:42, kicha(m) napisał:

> > Nie pamiętam dokładnie, ale kowal chyba mówił, że zabrał go szef wykopalisk - o ile
pamiętam
>
> > (ale gwarancji nie daję), to właśnie we wschodniej światyni się wala...
> > Dobra, mam trochę pilnej roboty więc już znikam z forum, mam nadzieję, że Karharot
się
> tu pojawi,
> > jest debeściak w te klocki :)
>
> Wiem, że zabrał go ten nadzorca ze świątyni( bo to mówi sam kowal ;) )
> Ale mi by sie przydało wiedzieć gdzie jest miecz, bo sam on mówi "może go tu przywlekłem,
nie
> pamiętam" i nic więcej :|

o ile pamiętam, miecz, którego szukasz, jest w obozie rozbitym tuż przed świątynią, wbity w deski starego wozu (sorry za podwójny post-przy pierwszej odpowiedzi trochę mi się pomieszało i wpisałam to co trzeba nie tam gdzie trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Geldern zdobylem 75 % reputacji i poszedem do szamana Garoka a ten zamiast da mi mape artefaktow zaatakowal mnie i zaczela sie rewolucja zabilem wszystko pozbieralem troche rzeczy z Geldern
I nieznalazlem mapy czy mapa bedzie potrzebna ale i tak bedzie potrzebna bo nie wiem gdzie sa artefakty ale wolalbym mniec ta mape prosze o szybka pomoc !!!

Bez uzycia kodow i tak mi nie dzialaja bo jak wlanczam konsole po tej zmianie plikow to w w konsoli nic nie da sie wpisac !!!!!!!!!!

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się