Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 23:29, cOr napisał:

tak ta mapka z zaznaczonymi roznymi pierdolami :P )


a komu ta mapka pomogła w znalezieniu Białego Rozpruwacza????? ja go tak szukałem z 9-10h i go nie znalazłem:/:/:/ mam nadzieję, że kiedyś, przechodząc drogą w Nordmarze, natknę się na tego białasa i mam nadzieję, że będę silniejszy i sprytniejszy od przeciętnego misia* (czyli rozpruwacza) :P:P:P:P:P:P

* tekst misia Yogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 23:40, Lipapol napisał:

Czy jest jakis sposob zeby Lee nie zabijal Krola ? jesli tak to jaki ?


nie mam pojęcia

Dnia 21.11.2006 o 23:40, Lipapol napisał:

I drugie czy pancerz paladyna to najsilniejsza zbroja w grze ? Bo jak tak to slabo :/


z tego co mi wiadomo to tak:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez przypadek wpadłem na białego rozpruwacza, jak biegałem sobie po świecie :)
Zabiłem i zaliczył mi się jakiś quest, którego wcześniej nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 23:29, cOr napisał:

gdzie moge znalezc mape nordmaru ? (o ile w ogole mozna) i gdzie jest ten durny bialy rozpruwacz?:/
oblazlemnordmar od gory do dolu i nie moge znalezc. mapka mi wiele nie pomaga niestety (tak
tak ta mapka z zaznaczonymi roznymi pierdolami :P )


Może to Ci pomoże zlokalizować skubańca ;)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=1901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 23:40, Lipapol napisał:

I drugie czy pancerz paladyna to najsilniejsza zbroja w grze ? Bo jak tak to slabo :/


Z tego co mi wiadomo trochę lepsza jest zbroja orka ( to najlepsza zbroja dla najemnika orków ). Ale i tak pancerze w GOTHICU są dość kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:39, radess napisał:

> > W GOTHICU istnieją DWA rodzaje skrzyń : /.../
> Możliwe. Nigdy nie przywiązywałem do tego dużej wagi. Po prostu grałem wiedząc, że są
skrzynie
> bez zamka, z zamkiem i z arcytrudnym zamkiem. To wi wystarczało. :)
>
> radess
> > eee chodzi Ci o sztabke, których ja mam 17 i jest warta 900 złota za sztukę ??
> Nie. To są sztabki ze zwykłej magicznej rudy. Ja szukam z czystej magicznej rudy.
Te
> są baaardzo rzadkie. Każda z nich jest warta coś około 4k złota. Jak dotąd nie udało mi
się
> żadnej znaleźć.

4k złota kiedy ty sprzedajesz czy kiedy Ty kupujesz bo jest różnica ?

mogę ci podać dwie lokalizacje bo tyle pamiętam,sam mam 15 sztabek czystej rudy i znajduję ją w różnych miejscach np. w pobliżu ruin w okolicach Geldern (berło cienia) są na wzniesieniu 3 trole w tym jeden czarny.Są tam również dwie skrzynie.Sztabkę otrzymasz również po odnalezieniu wszystkich grobowców w Nordmarze oraz pozbyciu się tam orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 00:06, cOr napisał:

hmm chyba troche slabo sie orientuje :/ ten link jest do posta z pytaniem gdzie jest ten rozpruwacz
a mi chodzi o odpowiedz :S chyba ze jest jakas opcja znalezienia odpowiedzi na dany post


:):) Sorki, było późno i mi się coś pomieszało. Masz tu mapkę ( numer 103 - to Biały Rozpruwacz )
http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=5996

A jak to Ci nie pomoże to w prawym górnym rogu strony masz opcję "szukaj". Wpisz hasło "rozpruwacz" i dostaniesz posty wraz z odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:00, Lucas201 napisał:

larson prowadzi mnie do miejsca z rudą on nagle staję i nie ma żadnej opcji rozmowy co mam
zrobić
pomocy!!!


Spróbuj go "przesunąć", tzn. skacz na niego aż stanie na prostym gruncie lub ruszy. Mi pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 23:50, Monastor napisał:

Ja przez przypadek wpadłem na białego rozpruwacza, jak biegałem sobie po świecie :)
Zabiłem i zaliczył mi się jakiś quest, którego wcześniej nie dostałem

W klanie wilka jest jest Druid który zleci ci zadanie zabicie białego rozpruwcza , jesli do niego wrócisz gdy zabiłes białego dostaniesz kamien dzięki któremu mozna zamienic się w wilka ! Następnie Druid wychodzi z klanu ale niewiem czy czeba zanim isc , ja nie poszedłe :) , ale zdarza mi się ze go spotykam na terenie , w nordmarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Jak w Geldern wykrasc wszystkie zlote puchary dla Laresa? bo udalo mi sie poki co 4...jak probuje te 2 ostatnie to mnie lapia orkowie:<
2.Dlaczego jak w geldern z kims rozmawiam nie wyskakuje mi opcja naklonienia ich do walki przeciwko orkom? (zadanie od druida znajdujacego sie miedzy geldern a trelis) ? HEEELP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się