Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2006 o 14:16, Drizzt Drow napisał:

A mistrzowskiego otwierania zamków gdzie sie można nauczyć? i czy w ogole warto tracić PD na
to?


Ja się nauczyłem u Laresa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze - CD serial number (if available) - czyli trzeba podać cd-key, jeżeli tak owy posiadasz. Jeżeli nie masz (w przypadku G3 tak jest), to nie wpisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto uczyc sie otwierania najtrudniejszych skrzynek. Jest ich stosunkowo mało i bardziej opłaca się otwierac je za pomocą czaru Otwieranie Zamków. Pozosałe skrzynki juz powinienes umiec otwierac normalnie wytrychami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:33, Mistic napisał:

Nie warto uczyc sie otwierania najtrudniejszych skrzynek. Jest ich stosunkowo mało i bardziej
opłaca się otwierac je za pomocą czaru Otwieranie Zamków. Pozosałe skrzynki juz powinienes
umiec otwierac normalnie wytrychami.


Ta przeszedłem cała gre jako mag i dwóch rzeczy nie mogłem znaleźć kto by mnie nauczył: umiejętności " mag ognia" i czarów otwierania zamków tak dla info miałem starożytnej magi około 540 pkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:29, Cezar94 napisał:

sorki mam pytanie czy na szostym lvl mam szanse w cape dune i dokoła i jakie moby tam sa

zależy na jakim poziomie trudności grasz, ja na 9 levelu miałem problem, musiałem ustawić na łątwy i posżło jak spłatlka, jeśli możezsz a możesz :) to weź nabij levele poprzez zadania, przy chramach ( jeden innosa jest w Adrei a drugi beliata nieopodoal bramu Cape Dun) możesz podnieść swoje życie 1 punkt nauki to 4 życia, 5 ptn nauki to 20 życia radze się również zaopatrzyć w zbrję ( Reddock) nauczyć obsługi tarczy :P (również reddock) jakąś tarcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiedzy taemnej 172 jako wojownik/prawie paladyn a ani punkta sam nie zainwestowałem w ta umiejętność, wszystko dostałem z tabliczkami, książkami, questami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli znalazłeś nauczycieli morderstwa i mistrzostwa kradzieży(????) czyli okradzasz ludzi kiedy oni śpią
jeśli tak do proszę cię o to żebyś podał mi ich (tych nauczycieli) imiona lub miasta w których się znajdują:) prooszę:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:43, Mistic napisał:

Ja mam wiedzy taemnej 172 jako wojownik/prawie paladyn a ani punkta sam nie zainwestowałem
w ta umiejętność, wszystko dostałem z tabliczkami, książkami, questami itp.


No nie zapomiaj że zaczynałeś z 5 punktami :))))))). Ja gdzieś tyle samo zebrałem za tabliczki i troche inwestowałem w laboratorium (zmieniałem szczury w eliksiry many :>) a tak około 250 to uczyłem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:19, Bambadil napisał:

yyyy...jakie berło, który ork?????możesz dać screna z widokiem na te skrzynie i drogę którą
się tam wchodzi???
z góry wielki dzięki:)

Screena to ja Ci nie zrobię, ale zaznaczyłem na mapie droge...
Ruiny znajdują się w górach...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:45, Bambadil napisał:

czyli znalazłeś nauczycieli morderstwa i mistrzostwa kradzieży(????) czyli okradzasz ludzi
kiedy oni śpią
jeśli tak do proszę cię o to żebyś podał mi ich (tych nauczycieli) imiona lub miasta w których
się znajdują:) prooszę:):):):):):):)


Niestety ale kradzieża się nie interesowałem (ja wpadałem do miasta pod koniec gry z czarem meteor i rozwalałem wszystko co było na czerwono i co się ruszało) a potem brałem to co chciałem :) Sądze że u Assasynów mogą być te sztuczki albo w większych miastach u złodzieji ale nie jestem pewien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie w niedzielę w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałek jeszcze 5 sztuk KOlekcjonerskiej Edycji więc macie jeszcze szansę kupić w rozsądnych pieniądzach tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:59, Cezar94 napisał:

ej a tak przy okazji gdzie moge znalezc gorna diego po tym jakposzedłem do redoock i miastecxzko
wypełnione jest najemnikami


Ja Gorna spotkałem w obozie orków przed wejściem do Gothy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:59, Cezar94 napisał:

ej a tak przy okazji gdzie moge znalezc gorna diego po tym jakposzedłem do redoock i miastecxzko
wypełnione jest najemnikami

Diego jest gdzieś na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 14:59, Cezar94 napisał:

ej a tak przy okazji gdzie moge znalezc gorna diego po tym jakposzedłem do redoock i miastecxzko
wypełnione jest najemnikami


Gorn jest w chacie przed Gothą a Diego jest z tego co pamiętam to na pustyni (chyba przy ruinach świątyni mora sul) Lee jest w górach na północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie jest LARSON po przyjęci questu zgoda wytapiaczy rudy. Patrzyłem na mapę w necie ale nie mogę go znaleźć. Proszę o dokładny opis miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się