Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 19:49, Lucas201 napisał:

gdzie jest teleport do Mora Sul


Leży na stole chyba koło Bandaro, w każdym bądź razie ten facet zleca ci złapanie Yussefa i odnalezienie Ramireza, to jest dosyć blisko areny i gdzieś na przeciwko kuźni przy której często stoi Angar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie gdzie dokładnie ukrywa się SInikar wiem że w jaskini w drodze do bakareshu ale ja nie moge jej znaleźć a na mapce ze wszystkiemi postaciami jego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:55, ryciu6 napisał:

Słuchajcie gdzie dokładnie ukrywa się SInikar wiem że w jaskini w drodze do bakareshu ale ja
nie moge jej znaleźć a na mapce ze wszystkiemi postaciami jego nie ma

na poludniowej drodze do Bakareshu (ktora prowadzi rowem) jest plandeka, a pod nia posterunek dwoch wojownikow - jak pojdziesz kawalek na poludnie od tej plandeki, to pozniej skrecasz w prawo pod gore (na zachod) i tam za skarpa u gory jest jaskinia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:43, misiolv napisał:

gdzie jest kamień przodków Akashy?


Powinien go mieć szaman orków ze stacjonującego nieoopodal obozu orków, musisz się rozejrzeć dobrze, pamiętaj aby zaatakować jak najszybciej szamana, gdyż może on łatwo uciec z kamieniem, przez co kamień może przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:47, misiolv napisał:

hej ktos mowil ze kolo gledern jest smok w ruinach bylem tam PUSTO som ruiny ale puste

Jeśli masz na myśli takie wielkie jaszczurkowate coś z czego dostałem firebalal w tyłek i spadłem z przełęczy to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:47, misiolv napisał:

hej ktos mowil ze kolo gledern jest smok w ruinach bylem tam PUSTO som ruiny ale puste


Moze masz jakiegoś wrednego buga:( ja tam nie byłem jeszcze także nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka krótkich pytań: Gdzie znajdę kogoś, kto nauczy mnie mistrzowskiej walki łukiem, oraz kogoś kto uczy mistrzowskiej walki kuszą?
I jeszcze jedno pytanie do CDP: czy wypuścicie jakąś łatkę poprawiającą polonizację? Bo nie jest ona najwyższych lotów (np. sporo postaci ma po dwa różne głosy (co cholernie irytuje), czasem napisy nie zgadzają się z tym co mówi postać, kilkanaście razy zdarzyło się też tak, że napisy są, a postać mimo wszystko nic nie mówi, innymi słowy brakuje niektórych plików z mową). Podobno tak się staraliście, żeby gra była jak najlepsza, szukaliście błędów, a jakoś pominęliście te najważniejsze (przynajmniej dla Was jako polskiego wydawcy), to znaczy błędy - i to spore - w lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:50, donaan napisał:

> hej ktos mowil ze kolo gledern jest smok w ruinach bylem tam PUSTO som ruiny ale puste

Jeśli masz na myśli takie wielkie jaszczurkowate coś z czego dostałem firebalal w tyłek i spadłem
z przełęczy to jest


hehe dobre :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:53, Wnuko napisał:

Widziałem G3 u kumpla sam jestem wielkim fanem serii, ale nie mam zamiaru wydawać 1000 zł na
podkecenie kompa :/

Ja kupiłem nowego specjalnie ^^ nie wytrzymałbym, i tak miałem sobie niedługo zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:56, donaan napisał:

> Widziałem G3 u kumpla sam jestem wielkim fanem serii, ale nie mam zamiaru wydawać 1000
zł na
> podkecenie kompa :/
Ja kupiłem nowego specjalnie ^^ nie wytrzymałbym, i tak miałem sobie niedługo zmieniać :)

Ja też kupiłem specjalnie nowy . Ale ja kupiłem nieznając wymagania :/ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 18:25, Fran napisał:

> /.../> To nie tyle bug co prawdopodobnie błąd w tłumaczeniu; potrzeba tych pił 15 sztuk.

Dobrze, że napisałaś, ja miałem 9, i dziwiłem się, czemu nie chce mi zaliczyć zadania. Teraz zaczynam drugi raz i już mam 3 piły i 6 kilofów. Będzie jak znalazł, za jakiś tydzień, albo dwa, jak do Vengardu się dostanę. Aha, tak z dwa razy ktoś miał jakieś listy jak go utłukłem, ale niby je wziąłem, tylko potem ich u siebie w inwentarzu nie znalazłem i przeczytać nie mogłem, też bug jakiś. No i kowal w Reddock miał jakieś przepisy na miecze, ale ja jeszcze pieniądzy nie uzbierałem...Znowu pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:20, Ufo2 napisał:

Może dokładniej, kto to jest (koczownik, asasyn, najemnik?), na której drodze do Bakareshu,
kto zlecał questa, itd.


jest to koczownik którego akasha czy jakoś tak każe znaleźć by móc zacząć oswobodzenie Bakareshu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:11, sługa Innosa napisał:

Może ktoś wie gdzie mogę kupić nową (nie zużytą) Tarcze Czaszki lub jakąś lepszą? Oswobodzilem
właśnie Cape Dun.

Jeśli podbiłes cap dun to pobij Wenzela ten ma dobrą tarcze może zuzyta ale na tym etapie gry jest bardzo dobra no i jego miecz jet tez dobry ale gdyby niebył zuzyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:11, sługa Innosa napisał:

Może ktoś wie gdzie mogę kupić nową (nie zużytą) Tarcze Czaszki lub jakąś lepszą? Oswobodzilem
właśnie Cape Dun.



Jak bardzo nie potrzaskałes tego gościa na arenie w reddock to on ma tarcze czaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się