Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 20:07, cinus` napisał:

W chacie ktoregoś z przywódców klanu był, tylko nie pamietam w którym to klanie, ale to, że
jest u Ingvara jestem pewien na 100% :)

To chyba źle Ci się wydaje, bo ja byłem tylko w klanie Wilka i Młota. W klanie wilka był w chacie myśliwego, a drogą eliminacji, w klanie młota musiał być w chacie przywódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:10, Monastor napisał:

To chyba źle Ci się wydaje, bo ja byłem tylko w klanie Wilka i Młota. W klanie wilka był w
chacie myśliwego, a drogą eliminacji, w klanie młota musiał być w chacie przywódcy.


Może są dwa teleporty? Ja w niektórych miastach znajdywałem nawet trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:11, cinus` napisał:

Może są dwa teleporty? Ja w niektórych miastach znajdywałem nawet trzy ;)

Niewykluczone... ja w każdym razie na pewno znalazłem teleport do klanu młota w chacie przywódcy

Może w weekend wreszcie zrobię coś z tym Miltenem, bo straszliwie mi się nie chce teraz grać przez ten błąd :/
Jestem prawie bezradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem mianowicie pewnego razu włączam G3 a tu patrzę i zadanie Ogniste puchary mam w niezaliczonych. Jestem w Nordmarze. Czy to może wpłynąć jakoś na grę(tzn. na przejście gry) jeśli tak to czy jest jakis sposób (oprócz grania od początku) aby to zadanie "przywrócic" do bierzących??????

(Moze za pomoca konsoli mozna jakos zmienic status zadania bo patrzylem w konsoli a tam jest jakis quest log i pisze nazwa zadania np. Rakus_RescueHim i jego status no. Succes no i probowalem jakos zmienic ten status ale sie niedalo. Moze ktos wie jak mozna ZMIENIC STATUS zadania aby nie bylo w niewykonanych???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe , u mnie Rakus zablokował się w jaskini. Po prostu stoi tam jak du... wołowa.
Zadanie mam jeszcze aktywne, za to zaliczyło mi Rakusa w zadaniu ludzie dla Okary :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:23, Ulter napisał:

Witam ja mam taki problem mianowicie pewnego razu włączam G3 a tu patrzę i zadanie Ogniste
puchary mam w niezaliczonych. Jestem w Nordmarze. Czy to może wpłynąć jakoś na grę(tzn. na
przejście gry) jeśli tak to czy jest jakis sposób (oprócz grania od początku) aby to zadanie
"przywrócic" do bierzących??????

(Moze za pomoca konsoli mozna jakos zmienic status zadania bo patrzylem w konsoli a tam jest
jakis quest log i pisze nazwa zadania np. Rakus_RescueHim i jego status no. Succes no i probowalem
jakos zmienic ten status ale sie niedalo. Moze ktos wie jak mozna ZMIENIC STATUS zadania aby
nie bylo w niewykonanych???)


Z tego co wynika po wielu burzliwych dyskusjach na forum to to, że nie da ię tego zmienić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:12, Monastor napisał:

> Może są dwa teleporty? Ja w niektórych miastach znajdywałem nawet trzy ;)
Niewykluczone... ja w każdym razie na pewno znalazłem teleport do klanu młota w chacie przywódcy

Może w weekend wreszcie zrobię coś z tym Miltenem, bo straszliwie mi się nie chce teraz grać
przez ten błąd :/
Jestem prawie bezradny.


Ale chodzi o jego puchar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u kogo moge dostac jakies szaty dla magow? tylko nie dla druidow tylko dla magow;p bo juz mi sie nie chce gonic w zbroi bedac magiem...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:35, michal01234 napisał:

Ale chodzi o jego puchar??

