Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 16:25, misiolv napisał:

> > hihi mam pytaniko :-) Lee mi sie zamrozil i niemoge go odmrożć (bo nie wiem jak)
jak
> go odmeożić?
> Spróbuj z kulą ognia ;)
niw da się namierzyć!!!

I TAK NIE CHCIALO MI SIE ROBHARA ZABIJAć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...mam pytanie dla amatorow(i profesjonalistow:P) magii w G3 ;> w co najlepiej inwestowac na poczatku? i czym najlepiej walczyc?;> z gory dziekuje ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:23, misiolv napisał:

hihi mam pytaniko :-) Lee mi sie zamrozil i niemoge go odmrożć (bo nie wiem jak) jak go odmeożić?

Musisz po prostu poczekać. Po jakimś czasie się odmrozi. Idź porobić coś innego, a w pewnym momencie Lee do Ciebie dobiegnie (o ile jest w Twojej grupie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:25, donaan napisał:

Wie ktos gdzie jest WEJSCIE DO OKARY ?:D bo latam koło górki i nie moge znaleść ^^

idz na farme w monterzw (sa dwie chodzićotą DALSZą)tam jest chłop niepamietam imienia chce do okary zaprowadzi cie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:25, donaan napisał:

Wie ktos gdzie jest WEJSCIE DO OKARY ?:D bo latam koło górki i nie moge znaleść ^^

Jeśli je nieumiesz znalesc do szukaj otworu w ziemi , taki wielki który okryty siatą jest ! A jęsli i tego znalesc nieumiesz to przy moterze , w ostniej farmie znajduje się farmer który cię zaprowadzi do okary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:27, ma5b napisał:

hmmm...mam pytanie dla amatorow(i profesjonalistow:P) magii w G3 ;> w co najlepiej inwestowac
na poczatku? i czym najlepiej walczyc?;> z gory dziekuje ::P

Na początek zainwetuj w tradycyjną dobrą kule ognia , nieradze w błyskawidze ! Ja tak zrobiłem i mówie ci niewarto , troche więcej potrzeba prastarej magii do kuli ale warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:30, Arhont napisał:

> Wie ktos gdzie jest WEJSCIE DO OKARY ?:D bo latam koło górki i nie moge znaleść ^^
Jeśli je nieumiesz znalesc do szukaj otworu w ziemi , taki wielki który okryty siatą jest !
A jęsli i tego znalesc nieumiesz to przy moterze , w ostniej farmie znajduje się farmer który
cię zaprowadzi do okary .

Znalazłem sam już ^^ pobiegałem i znazłem jakiś most i jak po sznurku :), teraz poszukam ludzi do okary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:06, Arhont napisał:

Znalazł juz ktoś receptura do sztabi z czystej magiczne rudy ? Idzie z tego zrobic cos pożądnego
czy to takie zwykłe miecze

Ja znalazłem. Nawet dwie... Mógłbym wykuć sobie Miecz Przodków, potężną broń jednoręczną, jednak brakuje mi sztabki z czystej magicznej rudy. Zwiedziłem już większość świata, ale na chodźby jeden egzemplarz nie natrafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:08, Bumber napisał:

Ja znalazłem. Nawet dwie... Mógłbym wykuć sobie Miecz Przodków, potężną broń jednoręczną,

To znaczy jak silną? :)
Ile zadaje obrażeń bez ostrzenia? 110? 120?
Jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:12, paweł.a napisał:

Może ktoś wie do czego jest potrzebny bęben orków w Gothcie?


To taka zabawka, na które można pograć pałeczkami(jeśli je posiadasz). W nordmarze znalazłem parę pałeczek, miał je ork który grał na bębnach ale mi je oddał (nie z własnej woli).
PS: Musiałem go uciszyć bo była taka misja którą dostałem od myśliwych w Nordmarze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:14, Monastor napisał:

To znaczy jak silną? :)

No... Silna jest. Dodaje jeszcze współczynniki do ochrony przed ogniem i coś jeszcze... Nie pamiętam. :)

Dnia 26.11.2006 o 17:14, Monastor napisał:

Ile zadaje obrażeń bez ostrzenia? 110? 120?

Chyba 130. Jeszcze naostrzyć, pobłogosławić i mieć dwie sztuki... Nie do pokonania.

Dnia 26.11.2006 o 17:14, Monastor napisał:

Jak wygląda?

Właśnie nie wiem, bo nie mam jak jej wykuć. Sztabki z czystej rudy brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:17, Szmondrowski napisał:

> /.../> To taka zabawka, na które można pograć pałeczkami(jeśli je posiadasz). /.../

Nie tylko. Jak jacyś orkowie są w pobliżu, to przybiegna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:21, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> To taka zabawka, na które można pograć pałeczkami(jeśli je posiadasz).
/.../
Nie tylko. Jak jacyś orkowie są w pobliżu, to przybiegna ;)


Tego jeszcze nie próbowałem, musze sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura ! W końcu znalazłem przepis na miecz mistrzowski ! (U kowala w Ben Sala) 105 obrażeń, dodatkowo mistrzowska walka dwoma ostrzami ! Czyli nie trzeba mieć 75 repa u assasynów.
Tylko teraz... gdzie ja znajdę 3 katany? (Bo 1 mam a chce wykuć 2 mieczyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem na gram.pl nie można już kupić EK Gothica 3. Sprawdzałem na wirtusie a tam pisze, że wysyłają w jeden dzień... Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się