Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 10:18, Tomek1990 napisał:

Gra zaczyna niemiłosiernie przycinac(co nie jest winą np. dysku, bo w tych momentach gra nic
nie doczytuje z niego) gdy zaczynają pojawiac się przeciwnicy w okolicy - przykład:


Mam identyczny problem, czasami podczas rozpoczęcia *Bitwy* gra zawiesza się (!) na parę minut, w tym czasie mogę sobie herbatkę zrobić... Pirahna! Cały czas czekamy na patcha poprawiającego wydajność gry :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:28, KrisK91 napisał:

> Gra zaczyna niemiłosiernie przycinac(co nie jest winą np. dysku, bo w tych momentach
gra nic
> nie doczytuje z niego) gdy zaczynają pojawiac się przeciwnicy w okolicy - przykład:

Mam identyczny problem, czasami podczas rozpoczęcia *Bitwy* gra zawiesza się (!) na parę minut,
w tym czasie mogę sobie herbatkę zrobić... Pirahna! Cały czas czekamy na patcha poprawiającego
wydajność gry :-(.


Ja mam to samo. Nie mówiąc już o teleporcie :) a szczególnie jak sie teleportuje z Nordmaru do Myrtany albo odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie nawet troche przyzwyczaiłem. Ale czasami mam tak że sie komp zwiesi i wtedy lipa :) a za często nie zapisuje bo to też chwile trwa :D Nie mówiąc już o wczytywaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:33, donaan napisał:

Ja z Mora sul do KLasztoru teleportowałem się jakies 3 min :D



Ludzie nie dziwie się ze czekacie 3 minuty na teleport! To nie wina gry tylko waszego sprzętu Kupcie lepsze Karty Grafiki Polecam GF8800GTX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta kochana gra wyszła już totalnie bokiem, a to dla teog że pierwszy quest który robię nie jest do przejścia, a jaki? ano ten z płochliwymi jelonkami..:)
Zabijam płochliwego zabieram mięso i co..?
I dupa questu nie można skończyć gdyż ten co zlecił mi ten quest tego mięsa wogóle nie chce....
Jak dla mnie totalna porażka...
i TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:42, Siarczek18 napisał:

> Ja z Mora sul do KLasztoru teleportowałem się jakies 3 min :D


Ludzie nie dziwie się ze czekacie 3 minuty na teleport! To nie wina gry tylko waszego sprzętu
Kupcie lepsze Karty Grafiki Polecam GF8800GTX


A ja polecam GF6600 z mora sul do klanu ognia teleportuje się jekieś 10 -15 sek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:47, marcelusVega napisał:

Mi ta kochana gra wyszła już totalnie bokiem, a to dla teog że pierwszy quest który robię nie
jest do przejścia, a jaki? ano ten z płochliwymi jelonkami..:)
Zabijam płochliwego zabieram mięso i co..?
I dupa questu nie można skończyć gdyż ten co zlecił mi ten quest tego mięsa wogóle nie chce....
Jak dla mnie totalna porażka...
i TYLE


Nie krytykuj bo mi też sięzdarzyło że teortetycznie nie mogłem wykonać zadania z pucharami:D może poprostu masz jakiegoś buga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:28, KrisK91 napisał:

> Gra zaczyna niemiłosiernie przycinac(co nie jest winą np. dysku, bo w tych momentach
gra nic
> nie doczytuje z niego) gdy zaczynają pojawiac się przeciwnicy w okolicy - przykład:

Mam identyczny problem, czasami podczas rozpoczęcia *Bitwy* gra zawiesza się (!) na parę minut,
w tym czasie mogę sobie herbatkę zrobić... Pirahna! Cały czas czekamy na patcha poprawiającego
wydajność gry :-(.


