Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Przeszedłem gre! i tak na końcu Gorn zostaje przemieniony w Smoka i odlatuje na południe! Xardas natomiast okazuje sie zaklętą księżniczką i zostaje żoną Diego. Natomiast bezimmienny okazuje sie homoseksualist i bierze za męża najśliczniejszego Orka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 08:34, agieh napisał:

Przeszedłem gre! i tak na końcu Gorn zostaje przemieniony w Smoka i odlatuje na południe! Xardas
natomiast okazuje sie zaklętą księżniczką i zostaje żoną Diego. Natomiast bezimmienny okazuje
sie homoseksualist i bierze za męża najśliczniejszego Orka !!


To nie ta bajka za dużo oglądasz filmów. Chyba, że u mnie skończyło się inaczej :) To prawda co do Gorna i Xardasa ale Diego łykną miksture zamieniającą w wilka - przez przypadek dodałem tam szczaw królewski który spowodował trwały efekt a Bezimienny - przez przypadek wdał w głano i go nosorożce stratowały ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh jest taka wioska. Z niej miałem coś tam zabrac. Taki koleś z imieniem mnie zaczepił i powiedział czy coś w tym stylu że pójdziemy do Okary lub ja do niego szybko tak teraz. W trakcie podróży ten koleś wpadł w ziemie i nigdy go juz nie zobaczyłem. Aha jeszcze nie fajne jest to że jak zabije kogoś to cała wioska sie na mnie zlatuje albo to ze jak zabije kolesia dla którego miałem zrobic misje to ta misja nadal jest aktualna tylko teraz jak porozmawiac ze zleceniodawcą xD

Ogólnie to gra jest taka jak ją ocenili 9/10 a moja opinia nie jest wcale inna. Tylko musze sobie kiedyś kupic te 512 bo na 512 które mam nieźle sie tnie :P Już niedługo. Aha i prosze mi nie wyskakiwac z tekstem "kup sobie odrazu 1 GB Ramu". No chyba że mi zapłacicie za to :P

Nrx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 07:25, ron88ald napisał:

> gdzie (i na jakiej repce) mozna dostac/kupic kostur i szate maga?


Kostur mają szamani "w sobie" jak ich zabijesz w Geldern - to najbliżej. Jeśli chcesz innych
to W Mora Sul jest dobry kostur z dwoma ostrzami. A co do szaty to nie wiem :P

Szatę maga można kupić u Karrypto w Vengradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z cytuje "Where is the guru".
Wiem że problem był już często pisany ale narazie niekt mi nie pomógł.
Mam nadziieje że ktoś mi pomoże z tym problemem bo chciałbym sie cieszyć gothiciem a nie moge.

Z góry dzieki za odpowiedzi


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomuzcie jetesm juz w reedock ale nie o to chodzi gram na najmniejszych detalach no ale niestety o d poczatku gry na ekranie cos na biało niga moj komp
> ati radeon 9800se
>amd 3000+
> asus k8n nforce 3
> 1gb ram
gra sie dobrze rzdko slajdu je ale białe swiatło przeskadza w grze cho....
prosze o udzilenie jak najszybszej odpowiedzie,a najlepiej o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 11:41, Cezar94 napisał:

Pomuzcie jetesm juz w reedock ale nie o to chodzi gram na najmniejszych detalach no ale niestety
o d poczatku gry na ekranie cos na biało niga


w opcjach graficznych przestaw sobie pasek "postprocesing" przynajmniej na środek, możesz też dać na maxa, powinno wtedy to miganie zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 11:41, Cezar94 napisał:

Pomuzcie jetesm juz w reedock ale nie o to chodzi gram na najmniejszych detalach no ale niestety

Włącz efekt glow w opcjach ;)
Jest taki suwak z post processingiem. Jak przesuniesz na środek to pojawi się napis "glow'', uruchomisz efekt, gra będzie ładniej wyglądać i lepiej działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 11:49, Gothic I II III napisał:

Hej mój post jest niewidzialny czy co ?!
Monastor odpowiedz mi na niego :P

widzialny jest za to ja mam problem:P
jak gędziesz na gg to fajnie, tymczasem mówe o co biega

w Monterze brakuje mi 1% zaufania i musiał bym przynieść pszenicę dla sanforda, niestety na farmie znalazłęm tylko 10 workw, przeszukałem wszystko i nic... dwa gdzie są bandyci którzy te farme okradają? w poradniku pisze że na południ ale tam jest już miasto... co orkowie jumają właske zboże? :P
i to chyba tyle bo reszta zadań w zasadzie wypełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 11:59, Dark SMG napisał:

w Monterze brakuje mi 1% zaufania i musiał bym przynieść pszenicę dla sanforda, niestety na
farmie znalazłęm tylko 10 workw, przeszukałem wszystko i nic... dwa gdzie są bandyci którzy
te farme okradają? w poradniku pisze że na południ ale tam jest już miasto... co orkowie jumają
właske zboże? :P
i to chyba tyle bo reszta zadań w zasadzie wypełniona



resztę worków mają bandyci. Wychodząc z młyna gdzie znalazłeś te 10 worków, przejdź przez drogę i idź dalej w kierunku Okary, po prawej stronie na zboczu góry powinni być złodzieje zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 11:49, Gothic I II III napisał:

Hej mój post jest niewidzialny czy co ?!
Monastor odpowiedz mi na niego :P

:) Słucham?
Nie mam pojęcia, więc nie odpowiadam. Ale zrobiłbym to, gdybym mógł Ci pomóc :P

Dark SMG <- Łatwo ich znaleźć. Musisz minąć farmę ze zbożem i iść wzdłuż lasu w kierunku Okary. Po drodze będziesz mijał drewnianą wieżę, podobną do tych, które u nas na skraju lasu często stoją. W pobliżu będzie taka głęboka kotlinka z zębaczami, a jeszcze dalej most, ale nim się narazie nie interesuj. Dojdź do skraju kotlinki i posuwaj się jej brzegiem w stronę przeciwną niż do mostu. Miń tą dziurę z zębaczami od prawej strony i idź dalej prosto, płytkim wąwozem. Na końcu będzie pseudo-palisada i złodzieje zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 11:43, cinus` napisał:

> Pomuzcie jetesm juz w reedock ale nie o to chodzi gram na najmniejszych detalach no
ale niestety
> o d poczatku gry na ekranie cos na biało niga

w opcjach graficznych przestaw sobie pasek "postprocesing" przynajmniej na środek, możesz też
dać na maxa, powinno wtedy to miganie zniknąć.



Rozumiem że chodzi o takie białe migotanie światła, jakby mi ktoś flashem po oczach dawał?
;)


PS>
mam też pytanko, gdzie i u kogo można nauczyć sie walki dwoma mieczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekaj bo nie mam pojęcia gdzie jest okara :P

mam wyjść z młyna i przejść przez droge prowadzacą do gothy tak/ a potem za nią są zrujnowane budynki i mini lasek a dalej zdocze i polana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z cytuje "Where is the guru".
Wiem że problem był już często pisany ale narazie niekt mi nie pomógł.
Mam nadziieje że ktoś mi pomoże z tym problemem bo chciałbym sie cieszyć gothiciem a nie moge.

Z góry dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dziki MONASTOR problem znikl a tak przy okazji moze mi ktos powiedziec kto i gdzie moze mnie nauczyc uzawac tarczy i zwiekszyc sile mam lvl4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się