Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Czy moglby mi ktos odpowiedziec na dwa pytania :

1. Co trzeba zrobic zeby bohater nie padal na ziemie po wypiciu tunelowego bulgota od Ugolfa z Klanu mlota ?
2. Po zdaniu raportu krolowi co planuje xardas nie dostalem od niego questa znalezienia artefaktow adanosa a w poradniku jest to zadanie tez to mieliscie ?

Prosze o szybka odpowiedz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dać czterem w Vengardzie, dokładniej to:
Thordir, Markus, Cobryn i Georg.
Niestety nie wiem gdzie jest, ani kim jest 12 paladyn, gdyż na mapie jest napisane ??? :P (może bezi xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:29, Reaper01 napisał:

1. Co trzeba zrobic zeby bohater nie padal na ziemie po wypiciu tunelowego bulgota od Ugolfa
z Klanu mlota ?


200 wytrzymałości

Dnia 29.11.2006 o 21:29, Reaper01 napisał:

2. Po zdaniu raportu krolowi co planuje xardas nie dostalem od niego questa znalezienia artefaktow
adanosa a w poradniku jest to zadanie tez to mieliscie ?


Chyba nie dostaje się osobnego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Javier w Reddock, Wenzel w Cape Dun Konrad w Trelis Roland w Okarze,Cruz koło mora sul, Trzech w Vengardzie W klasztorze , Karlen i kto jeszcze czy to wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 21:53, donaan napisał:

Javier w Reddock, Wenzel w Cape Dun Konrad w Trelis Roland w Okarze,Cruz koło mora sul, Trzech
w Vengardzie W klasztorze , Karlen i kto jeszcze czy to wszyscy :D

w Vengardzie czterech(Thordir, Markus, Cobryn i Georg) i nie jestem pewien czy ten Cruz też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:05, Lucas201 napisał:

> Javier w Reddock, Wenzel w Cape Dun Konrad w Trelis Roland w Okarze,Cruz koło mora sul,
Trzech
> w Vengardzie W klasztorze , Karlen i kto jeszcze czy to wszyscy :D
w Vengardzie czterech(Thordir, Markus, Cobryn i Georg) i nie jestem pewien czy ten Cruz też

A ok dobra to poszukam jak mi jakis zostanie to powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:47, piero92 napisał:

Kiedy ma wyjść najnowszy patch do tej gry?? /.../

Wiadomo tylko, że będzie. Oby panowie PB wzięli się do roboty, bo niektóre bugi aż za bardzo rażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na varancie wykonalem wszystkie zadania i pozostalo mi wejscie do ishtar tylko ze zeby tam wejsc to musze miec 75 respa u asasynów a mam 68 co musze zrobic zeby dobic tego respa przyokaji pewien kupiec dal mi przepustkekturą mam niby przekazac strarznikowi bramy lecz ja tam o tym imieniu strarznika nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, jeśli ten kupiec to Sancho, to to nie jest przepustka tylko list polecający :]
Musisz go pokazać jednemu z magów świątyni Beliara w Bakareshu. Sigmor czy jakoś tak się nazywa.

Ludzie, czemu pytacie się o to samo 10 razy, macie wszystko napisane przez ostatnie 2-3 strony....

piero92 -> www.gothic.phx.pl/forum , tam gdzieś znajdziesz, w jednym z przyklejonych tematów.

Listę paladynów macie tutaj:
http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=6049
w prawym dolnym rogu mapy.

Cruz jest na północny wschód od Mora Sul, siedzi obok niewolnika Yussefa,

sarevokhid -> jak widać nie wykonałeś wszystkich zadań jeśli masz tylko 68 reputacji.

Pewnie brakuje Ci zaniesienie listu od Sancha do Sigmora (15 reputacji), wtedy będziesz miał 83, a reszta to pierdułkowate questy w Myrtanie (np. przyprowadź zbiegłego Harek''a w Cape Dun, albo skrzynia Basira w Monterze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Gothic fanów.Wczytałem się w kilka ostatnich stron i chciałbym się podzielić kilkoma uwagami:
-Tak bylo jest i będzie że ludzie się róznią więc będą również różne opinie na temat gry,jedmu podoba się coś co innemu nie koniecznie podobać się musi a twórcy niestety nie mogą wybrać tylko jednej strony, muszą być w miarę elastyczni a i tak znajdą się zawsze ci zadowoleni jak i ci nie zadowoleni.
1.Ja osobiście jestem fanem tej gry i mimo pewnych niedoróbek jestem zadowolony.
-Oczywiście zgodzę się z wypowiedzią że brakuje napewno 2 rzeczy które sprawiły by że ta pozycja jeszcze bardziej umocniła by swoją rangę w historii,a mianowicie :1.zwroty akcji i porządne zakończenie,chodzi mi tutaj o możliwość użycia tak ciężko zdobywanych artefaktów w jakiejś epicznej (np.)walce,tak na sam koniec coś z czym trzeba jeszcze się pomęczyć i co sprawi dopełnienie naszych starań i pełną satysfakcję.
1.Jedną napewno bardzo uciążliwą niedorubką jest sam silnik gry oraz występujące w niej błędy.ja sam posiadam 2 giga ramu,kartę GeForce 7900 GTX Microstar 512MB ViVO & DVI (PCI-E),procek Intel Pentium D 945 (S775) 3.40 GHz (2x2MB cache) BOX a i tak no niestety...Dla porównania Oblivion śmigał jak ta lala.Oczywiście gram na full detalach ale po zmniejszeniu i tak się nic nie poprawia więc jaki sens???,to świadczy tylko właśnie o ''niedorobinym'' silniku.
3.I tak już na koniec,jeżeli już przeszliscie grę za Inosa lub za Beliara to radzę jeszcze spróbować- oczywiście na tyle ile się da- pochodzić samemu,czyli wykańczać obie strony.
Kończę i przepraszam za długość,pozdrawiam wszystjich i czekam na cd. Gothic(może dodatek);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 09:57, Mario16v napisał:

Witam!
Mam problem gdzieś zapodział mi sie ten wychudły niewolnik którego mam zaprowadzić do kopalni
w Lagos, jak go znaleźć?? goto....... ??:)

Ja go widziałem wśród innych niewolników w Ben Erai, ale może Ci się zapodział. (To jest złośliwośc G3 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się