A to ciekawe... a jakiego masz kompa?? Bo może to wina kompa a nie gry... mi się wiesza na jakieś 2 sek. jak idzie na mnie 20 orków i walcze 2 mieczami ognistymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie panie michale ale nie po to wydaję stówę na grę by przy pierwszej okazji zobaczeć że nie mogę czegoś zrobić... bo to lipa jest i nabijanie klienta w butelkę.
Zastanów się co byś zrobił gdybyś poszedł do sklepu i kupił sobie kawałek smacznej szyneczki, przychodzisz do domu kroisz patrzysz a tam robaki, lecisz do sklepu reklamować mięcho...
A gościu ci wali taki tekst...
No co ... w połowie są robaki ale druga połowa jest zdrowa....
Totalny bezsens płacę więc wymagam by przynajmniej w tą grę dało się grać a nie bym łatał ją patchami i dopiero za jakieś pół roku gra była grywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:52, marcelusVega napisał:

Wybaczcie panie michale ale nie po to wydaję stówę na grę by przy pierwszej okazji zobaczeć
że nie mogę czegoś zrobić... bo to lipa jest i nabijanie klienta w butelkę.
Zastanów się co byś zrobił gdybyś poszedł do sklepu i kupił sobie kawałek smacznej szyneczki,
przychodzisz do domu kroisz patrzysz a tam robaki, lecisz do sklepu reklamować mięcho...
A gościu ci wali taki tekst...
No co ... w połowie są robaki ale druga połowa jest zdrowa....
Totalny bezsens płacę więc wymagam by przynajmniej w tą grę dało się grać a nie bym łatał ją
patchami i dopiero za jakieś pół roku gra była grywalna


owszem i tu się z tobą zgadzam ale jak tu nie kochać gothica??:D w każdej części były jakieś błędy i niedoróbki a mimo to kocham gothica 3 tak jak jego porzednieczki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś nie kupować proste ;)) Gra jest grywalna ile osób ja już ukończyło ja jeszcze nie zauważyłem że czegos nie da się zrobić ;)) A jeśli producent wydaje łatki tzw. Patche to dba o klienta równie dobrze mogli by nie wydawać Patchy, więc nie marudź ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:42, Siarczek18 napisał:

> Ja z Mora sul do KLasztoru teleportowałem się jakies 3 min :D


Ludzie nie dziwie się ze czekacie 3 minuty na teleport! To nie wina gry tylko waszego sprzętu
Kupcie lepsze Karty Grafiki Polecam GF8800GTX


Którą oczywiście pan mądry posiada i może się podzielic wrażeniami z gry na tej karcie i tych 2 GB RAM i Intel Core 2 Duo? Ludzie, głupi nie jestem i wiem że mój komp już specjalnie nowy nie jest, ale jeżeli nie macie nic do powiedzenia to się nie odzywajcie.
Ad meritum:
Chodzi o to, że gra chodzi ogólnie dobrze, ale gdy przychodzi do walki - tylko i wyłącznie ze zwierzętami, bo mogę wejśc do miasta i rozpocząc rzeź, a gra będzie nadal chodzic w miarę dobrze, doczytywań nie ma, ale gdy tylko sobie np. chodzę po jakichś ruinach w Varrancie i zacznie się walka z np. jaszczurami, to gra "zawiesza się" na kilka dobrych sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:55, wdowiakm napisał:

Mogłeś nie kupować proste ;)) Gra jest grywalna ile osób ja już ukończyło ja jeszcze nie zauważyłem
że czegos nie da się zrobić ;)) A jeśli producent wydaje łatki tzw. Patche to dba o klienta
równie dobrze mogli by nie wydawać Patchy, więc nie marudź ;))


I tu równiez się zgadzam bo np. w tkim Heros V czy w wielu innych wielkich grach twórcy również wydają patchy bo nikt nie jest niomylny;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym że tutaj mała dygresja, herołsów 5 też mam i aby normalnie w nich grać nie potrzebowałem ładować do niego żadnego z patchy... bo gra działała a nie chodziła sobie jak chciała w przypadku Gotika.. wszystkim panom którzy tak zawzięcie bronią tej postawy Pirhanii polecam kupno z salonu samochodowego pojazdu tego "waszego" ulubionego który będzie bez silnika bowiem pan w salonie powie tylko tyle....
eeeee.... no za mało było czasu by go wsadzić..... proszę poczekać pół roku a panu ten silnik doślemy...
Kpina i to w żywe oczy... za niedokończoną pracę normalne pieniądze....
pfffff.....;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:55, Tomek1990 napisał:

