Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Co do sztabek rudy to ja mam jedna z czystej rudy(dostalem ja przy zadaniu w Varancie od Masila cos tam z weksle* niewiem,nie pamietam) musze teraz znalesc jakis fajny przepis na miecz lepszy od mojego El Batrado(110dmg)

Runniczny miecz ile ma dmg.? bo z tego co tu czytalem moze sprzedac ten przepis Ingvar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na pienku z orkami i jak narzie mi to nie przeszkadza:) (jestem w Varencie a tak wlasciwie juz wychodze) nic mi nei robia:P choc nei sorry jeden mi cos tam mowil ze ma dosc ryzykowania:) jakis ork przy swiatyni ale to wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:33, marlin15 napisał:

W IShatar... uczy taki jeden... ale do miasta sie dostaniesz jezeli nie masz 75% reputacji
u ASSASYNOW

A trzeba w takim razie wszystkie zadania na pustyni zrobić?? Bo miałem w mora sul zaprowadzić kolesia o imienie ork cośtam do jednego zioma. Ale kolo się gdzieś zablokował i nie mogę go znaleźć a ten do kolo co miałem z nim pogadać to nie chce ze mną gadać (przedtem pytałem go o kolesia na y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:33, tom25 napisał:

> PS. Gdzie mozna nauczyć się walki dwoma mieczami na poziomie mistrza??

Tylko w Ishtar ( Varant ) ale musisz mieć 75% repa z Asasynami :((((


To trzeba wszystkie misje na pustyni wykonać?? Bo mi jeden kolo w mora sul kazał odprowadzić niewolnika ork coś tam do kolesia przy świątyni. I tan kolo gdzieś się zablokował a ten assasn nie chce ze mną gadać (zapytałem się go wpierw o yufusa czy jak mu tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałeś... ale niestety, przepisy są losowe też u kupców :(

A mam pytanka, gdzie są te złote talerze w świątyni Geldern? (może w której skrzyni?)
Gdzie są te "Twarde Pełzacze" niby na zachód od Ben Erai ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:40, Matir007 napisał:

Z tego co czytałeś... ale niestety, przepisy są losowe też u kupców :(

A mam pytanka, gdzie są te złote talerze w świątyni Geldern? (może w której skrzyni?)
Gdzie są te "Twarde Pełzacze" niby na zachód od Ben Erai ?


Te talerze są chyba w komnacie szamanów (w lewo od głównego wejścia). PS nie wiem czy były w kufrze czy nie bo miałem problemy z orkami (uwalnianie miast do tego doprowadziło) i zrobiłem rzeź. JAk całe miasto splądrowałem to poszedłem to LLaresa i w ekwipunku je miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:40, Matir007 napisał:

Z tego co czytałeś... ale niestety, przepisy są losowe też u kupców :(

A mam pytanka, gdzie są te złote talerze w świątyni Geldern? (może w której skrzyni?)
Gdzie są te "Twarde Pełzacze" niby na zachód od Ben Erai ?


te misy są u szamanów stoją na pulpicie albo na szawce ale musisz uważaj żeby cie nie złapali a 2 są chyba w gównej komnacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:40, piero92 napisał:

To trzeba wszystkie misje na pustyni wykonać?? Bo mi jeden kolo w mora sul kazał odprowadzić
niewolnika ork coś tam do kolesia przy świątyni. I tan kolo gdzieś się zablokował a ten assasn
nie chce ze mną gadać (zapytałem się go wpierw o yufusa czy jak mu tam)


Trzeba wykonać większość misji.
Zdobyć tak wysoką reputację nie jest łatwo a poza tym wymaga to robienia nieładnych rzeczy ( ale to zależy od tego po której stronie konfliku się opowiadasz ). W każdym mieście Asasynów masz okazję do podniesienia sobie repa poprzez wykonywanie misji dla Asasynów. Ale jeżeli uda Ci się zdobyć miecz mistrzowski to nie ma problemu - jest to jedna z najlepszych broni jednoręcznych a poza tym daje perka : Mistrz Walki Dwoma Mieczami ( którego chcesz się nauczyć ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:48, tom25 napisał:

