Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ale ten demon w twierdzy Gotha jest słaby myślałem, że będę musiał się z nim męczyć a tutaj nic zero problemu ;))
Teraz idę wyzwolić Monterę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , jeden artefakt adanosa ma Akash , jest on przy jego ciele czy gdzies w jego grobowcu ? Byłem tam wczesnie ale wtedy niewiedziałem że gdzies jest artefakt a niewiem czy warto tam wrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:58, wdowiakm napisał:

Ale ten demon w twierdzy Gotha jest słaby myślałem, że będę musiał się z nim męczyć a tutaj
nic zero problemu ;))
Teraz idę wyzwolić Monterę ;))

Ja go dojechałem z łuku nawet nie wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 16:28, wdowiakm napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie z tym wyzwalaniem Montery ;))

Chciałbym wyzwolić Monterę lecz mam problem ze strażą Vareka jak ich obejść? bo jest ich troszkę
dużo by poradzić sobie samemu ;))


Ja sobie poradziłem samemu:D Wyjdż tam gdzie są rozwalone mury tam stoją strażnicy w obozie więc wyjdź za te znszcone mury i stuj na drodze. Zacznij ich nawalać z łuku i wtedy jest tam jakiś błąd że wszyscy tak szybko zbiegają z tej górki i wystarczy ich tylko po koleji wyżynac:D A co lepsze idą posłusznie pojedynczo jak na rzeź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:00, Arhont napisał:

Mam pytanie , jeden artefakt adanosa ma Akash , jest on przy jego ciele czy gdzies w jego grobowcu ?


Akasha ma go przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:00, Arhont napisał:

Mam pytanie , jeden artefakt adanosa ma Akash , jest on przy jego ciele czy gdzies w jego grobowcu
? Byłem tam wczesnie ale wtedy niewiedziałem że gdzies jest artefakt a niewiem czy warto tam
wrócic

Powim tak jest w jego ciele i jest potrzebny do ukończenia gry powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:00, donaan napisał:

> Ale ten demon w twierdzy Gotha jest słaby myślałem, że będę musiał się z nim męczyć a
tutaj
> nic zero problemu ;))
> Teraz idę wyzwolić Monterę ;))
Ja go dojechałem z łuku nawet nie wyszedł :P


Ja tam podszedłem i go z miecza zabiłem. Nawet się kolo zamachnąć nie zdażył. Musze przyznać że demony wyglądają super. Nawet tak troche strasznie bym powiedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w Silden uwolnić z niewoli Larsa? Lars chce żeby zapłacić Zapotekowi 300 szt. złota ale w opcji dialogowej z Zapotekiem jest tylko sprawa zgładzenia zbiegłych niewolników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest większy niż myślałem.. mimo, że mam zaliczone questa z tym konkretnym amuletem po zespawnowaniu go nie zalicza mi questa "Zdobądź pięć artefaktów", Rhobar i tak nie porozmawia ze mną :/.. Zastanawiałem się, gdzie mogłem ten amulet zagubić.. u kupca, którego zabiłem podczas wyzwalania Mora Sul.. Ciała już nie ma.. Czy mozna przy pomocy konsoli modyfikować zaliczenia questów?? Czy może jednak czeka mnie trzecie już podejście do gry.. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:05, Ferilas de Rienne napisał:

Problem jest większy niż myślałem.. mimo, że mam zaliczone questa z tym konkretnym amuletem
po zespawnowaniu go nie zalicza mi questa "Zdobądź pięć artefaktów", Rhobar i tak nie porozmawia
ze mną :/.. Zastanawiałem się, gdzie mogłem ten amulet zagubić.. u kupca, którego zabiłem podczas
wyzwalania Mora Sul.. Ciała już nie ma.. Czy mozna przy pomocy konsoli modyfikować zaliczenia
questów?? Czy może jednak czeka mnie trzecie już podejście do gry.. Byłbym wdzięczny za pomoc.


wpisz sobie spawn sh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 18:02, michal01234 napisał:

Ja tam podszedłem i go z miecza zabiłem. Nawet się kolo zamachnąć nie zdażył. Musze przyznać
że demony wyglądają super. Nawet tak troche strasznie bym powiedział:D


Ja również go mieczem zabiłem nawet mnie nie zadrasnął ale super wygląda taki demon ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:10, pati210 napisał:

jest jakiś lepszy miecz do wykucia niż 110


w ogóle siema :D:D Jest podobno miecz przodków który ma 125 i daje jakieś tam bonusy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:11, BedBoyzZz napisał:

mam problem nie moge znaleźć wszystkich worków z pszenicą brakuje mi 4 albo 3 workow
one są jakoś poukrywane??


Poszukaj dobrze na farmie ;)) Bo są na pewno wszystkie i idź tam gdzie byli złodzieje zboża możliwe że stamtąd nie wziąłeś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:07, wdowiakm napisał:


> Ja tam podszedłem i go z miecza zabiłem. Nawet się kolo zamachnąć nie zdażył. Musze przyznać

> że demony wyglądają super. Nawet tak troche strasznie bym powiedział:D

Ja również go mieczem zabiłem nawet mnie nie zadrasnął ale super wygląda taki demon ;))


Normalnie jak w jakimś FPS''ie :D a jeszcze ten w klasztorze po przeczytaniu tej księgi to sie mozna ze strachu zlac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:11, BedBoyzZz napisał:

mam problem nie moge znaleźć wszystkich worków z pszenicą brakuje mi 4 albo 3 workow
one są jakoś poukrywane??


jak wejdziesz od strony farmy gdzie jest kilka tych worków w las to idż bez przerwy przy skale aż natkniesz sie na złodziei zboża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:05, Ferilas de Rienne napisał:

Czy mozna przy pomocy konsoli modyfikować zaliczenia
questów?? Czy może jednak czeka mnie trzecie już podejście do gry.. Byłbym wdzięczny za pomoc.


Nie, zadań nie można modyfikować ale jeśli aftefakt przepadł wraz z kupcem, to spróbuj jeszcze tak, jak radzi Michal, wpisz w konsole wywołanie Pomocnika i wybierz opcje dialogową "daj mi ..." Jeśli amulet będzie dostepny na liście przedmiotów, jest jeszcze szansa na zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się