Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 21:37, Bambadil napisał:

w Ben Sala????? a nie w Bakareshu????

W bakareshu teą można ale ja się nauczyłem w Ben Sala miałem bliżej odwiedziłem Brage Ben Erai Lago ale tam nie można było ale gdy doszłem do Ben Sala byłtam tej umiejętności nauczyciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , zdarza mi (rzadko) się że niekiedy ze przeciwnycy wsyscy naraz atakują albo bez przerwy niedając mi szans się bronic !! np. wilki mnie bez przerwy atakuje albo orki z kazdej strony atakują !! Jest to bóg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stała się ciekawa rzecz,mianowicie jakiś czas temu zginął mi zabity przez wilki lodowe Milten. Mam prośbę: czy to ma jakikolwiek wpływ na całą grę, np.przy ognistych pucharach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:57, Arhont napisał:

Mam pytanie , zdarza mi (rzadko) się że niekiedy ze przeciwnycy wsyscy naraz atakują albo
bez przerwy niedając mi szans się bronic !! np. wilki mnie bez przerwy atakuje albo orki z
kazdej strony atakują !! Jest to bóg ?


To nie jest "bóg" bo nikt nie wiek jak Bóg wygląda. to raczej jest bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:00, michal01234 napisał:

> Mam pytanie , zdarza mi (rzadko) się że niekiedy ze przeciwnycy wsyscy naraz atakują
albo
> bez przerwy niedając mi szans się bronic !! np. wilki mnie bez przerwy atakuje albo orki
z
> kazdej strony atakują !! Jest to bóg ?

To nie jest "bóg" bo nikt nie wiek jak Bóg wygląda. to raczej jest bug

hehe , wiem że pisze tragiczne , ale dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:58, PORTOS9 napisał:

stała się ciekawa rzecz,mianowicie jakiś czas temu zginął mi zabity przez wilki lodowe Milten.
Mam prośbę: czy to ma jakikolwiek wpływ na całą grę, np.przy ognistych pucharach???


Tak ponieaż on daje ci jeden puchar w klasztorze. Ja mam dokładnie taki sam problem:( okrutny jest ten bug i mają go tylko wybrańcy;D a tak serio to musisz jeden sobie kodem wziąźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:57, Arhont napisał:

Mam pytanie , zdarza mi (rzadko) się że niekiedy ze przeciwnycy wsyscy naraz atakują albo
bez przerwy niedając mi szans się bronic !! np. wilki mnie bez przerwy atakuje albo orki z
kazdej strony atakują !! Jest to bóg ?


Musisz dokładniej wyjaśnic problem bo nie wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:04, michal01234 napisał:

> Mam pytanie , zdarza mi (rzadko) się że niekiedy ze przeciwnycy wsyscy naraz atakują
albo
> bez przerwy niedając mi szans się bronic !! np. wilki mnie bez przerwy atakuje albo orki
z
> kazdej strony atakują !! Jest to bóg ?

Musisz dokładniej wyjaśnic problem bo nie wiadomo o co chodzi

Spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne z ciekawości pytanie. Czytam z różnych for, że zalecane jest nie wyzwalanie miast z łap orcków, bo potem nas atakują i przez to ponoć nie można wykonać głównego questa? To prawda jest? Czy tylko nie opłaca się na razie wyzwalać all miast, bo questy poboczne od orcków jedynie przepadną. Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo normalnie nie wyrobie, chce przyjąć wszystkie miasta. wytępić rase orcków całej Myrtany i w ogóle ;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:12, Gawełek napisał:

Kolejne z ciekawości pytanie. Czytam z różnych for, że zalecane jest nie wyzwalanie miast z
łap orcków, bo potem nas atakują i przez to ponoć nie można wykonać głównego questa? To prawda
jest? Czy tylko nie opłaca się na razie wyzwalać all miast, bo questy poboczne od orcków jedynie
przepadną. Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo normalnie nie wyrobie, chce przyjąć wszystkie miasta.
wytępić rase orcków całej Myrtany i w ogóle ;[.


Jak masz arfefak boski z trelis i z Gothy to możes uwalniac ile chcesz najwyżej ci qesty poboczne przepadną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć albo kupić lepszą broń od ognistego miecza. Zależy mi na broni jednoręcznej bo mam dwa ostrza. PS Mam 45lvl i wyzwoliłem wszystkie miasta w myrtanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla świętego spokoju zostaw sobie wyzwalanie miast na później ( kiedy skończysz misje na Varancie ). Dla głównego wątku najważniejszy jest Xardas, cała ta wojna z orkami to tylko wątek dodatkowy podobnie jak wyzwalanie miast.

************ SPOILER **************
Artefakt z Gothy ma demon, którego i tak musisz zabić jak chcesz oswobodzić Gothę.
Artefakt z Trelis ma orkowy dowódca w zamku Trelis ( chyba Vak ), możesz go od niego kupić za 50k albo zabić co i tak wiąże się z oswobodzeniem miasta Trelis. Niektórzy ludzie mieli podobno problemy z tym właśnie artefaktem tak więc dla bezpieczeństwa lepiej go kupić ( a Vaka i tak zabić ;D - tylko później ).
************ SPOILER **************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:29, marlin15 napisał:

no ja uwolniłem i miałęm małe problemy z zadaniami...

Ja straciłem przez to dużo misji pobocznych i główny szaman nie dał mi mapy
PS. Gdzie mozna nauczyć się walki dwoma mieczami na poziomie mistrza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:29, marlin15 napisał:

no ja uwolniłem i miałęm małe problemy z zadaniami...


Dlatego napisałem : "Dla świętego spokoju zostaw sobie wyzwalanie miast na później..."
W naszym kochanym GOTHICU to nigdy nie wiesz gdzie wyskoczy jakiś bug :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:32, piero92 napisał:

PS. Gdzie mozna nauczyć się walki dwoma mieczami na poziomie mistrza??


Tylko w Ishtar ( Varant ) ale musisz mieć 75% repa z Asasynami :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się