Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam problem
Ide z Larsonem do miejsca z rudą on się zatrzymuje i nic nie mówi , gdy z nim gadam mam tylko opcje kradziesz kieszonkowa
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam taki problemik
instaluje gre i mi wyskauje jakas blędny kod przy przygotowaniu do instalacji gdy przez to przebrne to czasem wlancza mi sie jakas bledna funkcja w instalacji gdy jusz mi CUDEM uda zajnstalowc gre to dziala mi bez problemu ale następnego dnia wlanczam kompa w grze pokazują mi sie wszystkie filmiki ok ok ale gdzy sie skonczą to mi wyhodzi do pulpitu jakby nigdy nic ale wczesniej gralem plzzz poradzcie co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:24, BlackBomb napisał:

A jaki level miałeś jak znalazłeś przepis na Miecz Przodków?

Coś koło 65-70. Dokładnie nie pamiętam. Ale czy generowanie przedmiotów w kufrach jest uzależnione od poziomu? Wątpię... To nie Oblivion. :)
Teraz mam zamiar, z racji tego, że przeszedłem grę, pozwiedzać niezbadane dotąd zakątki świata w celu znalezienia sztabki z czystej magicznej rudy. Gdzieś musi być... Co z tego wyjdzie - czas pokaże. Jestem dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płyta jest w porząku (ASUS A8NE) , bo ostatnio ją sprawdzałem może rzeczywiście to wina odwarzacza , choć to by była dziwna awaria ponieważ instalowałem inne programy i wszystko było prawidłowo , to musi być coś innego , ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale zaczynam tak myśleć:) Wczoraj wczytywałem G3 ok 1,5 godziny (nudziło mi się) i nie trafłem na ten przepis.... No więc wczytałem grę nie otworzyłem tej skrzyni i gram dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z instalacją gry , dostaje info o błędach ,a kiedy już uda mi się uruchomić kreatora ,gra instaluje się tylko do pewnego momentu (ok.3/4 całego procesu), pojawia się komunikat o błędzie odczytu.
konfiguracja Athlon 3000+ 1 GB RAM GeForce 6200 TC (max.256MB) pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:32, Bumber napisał:

Ale czy generowanie przedmiotów w kufrach jest uzależnione
od poziomu? Wątpię... To nie Oblivion. :)


W GOTHICU istnieją DWA rodzaje skrzyń :
1) ze zwykłym losowym stuffem ( miksturki, zwoje.. )
2) z przedmiotami levelowanymi ( np. w świątyni w Trelis w skrzyni przy szamanie orków zawsze znajdziesz item zależny od levelu + kilka losowych itemów, kiedy byłem na LVL 8 znajdowałem tam 6 mikstur wytrzymałości ( zawsze ) ale kiedy otwierałem skrzynię na LVL 30 zamiast tych mikstur znalazłem 1 miksturę o stałym czasie działania i to niezależnie od ilości SAVE/LOADÓW ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:32, Bumber napisał:

> A jaki level miałeś jak znalazłeś przepis na Miecz Przodków?
Coś koło 65-70. Dokładnie nie pamiętam. Ale czy generowanie przedmiotów w kufrach jest uzależnione
od poziomu? Wątpię... To nie Oblivion. :)
Teraz mam zamiar, z racji tego, że przeszedłem grę, pozwiedzać niezbadane dotąd zakątki świata
w celu znalezienia sztabki z czystej magicznej rudy. Gdzieś musi być... Co z tego wyjdzie -
czas pokaże. Jestem dobrej myśli. :)



eee chodzi Ci o sztabke, których ja mam 17 i jest warta 900 złota za sztukę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie gdzie jest Riordian (mag wody)?? Wie mze na pustyni tam w tych ruinach ale dochdze do tych ruin to jest tlyk okawalek jakiegos budynku i plynie taka zeczka sa tam lwy(zabilem je) a Riordiana nieznalazlem , gzie on dokladnie jest??Wie Ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:57, tom25 napisał:

W GOTHICU istnieją DWA rodzaje skrzyń : /.../

Możliwe. Nigdy nie przywiązywałem do tego dużej wagi. Po prostu grałem wiedząc, że są skrzynie bez zamka, z zamkiem i z arcytrudnym zamkiem. To wi wystarczało. :)

radess

Dnia 21.11.2006 o 19:57, tom25 napisał:

eee chodzi Ci o sztabke, których ja mam 17 i jest warta 900 złota za sztukę ??

Nie. To są sztabki ze zwykłej magicznej rudy. Ja szukam z czystej magicznej rudy. Te są baaardzo rzadkie. Każda z nich jest warta coś około 4k złota. Jak dotąd nie udało mi się żadnej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:10, matma3 napisał:

Mam Pytanie gdzie jest Riordian (mag wody)?? Wie mze na pustyni tam w tych ruinach ale dochdze
do tych ruin to jest tlyk okawalek jakiegos budynku i plynie taka zeczka sa tam lwy(zabilem
je) a Riordiana nieznalazlem , gzie on dokladnie jest??Wie Ktos??

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
tutaj jest mapka która powinna co pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:12, Bumber napisał:

radess
> eee chodzi Ci o sztabke, których ja mam 17 i jest warta 900 złota za sztukę ??
Nie. To są sztabki ze zwykłej magicznej rudy. Ja szukam z czystej magicznej rudy. Te
są baaardzo rzadkie. Każda z nich jest warta coś około 4k złota. Jak dotąd nie udało mi się
żadnej znaleźć.


Z tego co wiem takich sztabek NIE można ot tak sobie znaleźć tylko ZROBIĆ u wytapiaczy rudy w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :D skąd wziaść sporo magicznej rudy, i sztabki, bo obrobiłem całą kopalnie z orków(i kij nie dostałem zadnej nagrody :/, bo potrzebuje zbroii i miecza dobrego bo słabo mi idzie w nordmarze... i jeszcze jedno gdzie jest dużo alkojagód ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się