Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Powiem wam coś smiesznego, kupiłem sobie zbroje palladyna i mi zostało chyba z 200 golda, puźniej zorientowałem się że mam jakieś 150 wolnych ptk nauki a puźniej że moge za 10 k kupić w mora sul klucz do światyni, a nie chce rozwalać miasta bo nie robiłem questow... MOZE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ SKĄD WZIAŚĆ KUPE KASIORY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:13, Bobo napisał:

Właśnie miałem "przyjemność" zagrać w Gothica 3 na dość mocnym kompie... Detale średnie - ...
brak komentarza, jedziemy na minimalne ustawienia - .. ciągle to samo! Ta gra tak tnie, że
to głowa mała! A po wyjęciu pochodni... kompletna porażka, kilka fps. A na minimalnych wygląda
dość kiepsko, jedynie efekt wypukłości na ziemi wygląda nieźle.
Moim zdaniem wydawanie takiej gry powinno być przestępstwem. Jak można chcieć zarobić na tak
niedorobionym produkcie?! Założę się, że gra w aktualnej wersji (bez patchy, które pewnie za
jakiś rok przyspieszą grę) nawet za 5 lat będzie skakała... To po prostu ten typ - nie dlatego
skacze, bo za ładnie wygląda, tylko dlatego skacze bo skacze na absolutnie każdym sprzęcie.
Ciekawe, twórcy przecież musieli ją testować na najwyższych detalach... a przecież na dzień
dzisiejszy nie istnieje komputer, który to pociągnie... ciekawe...


Może ten twoj "mocny komp" to tak naprawde betka w porównianiu z naszymi. :D Lepiej napisz jaki masz ten komp bo ci nikt nie uwieży. A krytykowaćbez podstawy każdy potrafi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:16, donaan napisał:

Powiem wam coś smiesznego, kupiłem sobie zbroje palladyna i mi zostało chyba z 200 golda, puźniej
zorientowałem się że mam jakieś 150 wolnych ptk nauki a puźniej że moge za 10 k kupić w mora
sul klucz do światyni, a nie chce rozwalać miasta bo nie robiłem questow... MOZE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ
SKĄD WZIAŚĆ KUPE KASIORY :D


Jak nie chce ci sięnic robićto wpisz w konsoli spawn sh i w tedy u tego gościa wybierz sobie daj mi złoto i wybierz 10 000 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:17, michal01234 napisał:

Może ten twoj "mocny komp" to tak naprawde betka w porównianiu z naszymi. :D Lepiej napisz
jaki masz ten komp bo ci nikt nie uwieży. A krytykowaćbez podstawy każdy potrafi;P


To może ja napiszę cfg mojego:
Core 2 Duo 1,86
2048 MB RAM DDR2 667Mhz
ATI Radeon X1900XT 512MB GDDR3...
I szarpie, cholera jasna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:19, michal01234 napisał:

> Powiem wam coś smiesznego, kupiłem sobie zbroje palladyna i mi zostało chyba z 200 golda,
puźniej
> zorientowałem się że mam jakieś 150 wolnych ptk nauki a puźniej że moge za 10 k kupić
w mora
> sul klucz do światyni, a nie chce rozwalać miasta bo nie robiłem questow... MOZE MI KTOŚ
POWIEDZIEĆ
> SKĄD WZIAŚĆ KUPE KASIORY :D

Jak nie chce ci sięnic robićto wpisz w konsoli spawn sh i w tedy u tego gościa wybierz sobie
daj mi złoto i wybierz 10 000 :D.

A coś bardziej bezkodowego ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:20, kamils17 napisał:

> Może ten twoj "mocny komp" to tak naprawde betka w porównianiu z naszymi. :D Lepiej napisz

> jaki masz ten komp bo ci nikt nie uwieży. A krytykowaćbez podstawy każdy potrafi;P

To może ja napiszę cfg mojego:
Core 2 Duo 1,86
2048 MB RAM DDR2 667Mhz
ATI Radeon X1900XT 512MB GDDR3...
I szarpie, cholera jasna! ;)


A na jakich grasz detalach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:20, donaan napisał:

> > Powiem wam coś smiesznego, kupiłem sobie zbroje palladyna i mi zostało chyba z 200
golda,
> puźniej
> > zorientowałem się że mam jakieś 150 wolnych ptk nauki a puźniej że moge za 10 k kupić

> w mora
> > sul klucz do światyni, a nie chce rozwalać miasta bo nie robiłem questow... MOZE
MI KTOŚ
> POWIEDZIEĆ
> > SKĄD WZIAŚĆ KUPE KASIORY :D
>
> Jak nie chce ci sięnic robićto wpisz w konsoli spawn sh i w tedy u tego gościa wybierz
sobie
> daj mi złoto i wybierz 10 000 :D.
A coś bardziej bezkodowego ?:D


Idź do bragi potem do lago wyrżnij wszytkich i pozbieraj trupy ,sprzedaj poprzedni pancerz, wszystkie bronie
jakie masz, wszystkie czary, wszystklo co zbędne i już;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:21, michal01234 napisał:

A na jakich grasz detalach??


