Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 22:03, Arhont napisał:

> Gdzie są ci zbiegli niewolnicy w silden co mam ich zabić??
Jesli chcesz to zabij

No ale gdzie oni są?? PS przechodzę już drugi raz tę grę i teraz z orkami jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie klucze są na miejscach oprócz uzdrowicieli i kapłanów.
Klucz Uzdrowicieli ma Lester, a Kapłanów daje Saturas. Resztę musisz znaleźć tam gdzie zaznaczone. Klucz wojowników jest w takim małym "wgłębieniu", gdzie jest Strażnik Świątynny, 3~4 mumie, 5~6 zombie i dookoła za 6 szkieletów (łuczników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:09, piero92 napisał:

> > Gdzie są ci zbiegli niewolnicy w silden co mam ich zabić??
> Jesli chcesz to zabij
No ale gdzie oni są?? PS przechodzę już drugi raz tę grę i teraz z orkami jestem

Gdzie są to niewiem . Ja gram buntownikami i gram powoli i z życiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:10, Ufo2 napisał:

Wszystkie klucze są na miejscach oprócz uzdrowicieli i kapłanów.
Klucz Uzdrowicieli ma Lester, a Kapłanów daje Saturas. Resztę musisz znaleźć tam gdzie zaznaczone.
Klucz wojowników jest w takim małym "wgłębieniu", gdzie jest Strażnik Świątynny, 3~4 mumie,
5~6 zombie i dookoła za 6 szkieletów (łuczników).


ale u mnie w ruinach wojowników jest trzech stażników świątynnych i zero truposzy a może pomyliło mi sie z ruinami strażników umarłych bo tam tak właśnie było ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:02, piero92 napisał:

Gdzie są ci zbiegli niewolnicy w silden co mam ich zabić??


Góra pokryta lasem na północny zachód od silden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZE O POMOC MAM JAKIS BLAD, CALY CZAS MAM JAKIES CZARNE PLAMY I BLAD TEKSTUR MOJ SPRZET TO KARTA: 6800GS PAMIEC:750 RAM I PROCEK 2,66 CELREON NIE MOGE Z TYM GRAC A BARDZO LUBIE TA GRE I JESTEM JEJ WIELKIM FANEM... ZAINSTALOWALEM NAJNOWSZE STERY....TO SAMO... POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:51, Reaper01 napisał:

Nie moge znalezc kamienia Beldara tego z grobowca w Nordmarze wie ktos moze ?

Jesli bedziesz staral sie wejsc do Nordmaru przez faring to przy scieżce w gore prowadzaca do Nordmaru spotkasz goscia przy ognisku ktory mial ten kamien dostarczyc - on ci wszystko wyjasni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:09, piero92 napisał:

> > Gdzie są ci zbiegli niewolnicy w silden co mam ich zabić??
> Jesli chcesz to zabij
No ale gdzie oni są?? PS przechodzę już drugi raz tę grę i teraz z orkami jestem


Na Północ. A dokładnie na lewo od chaty do której prowadzi Cię myśliwy. Musisz tylko wspiąć się na tą górę

Ja natomiast mam problem z talerzami w Geldern. A mianowicie znajduję 5 z 6:(
Dwa na oknie po lewej od wejsćia. Jeden na wprost na stojaku od książki. Kolejny po drugiej stronie stołu od tego miejsca (na stole alchemicznym). A ostatni na stole po środku sali. Tylko nie ma nigdzie szóstego:( A nie mogę jeszcze wzniecić rewolty i wszystkich wybić, bo mam jeszcze trochę questów oraz miast do odwiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:) kogo bardziej opłaca się zabić (wiem wiem głupie pytanie:P) Hurita czy Suguta?? tzn. czy jak zabiję Hurita to czy dostanę jakieś pkt. respa u Assasynów???a jeśli nie to czy można zabić i jednego i drugiego, tak żeby ani koczownicy ani assasyni nie byli na ciebie źli??
z góry dzięki za odpowiedź:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 23:37, Skala199 napisał:

mam problem. wybiłem orków z geldern zachodze do
trelis a tam przy samej bramie mnie leją co mam zrobić.


Musisz ich zabić, wyjścia już nie masz, za dużo miast odbiłeś z rąk orków i teraz każdy napotkany ork będzie Cię atakował do końca gry, jak będziesz zabijał wszystkich w Trelis to nie daj uciec Vakowi, bo Vak posiada jeden z artefaktów Adanosa, bez którego gry nie przejdziesz, musisz mu go odebrać siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazłem ten szósty. Zasłaniała go książka jak przeszukiwałem pokój. Dopiero wychodząc (za 10 razem:P) go zawuważyłem. Jest w pokoju głównego szamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 23:41, cinus` napisał:

to nie daj uciec Vakowi

No przez tego gostka musiałem 3 razy odbijać miasto (2 razy mi uciekł - a za 3 razem zamroziłem go i później zabiłem). Zaczełem wyzwalać jak zawsze od bramy bo jako mag nie mam innej szansy na wygrana i zaczełem ich atakować przedzierając się w głąb miasta - zamku aż w końcu napisało mi że odbiłem miasto i zauważyłem jak orkowie i przy tym Vak dostają spida i uciekają - próbowałem ich szukać ale bez celowo ;( I przez to się tylko denerwowałem bo jedno odbijanie zajmowało mi 15 minut ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zapłacić Vakowi te 50 tys??? dostanie się +7 respa u orków, a może i uda się obalić Vaka i odebrać te 50 tys. (mi się udało:D:D:D:D:D najpierw zapłaciłem i dostałem +7 respa u orków i kilka tysięcy doświadczenia, a następnie obaliłem Vaka i cudem nikt tego niezauważył:D:D:D i odebrałem mu te 50 tys:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 00:16, Bambadil napisał:

orków i kilka tysięcy doświadczenia, a następnie obaliłem Vaka i cudem nikt tego niezauważył:D:D:D
i odebrałem mu te 50 tys:D:D)

Gorzej jak na mój widok piana toczy mu z ust :))) Obaliłem jedno miasto za dużo i to przez to się na mnie rzuca od razu i gadać zbytnio mu się niechce oprócz tego że ryzykować mu się nie chce i ubija wszystkich obcych (nie to że mam w mieście reputacje okolo 85) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa to już inna sprawa;) dlatego Ja jeszcze ani jednego miasta (poza Gothą) nie wyzwoliłem:P ale zamierzam oswobodzić Cape Dun (może nawet jutr....o przepraszam już dziś:P o w mordę nawet nie zauważyłem która godzina:P dobranoc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaplani ozywiencow w Al Shedim w swiatyni jacys tacy za mocni dla mnie są (2 strzaly i po mnie). Poszedlem z Lesterem, pierwszego obalil (ja się przypatrywalem), ale ponizej jest jeszcze z dwoch. Macie jakies patenty na nich? Jakieś czary, cus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej atakować dystansowo z łuku, kuszy lub odpowiedniej magii. Przykładowo przyzywając demona lub spleśniałą armię odwrócisz na chwilę uwagę Orków, dzięki czemu możesz atakować bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 00:42, Broot napisał:

dwoch. Macie jakies patenty na nich? Jakieś czary, cus?

Ja polecam czar kula ognia i wodna lanca (jakoś takoś) albo niszczenie ożywieńców. a jak to nie daję rady to nie bierz Lestera leć w sam środek bitwy i 4 razy rzuć czar deszcz ognia. Wszyscy padną do twoich kolan - magów 3ba z daleka rozwalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się