> To trzeba wszystkie misje na pustyni wykonać?? Bo mi jeden kolo w mora sul kazał odprowadzić

> niewolnika ork coś tam do kolesia przy świątyni. I tan kolo gdzieś się zablokował a ten
assasn
> nie chce ze mną gadać (zapytałem się go wpierw o yufusa czy jak mu tam)

Trzeba wykonać większość misji.
Zdobyć tak wysoką reputację nie jest łatwo a poza tym wymaga to robienia nieładnych rzeczy
( ale to zależy od tego po której stronie konfliku się opowiadasz ). W każdym mieście Asasynów
masz okazję do podniesienia sobie repa poprzez wykonywanie misji dla Asasynów. Ale jeżeli uda
Ci się zdobyć miecz mistrzowski to nie ma problemu - jest to jedna z najlepszych broni
jednoręcznych a poza tym daje perka : Mistrz Walki Dwoma Mieczami ( którego chcesz
się nauczyć ).


A może wiesz gdzie można go zdobyć. PS broni raczej nie wykuję bo jestem słabym kowalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:54, PORTOS9 napisał:

czy śmierć Miltena wpływa w jakiś sposób na dalszy rozwój gry np. przy ognistych pucharach???
proszę o podpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:50, piero92 napisał:


A może wiesz gdzie można go zdobyć. PS broni raczej nie wykuję bo jestem słabym kowalem :(

>

Niestety nie wiem czy miecz mistrzowski można normalnie znaleźć czy tylko "wylosować" w skrzynce. Ale na pewno można go zdobyć bo ktoś na forum pisał, że walczył mieczem mistrzowskim. Co do kowalstwa to do miecza mistrzowskiego wystarczy : kowalstwo = 25 + umiejętność wykuwania broni z magicznej rudy. Tak więc wymaganie nie są duże no i własnoręcznie wykuta broń zadaje +10 obrażeń więcej niż zwykła tak więc jak znajdziesz przepis to zainwestuj troszkę w kowalstwo i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 22:54, PORTOS9 napisał:

czy śmierć Miltena wpływa w jakiś sposób na dalszy rozwój gry np. przy ognistych pucharach???
proszę o podpowiedż


Dla rozwoju fabuły nie ma to znaczenia ale tak jak pisał pati210 : bez Miltena nie ukończysz misji z pucharami no chyba, że zginie po tej misji. Sama misja z pucharami jest tylko wątkiem dodatkowym i nie ma wpływu na główny wątek fabularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomoc.Tak myślałem że chodzi tylko o puchary tylko nie pamiętam czy zabrałem z jego zwłok puchar i czy miał go przy sobie.Jestem już za daleko a nie mam jeszcze wszystkich.A tak a pro po to właśnie Miltena nie spotkałem w sanktuarium,nadziałem się na niego jak atakowały go wilki lodowe.Być może ma to związek z tym że byłem już na 31 lev.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie moge znalezc mape nordmaru ? (o ile w ogole mozna) i gdzie jest ten durny bialy rozpruwacz?:/ oblazlemnordmar od gory do dolu i nie moge znalezc. mapka mi wiele nie pomaga niestety (tak tak ta mapka z zaznaczonymi roznymi pierdolami :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.
Czy jest jakis sposob zeby Lee nie zabijal Krola ? jesli tak to jaki ?
I drugie czy pancerz paladyna to najsilniejsza zbroja w grze ? Bo jak tak to slabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 23:19, pati210 napisał:

Ej tom25 ty już przeszedłeś G3


Nie skończyłem gry ale zaszedłem dość daleko. W chwili obecnej GOTHIC czeka sobie na półce i będzie tak czekać dopóki PB nie wypuści patcha 1.10 ( naprawdę jest potrzebny ).
Misja z pucharami jest zabugowana - bo nie można znaleźć ostatniego paladyna i wogóle bug siedzi tu na bugu :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się