Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 20:00, Lucas201 napisał:

> > > czy ktos wie moze, gdzie w monterze mozna znalezc kamien teleportacyjny? jak
tak
> to bardzo
> >
> > > prosze o info :)
> > w jednej chacie, jest tam niewolnik a na stole kamień
> > w chacie koło marika ona jest pusta jest tam niewolnik ale karzesz mu isc
>
Nie wiem czy koło Marika. Ale chyba na lewo od wejście w którejś chacie

Jestto chatka drugo po prawej od razu po wejscia . Pierwsza chatka to od Marika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:00, Lucas201 napisał:

> > > czy ktos wie moze, gdzie w monterze mozna znalezc kamien teleportacyjny? jak
tak
> to bardzo
> >
> > > prosze o info :)
> > w jednej chacie, jest tam niewolnik a na stole kamień
> > w chacie koło marika ona jest pusta jest tam niewolnik ale karzesz mu isc
>
Nie wiem czy koło Marika. Ale chyba na lewo od wejście w którejś chacie

na bank koło marika jak stoisz przed nim to po prawej strnie pierwsza chata między kowalem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:02, Arhont napisał:

> > > > czy ktos wie moze, gdzie w monterze mozna znalezc kamien teleportacyjny?
jak
> tak
> > to bardzo
> > >
> > > > prosze o info :)
> > > w jednej chacie, jest tam niewolnik a na stole kamień
> > > w chacie koło marika ona jest pusta jest tam niewolnik ale karzesz mu isc

> >
> Nie wiem czy koło Marika. Ale chyba na lewo od wejście w którejś chacie
Jestto chatka drugo po prawej od razu po wejscia . Pierwsza chatka to od Marika :)

Może, ale ja tam byłem dawno, z półtora tygodnia temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:57, KrzysztofMarek napisał:

> . /.../ ja tam nie miałem takich problemów jak wy :), /.../
Pewnie, następnym razem to wezmę wpiszę w konsolę god mode i od razu do Ishtar, samego Zubena
zabiję...

Coś suregujesz?:P jak się umie grać bez kodów to bez problemu się przechodzi.... nigdy nie używałem kodów do gier......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:57, KrzysztofMarek napisał:

> . /.../ ja tam nie miałem takich problemów jak wy :), /.../
Pewnie, następnym razem to wezmę wpiszę w konsolę god mode i od razu do Ishtar, samego Zubena
zabiję...

I jeszcze jedno jakbym używał to niemiałbym problemów w stylu dlaczego musze wczytywać 7 razy save przez to że mnie shaman orków zdejmuje, albo że mnie wilk zabił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:05, donaan napisał:

> > . /.../ ja tam nie miałem takich problemów jak wy :), /.../
Coś suregujesz?:P jak się umie grać bez kodów to bez problemu się przechodzi.... nigdy nie
używałem kodów do gier......

Ja nic nie sugeruję, tylko wyraźnie piszę, że bez kłopotów, to ja przejdę, jak sobie god mode wpiszę w konsolę. Bo na razie, jeszcze gry nie skończyłem, chociaż gram od chwili wyjścia polskiej wersji minimum 5 godzin dziennie. Minimum! I jestem na 68 poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:06, donaan napisał:

> > . /.../ ja tam nie miałem takich problemów jak wy :), /.../
> Pewnie, następnym razem to wezmę wpiszę w konsolę god mode i od razu do Ishtar, samego
Zubena
> zabiję...
I jeszcze jedno jakbym używał to niemiałbym problemów w stylu dlaczego musze wczytywać 7 razy
save przez to że mnie shaman orków zdejmuje, albo że mnie wilk zabił :P

masz racje tez gram bez kodów i tez bym nie miałeżadnych problemów juz dawno bym gre przeszedł:P:P a nie wczytuje co chwile a ja mam kompa atholn 3000+ rad. 9600 pro ddv. 256 i 512ramu i to trwa troche zanim sie wczyta i do tego jeszcze ciągłe zawiechy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:00, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> Od kiedy to orkowi szamani mają kamienie przodków? :]
Ano mają. Zapomniałeś, że przedtem wódz wysłał 6 wojowników, każdy z kamieniem duszy? No i
marnie skończyli, jednego zjadł razem z kamieniem cieniostwór, drugiego zabili orkowie i przy
zwłokach kamień znaleźli...