Na średnio wysokich;) Ale na takim sprzęcie naprawdę nie powinien ciąć... Czasami szybkość spada mi do 18fps. Nie jest to jakieś ostre ścinanie, ale trochę jest to uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 21:23, michal01234 napisał:


Idź do bragi potem do lago wyrżnij wszytkich i pozbieraj trupy ,sprzedaj poprzedni pancerz,
wszystkie bronie
jakie masz, wszystkie czary, wszystklo co zbędne i już;P

Hehe ale nie będą mnie assasyni puźniej ganiać ?:D to już lepiej mora sul wyrżnąc odpuszcze sobie te 4 questy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:25, donaan napisał:


>
> Idź do bragi potem do lago wyrżnij wszytkich i pozbieraj trupy ,sprzedaj poprzedni pancerz,

> wszystkie bronie
> jakie masz, wszystkie czary, wszystklo co zbędne i już;P
>
Hehe ale nie będą mnie assasyni puźniej ganiać ?:D to już lepiej mora sul wyrżnąc odpuszcze
sobie te 4 questy :D


Chyba nie bo ja obie wyrżnąłem lago i bragę i nikt mi nie skakał. A jakby coś to ich też bym wyrżnąl w pień:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:39, michal01234 napisał:

>
> >
> > Idź do bragi potem do lago wyrżnij wszytkich i pozbieraj trupy ,sprzedaj poprzedni
pancerz,
>
> > wszystkie bronie
> > jakie masz, wszystkie czary, wszystklo co zbędne i już;P
> >
> Hehe ale nie będą mnie assasyni puźniej ganiać ?:D to już lepiej mora sul wyrżnąc odpuszcze

> sobie te 4 questy :D

Chyba nie bo ja obie wyrżnąłem lago i bragę i nikt mi nie skakał. A jakby coś to ich też bym
wyrżnąl w pień:D:D

Ale jeśli zamierzasz pokojowo wejść do Ishtar to radzę najpierw questy z tamtąd powykonywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:45, Bidasek napisał:

Możesz zmieniać swoje stronnictwo aż do zadecydowania za którym bogiem się opowiadasz.



A kiedy dokładnie jest wojna bogów? W poradniku nic na ten temat nie ma (albo nie umiem czytać :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 21:17, michal01234 napisał:

Może ten twoj "mocny komp" to tak naprawde betka w porównianiu z naszymi. :D Lepiej napisz
jaki masz ten komp bo ci nikt nie uwieży. A krytykowaćbez podstawy każdy potrafi;P


GeForce 6800GT, 1 GB ram w dualu (3-3-6), Athlon 64 3000+.
Jeśli to jest za mało na grę na minimalnych(!!) ustawieniach to ja dziękuję.
Tzn. może tak: gra chodzi płynnie, ale co kilka sekund są zacięcia na sekundę... dwie... pięć...
Pozabijałem wszystkie procesy, które były zbędne. Wyłączyłem anti-wirusy, gg, skype i wszystko inne, nic nie przeszkadzało grze.
Oczywiście stery najnowsze itd.
I tak, inne gry chodzą płynnie i problemów nie mają (tzn. "dobre" gdy, bo jest wieeeele, które chodzą źle, bo są również źle napisane).
Także myślałem o Gothicu, ale teraz wiem, że cała przyjemność z gry jest zabijana przez zacięcia.

A i znalazłem na dzień dobry bug: gościu bluzga na mnie i daje mi zadanie, po czym jak się na niego kliknie mówi, że wiele mi zawdzięcza, ale... głosem innego aktora! Klimat - puh!, znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nadal należy oznaczać spoilery więc powiem tylko, że w poradniku (str. 34) jest opisane jak stanąć po stronie Innosa (rzecz jasna, można walczyć także w imieniu Beliara lub Adanosa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie post pod postem :P

Znajdź jakiegoś handlarza, który oferuje "drogie dobra konsumpcyjne" (np. alchemicy lub płatnerze) i odkup od niego tyle przedmiotów aż zapełnisz mu kieszeń 40k sztukami złota. Pancerz sprzedasz, a resztę gratów możesz rozsiać po wszystkich miastach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:02, Bidasek napisał:

Nie wiem czy nadal należy oznaczać spoilery więc powiem tylko, że w poradniku (str. 34) jest
opisane jak stanąć po stronie Innosa (rzecz jasna, można walczyć także w imieniu Beliara lub
Adanosa).

Jak stanąc po stronie innosa? ja mam w poradniku na 34 tylko questy w klanie wilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się