Chodzi o to, że nie doszedł nawet do klasztoru i jest zupełnie bezużyteczny, a do tego doprowadzenie go bezpiecznie na miejsce graniczy z cudem :(

Przez to ugrzęzłem zupełnie z wątkiem głównym ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:37, ma5b napisał:

u kogo moge dostac jakies szaty dla magow? tylko nie dla druidow tylko dla magow;p bo juz mi
sie nie chce gonic w zbroi bedac magiem...^^

Są do kupienia na zamku w Vengardzie, albo w klasztorze Magów Ognia w Nordmarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:37, Monastor napisał:

> Ale chodzi o jego puchar??
Chodzi o to, że nie doszedł nawet do klasztoru i jest zupełnie bezużyteczny, a do tego doprowadzenie
go bezpiecznie na miejsce graniczy z cudem :(

Przez to ugrzęzłem zupełnie z wątkiem głównym ;((


Miałem to samo. Dałem sobie spokój z doprowadzaniem go i poprostu wpisałem w konosli goto Milten pobiłem dziada zarąbałem mu puchar i juz:D

P.S to nie jest wątek główny.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:37, Monastor napisał:

> Ale chodzi o jego puchar??
Chodzi o to, że nie doszedł nawet do klasztoru i jest zupełnie bezużyteczny, a do tego doprowadzenie
go bezpiecznie na miejsce graniczy z cudem :(

Przez to ugrzęzłem zupełnie z wątkiem głównym ;((


*******SOILER********

To nie jest wątek główny

*****KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:39, michal01234 napisał:

Miałem to samo. Dałem sobie spokój z doprowadzaniem go i poprostu wpisałem w konosli goto Milten
pobiłem dziada zarąbałem mu puchar i juz:D

No dobra, ale kto mi powie co z tymi pucharami... przecież mam z nim pogadać w tej sprawie i to do niego mnie odsyłają magowie.
Też korzystam z goto Milten, ale on nie chce gadać (pewnie zechce jak dojdzie do klasztoru).

Dnia 01.12.2006 o 20:39, michal01234 napisał:

P.S to nie jest wątek główny.:D:D

Tak wiem, ale prawie główny :P
Ten quest narazie u mnie dominuje... Wszyscy o magii i pucharach... a o Xardasie to wzmiankę słyszałem tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:23, Ulter napisał:

Witam ja mam taki problem mianowicie pewnego razu włączam G3 a tu patrzę i zadanie Ogniste
puchary mam w niezaliczonych. Jestem w Nordmarze. Czy to może wpłynąć jakoś na grę(tzn. na
przejście gry) jeśli tak to czy jest jakis sposób (oprócz grania od początku) aby to zadanie
"przywrócic" do bierzących??????


Czy sie przywrocic to zadanie da to nie wiem ale nawet jesli to i po co jak jest ono niewykonalne (nie ma 12 paladyna ktoremu sie oddaje puchar... (pewnie ten puchar ma wziac nasz bohater ale autorzy nie zaimlikowali takiej opcji)
To zadanie nie wplynia na przebieg glownego watku wiec graj smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:39, michal01234 napisał:

> > Ale chodzi o jego puchar??
> Chodzi o to, że nie doszedł nawet do klasztoru i jest zupełnie bezużyteczny, a do tego
doprowadzenie
> go bezpiecznie na miejsce graniczy z cudem :(
>
> Przez to ugrzęzłem zupełnie z wątkiem głównym ;((

Miałem to samo. Dałem sobie spokój z doprowadzaniem go i poprostu wpisałem w konosli goto Milten
pobiłem dziada zarąbałem mu puchar i juz:D

P.S to nie jest wątek główny.:D:D


Później wystarczy zebrać pozostałe 11 pucharów wrzucić je do ognia (w klasztorze do tej misy przy posągu innosa) wszystkie 12 oczywiście i rozdaćje paladynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 20:44, kasztanek napisał:

jak mozna nauczyc sie umiejetnosci SZYBKA NAUKA?


Trzeba mieć 100 punktów prastarej wiedzy, a nauczyć Cię tego może Sebastian w Reddock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się