Ale w tym przypadku żaden szaman nie uciekał, trzeba było zabić wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 19:53, KrzysztofMarek napisał:

A jak myślisz, dlaczego ja, pogromca bestii z Morrowinda i Obliviona, zabójca Śniącego itd,
jeszcze nie skończyłem Gothic''a 3, mimo intensywnego grania? Bo wielokrotnie ratował mnie
czar zwany sejwem...Przed wejściem do Ishtar też mam sejwa, chociaż mam regeneracjie many i
zdrowia...I dwa miecze, po 120 obrażeń każdy, z czego jeden zatruty, obydwa z magicznej rudy...


Czyli jak sądzę jesteś bliski zakończenia , bo regenerację zdrowia z tego co czytałem da się nauczyć w dość zaawansowanym stadium gry

Dnia 25.11.2006 o 19:53, KrzysztofMarek napisał:

Nie tylko wilki są przegięte, wejdź na trzy cieniostwory, albo stado pełzaczy...


Tak , tylko że pełzacze i cieniostwory to z założenia silne i niebezpieczne bestie, natomiast wilki w poprzednich częściach rozwalało się nie zwalniając tempa marszu.
A orkowie , podnoszą sobie kamienie młyńskie w przerwach między tańcem a piciem a rozwalać je można słabymi szybkimi ciosami (PPM)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:11, KrzysztofMarek napisał:

> > > . /.../ ja tam nie miałem takich problemów jak wy :), /.../
> Coś suregujesz?:P jak się umie grać bez kodów to bez problemu się przechodzi.... nigdy
nie
> używałem kodów do gier......
Ja nic nie sugeruję, tylko wyraźnie piszę, że bez kłopotów, to ja przejdę, jak sobie
god mode wpiszę w konsolę. Bo na razie, jeszcze gry nie skończyłem, chociaż gram od chwili
wyjścia polskiej wersji minimum 5 godzin dziennie. Minimum! I jestem na 68 poziomie...

Ja jestem na 35 i wkurza mnie np to że nie moge pokonać 2 orgów, demona ani stada wilków ^^ orkowie w wengardzie do pestka , nie przeszedłbym tego jakby było wypełnione wilkami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dla tych graczy, którzy mają problemy ze znalezieniem kamienia przodków Angira. Ma go szaman w obozie orków. Problem jest taki, że jak najpierw zabijecie dowódcę obozu to szaman ucieknie i kamienia nie będzie. Trzeba w pierwszej kolejności ubić szamana, a potem to już bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez dziwna sprawa przeciez do gothica 3 sa zalecane wyzsze wymagania niz do obliviona ,a czy ja wiem czy tu jest jakas wogole roznica w szczegolowosci i grafice.Cos mi sie zdaje ze panowie z piranhia bytes po porstu troche przesadzili.Ludzi ktorzy moga wlaczyc gre na maxa jest bardzoo ale to bardzo niewielu.Btw czesto mam takie cos ostatnio ze ide a tu nagle przedemna biala zemia i jak na to wejde to dopiero sie tekstura zaladuje 0.o .Wczesniej tego nie mialem mam 1gb ramu athlon 64 3000+ i nx7600gt 256mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:14, sloma212 napisał:

> > > > /.../
Ale w tym przypadku żaden szaman nie uciekał, trzeba było zabić wszystkich.

