Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 14:40, szoko2 napisał:

Gdzie znalazłeś tą sztabkę rudy,


W jakini pod Cape Dun gdzie były dwa smoki, była w jednej ze skrzyń aczkolwiek to pewnie skrypt losujacy ja tam umiescil wiec pewnie tylko mi się akurat tam trafiła :)

Dnia 23.11.2006 o 14:40, szoko2 napisał:

jak się nauczyć otwierania ciężkich skrzyń.


Musisz znaleźć nauczyciela, napewno nauczy Cię tego Lares w Geldern, innych nauczycieli nie pamiętam.

PS. Daję screena tej sztabki, bo ogólnie odnosiłem wrażenie, że wielu ludzi myśli, że "sztaby magicznej rudy" i "sztaby czystej magicznej rudy" to jedno i to samo, więc screen niech będzie jako dowód istnienia czystej sztaby ^^
PS2 Jakby co znalazłem tą sztabę mając nauczone otwieranie tylko trudnych zamków, arcytrudnych się nie uczyłem, więc wniosek taki, że aby znaleźć tą sztabę nie trzeba umieć otwierania arcytrudnych skrzyń :) aczkolwiek nie wykluczam, że wtedy są mniejsze szanse na jej znalezienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 14:55, marlin15 napisał:

ja miał angar z tego co pamietam... a ty z kad ja masz??


Dostałem od przywódcy orków za niszczenie wszystkich obozów buntowników :]

Dnia 23.11.2006 o 14:55, marlin15 napisał:

i czym sie ruznia te sztaby za 1000 od tej za 5000 ??


Z tych za 5 tys możesz wykuwać broń z czystej magicznej rudy, czyli broń której chyba nigdzie indziej nie kupisz ;) Zauważyem też, że tej czystej sztaby nie da się wogóle sprzedać, po prostu jak z kimś handluję to ona nie pojawia mi się w okienku gdzie powinna być, więc z tego wynika, że jest do czegoś bardzo przydatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie jest miejsce gdzie jest sztaba rudy która jest potrzebana do wykucia miecza normandczyka mój brat znalazł taką sztabę w jaskini na plaży pod Cape Dun, były tam 2 smoki(500exp 1) które mozna łatwo zdjąć z łuku, tak jak ogry które się tam kręcą. Po zabici ich chyba w skrzyni była ta sztaba, ona będzie zawsze w tej skrzyni czy tylko losowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:03, marlin15 napisał:

a przywodcy w Terlis?? czy Faring???


przywódca Faring Kan jest przywódcą wszystkich orków i od niego dostałem tą zbroję ;)

Dnia 23.11.2006 o 15:03, marlin15 napisał:

i z kąd wziąść te 75% reputacji u orków??


trzeba po prostu wykonywać zadania dla orków ;) sporo można zarobić za niszczenie obozów buntowników, za każdy zniszczony obóz dostaje się +7 reputacji u orków, z poczatku jak robiłem zadania dla orków to mało mi u nich reputacji przybywało, ale po jakimś czasie wzrastały mi bardzo szybko i dosyć szybko uzbierało się te 75% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie! Własnie podbiłem wszystkie miasta i coś mi się tam pojawiło 10 000exp i jakeis 20 punktów bodjaże reputacji tylko własnie tego nie doczytalem bo chyba u buntownikow no ale mi sie reputacja nie zmienila i jak mialem 56 to tak pozostalo 56! nie mialeem 52 i to mialem 56 bo podiblem do ostanie miasto a gdzie te 20 puntkow? bo 56 to malo dla mnie! Prosze o odp! I cos wiadomo na temat patcha 1.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:09, marihuana662 napisał:

Witam!
Mam pytanie! Własnie podbiłem wszystkie miasta i coś mi się tam pojawiło 10 000exp i jakeis
20 punktów bodjaże reputacji tylko własnie tego nie doczytalem bo chyba u buntownikow no ale
mi sie reputacja nie zmienila i jak mialem 56 to tak pozostalo 56! nie mialeem 52 i to mialem
56 bo podiblem do ostanie miasto a gdzie te 20 puntkow? bo 56 to malo dla mnie! Prosze o odp!
I cos wiadomo na temat patcha 1.10?

Może te punkty siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha...
bo ja juz przeszedłęm ale draga buntowników.. ale miałęm save ze widziałem kazde zakocznenie .... przed wyborem komu artefatky oddac... ale i tak wiele zalerzy od tego cos sie podaczas robiło...

**********************SPOILER**************************
za ziabice magów Wody dostaje sie reputacje u Assasynow
i na koncu "pisze" ze kultura koczowników upadnie.... za kazdym razmem komu bym nie oddał artefaktów...
a jak wiadomo Magowie za związani z Koczownikami


***********************KONIEC SPOILERA***********************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:09, marihuana662 napisał:

Witam!
Mam pytanie! Własnie podbiłem wszystkie miasta i coś mi się tam pojawiło 10 000exp i jakeis
20 punktów bodjaże reputacji tylko własnie tego nie doczytalem bo chyba u buntownikow no ale
mi sie reputacja nie zmienila i jak mialem 56 to tak pozostalo 56! nie mialeem 52 i to mialem
56 bo podiblem do ostanie miasto a gdzie te 20 puntkow? bo 56 to malo dla mnie! Prosze o odp!
I cos wiadomo na temat patcha 1.10?

Noże te 20 to dodatkowe punkty siły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:12, Arhont napisał:

>


Aha a dokładnie jeszcze jakies sie bonusy dostawało za podbicie wszystkich miast bo to odrazu prawie zniklo! powinno byc z 30 punktow reputacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:19, marihuana662 napisał:

> >

Aha a dokładnie jeszcze jakies sie bonusy dostawało za podbicie wszystkich miast bo to odrazu
prawie zniklo! powinno byc z 30 punktow reputacji!

No trudno . Jesli chcesz więcej reputacji to zrób questy poboczne dla buntowników . A jesli juz robiłes to więcej niewiem :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:22, Arhont napisał:

> > >
>
> Aha a dokładnie jeszcze jakies sie bonusy dostawało za podbicie wszystkich miast bo to
odrazu
> prawie zniklo! powinno byc z 30 punktow reputacji!
No trudno . Jesli chcesz więcej reputacji to zrób questy poboczne dla buntowników . A jesli
juz robiłes to więcej niewiem :[


No amm tylko 56 i wlasnie ide do Nordamru juz ze zbroja paladyna a robilem wszystkie jakie znalazlem dla buntownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm wszystkich. Mam problem z gothiciem 3. Gdy klikam na nową grę gra się ładuje, ale na koniec wyskakuje mi błąd-Scripted script is not registered:OnInit. Minimalizuje grę i klikam ignoruj. Wracam do gry pojawia się świat i wszystko było by dobrze gdyby nie to że nikt się nie rusz z nikim nie mogę porozmawiać nie moge biegać i takie tam. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się