> > Ja z Mora sul do KLasztoru teleportowałem się jakies 3 min :D
>
>
> Ludzie nie dziwie się ze czekacie 3 minuty na teleport! To nie wina gry tylko waszego
sprzętu
> Kupcie lepsze Karty Grafiki Polecam GF8800GTX
>

Którą oczywiście pan mądry posiada i może się podzielic wrażeniami z gry na tej karcie i tych
2 GB RAM i Intel Core 2 Duo? Ludzie, głupi nie jestem i wiem że mój komp już specjalnie nowy
nie jest, ale jeżeli nie macie nic do powiedzenia to się nie odzywajcie.
Ad meritum:
Chodzi o to, że gra chodzi ogólnie dobrze, ale gdy przychodzi do walki - tylko i wyłącznie
ze zwierzętami, bo mogę wejśc do miasta i rozpocząc rzeź, a gra będzie nadal chodzic w miarę
dobrze, doczytywań nie ma, ale gdy tylko sobie np. chodzę po jakichś ruinach w Varrancie i
zacznie się walka z np. jaszczurami, to gra "zawiesza się" na kilka dobrych sekund.


Owszem ale to jest naturalna kolej rzeczy:D Mi też się w niektórych momentach gra zawiesza na te parę sak. ale tylko po to by móc grać spokojnie następną godzinę:D więc to nie jest w zasadzie żadna wada i nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu. Może ty jestes typem który by chciał żeby gra po 5h nie zacięła nawet na 2 sek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:55, wdowiakm napisał:

Mogłeś nie kupować proste ;)) Gra jest grywalna ile osób ja już ukończyło ja jeszcze nie zauważyłem
że czegos nie da się zrobić ;)) A jeśli producent wydaje łatki tzw. Patche to dba o klienta
równie dobrze mogli by nie wydawać Patchy, więc nie marudź ;))


Każdy kij ma dwa końce, i tak tez jest w przypadku Gothica 3. Jedna sprawa, że człowiek uczy się na błędach i to, że w poprzednich częściach też były bugi nie usprawiedliwia twórców, bo "chca podtrzymac tradycję" xD, ale jeżeli chodzi o patche:
Gier sprawnych się nie łata, a usprawnia, dodaje nowe rzeczy, tymczasem Piranha wydała grę wybrakowaną, a teraz naprawia błędy - to już nie jest dbanie o klientów, tylko o swój wizerunek i o zachowanie twarzy, bo jeżeli np. co druga osoba narzeka na Gothica 3, to chyba coś z tym trzeba było zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie dwa wyjścia ;))
1. Jeśli gra się nie podoba bo ma błędy to ją sprzedaj
2. Jeśli grę lubisz to poczekasz na poprawki

Kazdy człowiek moze się pomylić, nie da się wyeleminowac wszystkich błędów, gra jest grywalna i oto tutaj chodzi ja np. gram bez zmodyfikowanego pliku ini. i gra działa dobrze. Jestem w stanie poczekac kilka miesięcy na poprawke do gry i nie nażekam tak jak Ty ;))
Pozdrawiam

Ps. Piranha sprzedała grywalna grę więc jest ok ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:42, Siarczek18 napisał:

> Ja z Mora sul do KLasztoru teleportowałem się jakies 3 min :D


Ludzie nie dziwie się ze czekacie 3 minuty na teleport! To nie wina gry tylko waszego sprzętu
Kupcie lepsze Karty Grafiki Polecam GF8800GTX

Ja się nie dziwie, mam na moje oko zajebistego kompa i nie musze kupowac lepszego ^^ najwyzej ram sobie dokupie i bedzie cudo, po co kupować lepsze jak jeszcze takie gry nie wyszly i nie wyjda zeby to wykorzystały w najblizszym czasie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się