W moim przypadku szaman, prawdopodobnie ten z kamieniem wpadł w ścianę grobowca. I tyle go widziałem, bo jak wpadł (a chyba był już nieboszczykiem, jak wpadał), to nie dało się w żadnym ustawieniu "zobaczyć" jego zwłok... I po ptokach, to jest po kamieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ilości błędów w G3 mam swoją teorię. Uważam, że PB/JoWood po prostu zabrakło pieniędzy. Z resztą JW był bliski bankructwa. Teraz sprzedali dużą ilość G3, więc mogą sobie pozwolić na add-on, wydawanie patchy, to wszystko w końcu kosztuje. Druga sprawa - Bethesda (to ci od Obliviona) wraz ze wspolpracownikami liczy ponad 80 osób. Piranha Bytes - ok. 20, więc większy świat = mniej dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:22, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > /.../
> Ale w tym przypadku żaden szaman nie uciekał, trzeba było zabić wszystkich.
W moim przypadku szaman, prawdopodobnie ten z kamieniem wpadł w ścianę grobowca. I tyle go
widziałem, bo jak wpadł (a chyba był już nieboszczykiem, jak wpadał), to nie dało się w żadnym
ustawieniu "zobaczyć" jego zwłok... I po ptokach, to jest po kamieniu...

Miałem dokładnie tak samo, na szczęście u mnie kamień posiadał chyba demon. Zdarzyło mi się tak podczas walki w jednym z grobowców, że upadły paladyn zniknął w ścianie i już nie wyszedł. Pomógł save wykonany 2 minuty wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:18, Lucek napisał:

> /.../> Czyli jak sądzę jesteś bliski zakończenia , bo regenerację zdrowia z tego co czytałem da
się nauczyć w dość zaawansowanym stadium gry /.../

Tak, jestem już po "zasadniczej" rozmowie z Innosem i Rhobarem. Jeszcze tylko Zuben mi został, ale muszę całe miasto wyciąć, bo mnie tam nie wpuszczą. No i coś jeszcze, o czym poradnik wspomina, pewnie będę musiał tego Xsardasa wykończyć...Ale sporo czasu mi to zajęło, liczę, że ponad 120 godzin "czystej gry" nie licząc wgrywania sejwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem.Te wszystkie bledy i w ogole pomimo mojej miloscie do tej seri czuje pewny niesmak :/
W fabule ten watek z rewolucja w miastach jest dla mnie w ogole bez sensu.Ciagle bugi gra mi sie tnie chociaz wcale nie mam zlego sprzetu.POdsumowujac nie popisali sie nawet jesli na to patrzec z perspektywy malej ekipy i kiepskich funduszy.Minelo tyle czasu od wydania gothica 2 i dodatku , ze mogli solidnie dopracowac te gre.A ta akcja z plytkami i napedami lg to jzu dla mnie w ogole chora akcja.Nie pamietam zeby mi sie cos takiego wczesniej zdazylo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 20:31, Barkley napisał:

Czy ja wiem.Te wszystkie bledy i w ogole pomimo mojej miloscie do tej seri czuje pewny niesmak
:/
W fabule ten watek z rewolucja w miastach jest dla mnie w ogole bez sensu.Ciagle bugi gra mi
sie tnie chociaz wcale nie mam zlego sprzetu.POdsumowujac nie popisali sie nawet jesli na to
patrzec z perspektywy malej ekipy i kiepskich funduszy.Minelo tyle czasu od wydania gothica
2 i dodatku , ze mogli solidnie dopracowac te gre.A ta akcja z plytkami i napedami lg to jzu
dla mnie w ogole chora akcja.Nie pamietam zeby mi sie cos takiego wczesniej zdazylo :/

Łatwo Ci powiedzieć - nawet nie wiesz ile pracy wymaga modelowanie tak wielkiego świata. Grając w 1 i 2 część Gothica, mogę stwierdzić, że na pewno programistom nie brak umiejętności. Świat w G3 przerósł możliwości "wyrobowe" PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się