Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 12:11, Dark SMG napisał:

poczekaj bo nie mam pojęcia gdzie jest okara :P

mam wyjść z młyna i przejść przez droge prowadzacą do gothy tak/ a potem za nią są zrujnowane
budynki i mini lasek a dalej zdocze i polana



Zobacz na mapie ;)

nie idziesz tą drogą tylko przechodzisz na drugą stronę, a potem wzdłóż łańcucha górskiego po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:12, Cezar94 napisał:

Wielkie dziki MONASTOR problem znikl a tak przy okazji moze mi ktos powiedziec kto i gdzie
moze mnie nauczyc uzawac tarczy i zwiekszyc sile mam lvl4

Bardzo proszę ;)

Blokowania tarczą może nauczyć prawie każdy nauczyciel walki. Wystarczy się rozejrzeć. Najbliżej początku gry to chyba będzie jeden z buntowników w Reddock. Nazywa się bodajże Norris, choć nie jestem tego pewien.
Na pewno siedzi w głównej jaskini w Okarze i kręci się koło ogniska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:08, Drizzt Drow napisał:

mam też pytanko, gdzie i u kogo można nauczyć sie walki dwoma mieczami?


u Silvio w Bakaresh możesz się nauczyć pierwszego poziomu władania dwoma mieczami, a mistrza w tej dziedzinie możesz się nauczyć u Ugrasala (chyba tak sie nazywa) w Ishtar, ale żeby wejść do Ishtar musisz mieć 75% reputacji u Asasynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:08, Drizzt Drow napisał:

Zrób tak jak ja ;)

Przepłyń sobie morzem do Lago i idź do Bakaresh, ale nie idź do miasta, tylko na południe od niego. W dużej oazie będą koczownicy planujący atak na miasto, a wśród nich jeden, który nauczy Cię walki dwoma ostrzami (o ile spełniasz wymagania, czyli 150 siły i zdolności myśliwskich) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w sklepie z grami i pierwsze co mi sie na wystawie sklepowej w oczy rzuciło to G3, ale do pudełka dołączona była koszulka. Zamierzam kupic to w necie i czy na gram.pl koszulka jest w podstawowym zestawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem a dokąłdniej mój kolega otóz jego sprzet to ati radeon 9800 pro procesór 2.1 ghz i 1024ramu n i gre zainstal;ował walzczyl nowa gra obejrzał filmik ale pojawial sie wskazówka i tu sie pojawia powazny blad myszką ie dizei ruszac (idze ale posostawia po sobei slad i strasznie powoli sie rusza) ekrean jest caly czarny tylko widac imona takei jak Diego itp. słychac odgłosy ale nie dzie grac ekren jest cąły czarny a myszka nie dize operowac zmianialismy konfiguracje na najmmniejsza na nijwieskza i nic przeinstalowalismy gothica i nic format i tez nic

POMOŻCE

(gra jets orginalna zamwiana przez (gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 23:29, THCD napisał:

> > Może ktoś powiedzieć jak dojść do tej jaskini ze smokami w CAPE DUN
>
> Masz tu screena :)

Na jakim sprzecie grasz?


PENTIUM D-830 3.0 GHz, 2GB RAM, GF 7800GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:57, Gano napisał:

Dzisiaj byłem w sklepie z grami i pierwsze co mi sie na wystawie sklepowej w oczy rzuciło to
G3, ale do pudełka dołączona była koszulka. Zamierzam kupic to w necie i czy na gram.pl koszulka
jest w podstawowym zestawie?



Kupowałem przez gram.pl i nie dostałem żadnej koszulki... skandal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 13:35, Drizzt Drow napisał:

> Dzisiaj byłem w sklepie z grami i pierwsze co mi sie na wystawie sklepowej w oczy rzuciło
to
> G3, ale do pudełka dołączona była koszulka. Zamierzam kupic to w necie i czy na gram.pl
koszulka
> jest w podstawowym zestawie?


Kupowałem przez gram.pl i nie dostałem żadnej koszulki... skandal ;)

>>A to wielka szkoda. A tak liczyłem że będe sobie w niej po szkole chodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za zadanie przejść się do ruin po artefakt dla orca z Ge...Ge...z tego miasta słynące się od akrtefaktów no! Tylko właśnie...albo twórcy nie znają się na kerunkach świata, albo to zadanie jest jakieś dziwne :|. Na północ od miasta nie ma żandych ruin. Jedyce co jest to kopalania złota (pełzacze w niej byli) obóz Ivana, a dalej rzeka, za rzeką pole, za polem las gdzie jest kamienny krąg, w którym stoi kamienny troll. Jedynie na północnym zachodzie na górce znalazłem ruiny gdzie są jakieś skarby i gdzie przebywa smok :|. Ale chyba nie o to mu chodziło, oraz jakiś kamienny teleport znalazłem, który w chwili obecnej mi nie działa. Więc gdzie są te jego ruiny? Wymyślił je sobie czy typek nie odróżnia kierunków świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, a mianowicie nie mam trawy. Włączam opcje vegetation a nic sie nie dzieje. Wcześniej mi działało, nie wiem kiedy przestało, bo zwykle gram bez tej opcji. Ma ktoś pomysł dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawe pytanko do CDP. Mianowicie wchodze do katologu (w Menu Start) Gothica III i jest tam zarejestruj Gothica 3 przez sieć (u was już dawno ją zarejestrowałem) więc naciskam na link i wrzuca mnie na strone JoWooD a tam (patrz rysunek):
Co trzeba wpisać w CD serial number bo nie mogę takiego kodu znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wcale sobie nie wymyślił tych ruin...a miasto to Geldern, jeśli o to Ci chodzi...
Ruiny są centralnie na północ od Geldern...znajdują się w górach! Na samym szczycie!
Gdy miniesz te trzy trolle skręć w lewo pod stromom górę i idź na jej szczyt, po prawej stronie zobaczysz ruiny, w których znajduje się 4 cienioswory...a na jednej z beczek leży berło...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:08, kuko7 napisał:

Hehe, wcale sobie nie wymyślił tych ruin...a miasto to Geldern, jeśli o to Ci chodzi...
Ruiny są centralnie na północ od Geldern...znajdują się w górach! Na samym szczycie!
Gdy miniesz te trzy trolle skręć w lewo pod stromom górę i idź na jej szczyt, po prawej stronie
zobaczysz ruiny, w których znajduje się 4 cienioswory...a na jednej z beczek leży berło...;]


kurde to ja trafiłem w inne ruiny też koło miasta i też na szczycie - ale tam byl smok ze skarbem i 4 skrzyniami i myślałem że jest w jednej z nich bo 2 nie mogłem otworzyć :) Ale pomyłka teraz po raz drugi jak będę przechodził G3 to będę o tym pamiętał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj postanowiłem pobawić się trochę kodami do G3. W "linii komend" :D wpisałem HELP (pomyślałem, że może być podobna funkcja, jak w DOS-ie), wyskoczyły wszystkie możliwe hasło. Przepatrzyłem prawie wszystkie i znalazłem jedno, które może wam się przydać - "idkfa" (w inwentarzu pojawiają si,ę wszystkie przedmioty, które można znaleźć w grze x 100 :D). Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla ludzi leniwych, nie muszą już szukać danej rzeczy po całym świecie :D. Mam jeszcze jedno małe pytanko: jak korzystać z IRC-a wbudowanego do tej linii komend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się