Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

jak sie włącza konsole w g3 bo b marvin b niedziała (chyba ze robie jakis błąd) bowiedzie mi jak i ewentualnie dajciemi kot teleportu do vareka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:36, radess napisał:

Cóż przeszedłem grę ( chlip, chlip )-nigdy "nie lubiłem" kończyć Gothica :) Zakończeniowy film
a raczej zdjęcia bardzo mnie zaskoczyły i wiem jedno: na pewno dodatek będzie zlokwalizowany
na zachód od Geldernowskich lasów :)
Moge zdradzić że po zakończeniu gry Diego będzie bardzo bogaty a Gorn będzie władcą ludzi.

@#$#$%#@$@%$#%#$ <= niezbyt pochlebne uwagi na Twoja temat. Super ze przeszedles Gothica ale dalbys innym ta radosc odkrycia tego samemu ?! To prawie tak samo jakbym ja Ci zdradzil ktory z glownych bohaterow ksiazki ktora czytasz przezyje a ktory nie. Ktory okaze sie zrdajca itd. Dzieki stary;/ idz lepiej graj dalej i przestan ludziom psuc zabawe>:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radess: @#$@ dzieki za zdradzenie czesci fabuly! :| Stary idz graj dalej i nie wchodz wiecej na forum. Psujesz tylko wszystkim zabawe:/ Ciekawe jak Ty bys sie czul gdybym to ja Ci zdradzil czesc fabuly np. czytanej ksiazki lub ogladanego filmu? zapewniam cie ze zepsuloby to zabawe...tak samo Ty teraz psujesz mi zabawe...wiec nastepnym razem zastanow sie zanim nam cos "zdradzisz" ^^ z gory dziekuje("thx from the mountain!" xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera załuje ze sypnolem Hamila orkom a gram buntownikiem brawkowalo mi reputy a teraz mam 90% i cholera załuje:/

Znalazlem 6 pierscieni alchemikow wszystkie w domach i 1 tam u tego szamana głownego ktory mnie atakuje bez powdu wiec gdzie jest ten 7 w jakims szczegolnym miejscu
I NIECH MI KTOS POWIE PLS GDZIE KAMIEN TELEPORATCYJNY DO GELDREN BO NIEMA GO PRZY BRAMIE!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie gram na minimalnych i jestem w trakcie poszukiwania Xardasa i musze przyznac , ze grafika mimo wszystko jest ladna wiele rzeczy poprawili ale takze skopali np. system walki mnie po prostu dobija dreczy mnie takze to , ze na 29lvl zwyczajny wilk potrafi zabrac mi polowe zycia a czasem nawet zabic wyczuwam ponadto , ze bron dwureczna jest calkowicie beznadziejna :/ Gra ma wiele bugow ktore ityruja a czasem wrecz doprowadzaja do szalu XD skad sie urwali Szamani okrow ktorzy czarem zabieraja polowe zycia.Gra jest moze i fajna ale ten ogrom bledow i nie do konca udanych pomyslow skutecznie psuje zabawe skoncze Gothica ale szybko do niego nie wroce moze jak wyjdzie patch ktory poprawi dzialanie gry i dodatek poprawiajacy duzooo ogolnie to 8+/10 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem czy moze mi ktos pomóc??
jak jestem w cape dun to mam odnaleźć bandytów ktorzy ukradli towar dla Urkrasa ?? gdzie oni dokladnie są ?? może ktos mi powie ?? jak tam dojść ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:20, BedBoyzZz napisał:

mam problem czy moze mi ktos pomóc??
jak jestem w cape dun to mam odnaleźć bandytów ktorzy ukradli towar dla Urkrasa ?? gdzie oni
dokladnie są ?? może ktos mi powie ?? jak tam dojść ??

idziesz szczeszka z cape dun przed farmą w prawo aż do urwiska przy urwisku powinni być w prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa te cieniostwory w miji dla candeli zeby mnie mogl nauczyc czegos o polowaniu i czy zeby spelnic to misje z zabiciem cieniostworom trzeba umiec wyjmowac rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem jest w klanie wilków i jest tam taka misja że czeba zabic białego rozpruwacza , znajduje się gdzies na pólnocy . Na nieumiem go znalesc chyba juz cały nordmar przeszedłem ale nigdzie go nieznalazłem , wie ktos gdzie ten biały stwór jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:34, BedBoyzZz napisał:

misiolv to znasz kody na cos?

Nie spamuj i używaj przycisk "ODPOWIEDZ" pod nickiem tego gramowicza, któremu chcesz odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDZI DLA : THCD, BedBoyzZz, misiolv

THCD) Ostatni pierścień znajduje się w skarbcu w Geldern ( ten budynek z drzwiami i dwoma strażnikami ). Co do kamienia to tak : idąc z Trelis do Geldern ( DROGĄ ) zaraz przed wejściem do miasta skręć w lewo, znajdziesz tam kufer a koło kufra na głazie leży kamień teleportacyjny.

BedBoyzZz) Najpierw idź do domku, w którym uwolniłeś kowala dla Reddock, następnie odwróć się w stronę morza i idź aż do plaży ( ale nie skacz z urwiska tylko znajdź zejście ) tam właśnie znajdziesz bandytów i skrzynie Urkrassa.

misiolv) Wyedytuj plik ge3.ini w katalogu INI, w linijce : TestMode=false zmień na TestMode=true. W grze konsolę otwierasz tyldą.
Lista poleceń konsoli : http://www.worldofgothic.com/gothic3/?go=g3cheats

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:35, Arhont napisał:

mam problem jest w klanie wilków i jest tam taka misja że czeba zabic białego rozpruwacza ,
znajduje się gdzies na pólnocy . Na nieumiem go znalesc chyba juz cały nordmar przeszedłem
ale nigdzie go nieznalazłem , wie ktos gdzie ten biały stwór jest ?


http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=5997
nr 4 na zielono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się