Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 11:00, marcelusVega napisał:

Z tym że tutaj mała dygresja, herołsów 5 też mam i aby normalnie w nich grać nie potrzebowałem
ładować do niego żadnego z patchy... bo gra działała a nie chodziła sobie jak chciała w przypadku
Gotika.. wszystkim panom którzy tak zawzięcie bronią tej postawy Pirhanii polecam kupno z salonu
samochodowego pojazdu tego "waszego" ulubionego który będzie bez silnika bowiem pan w salonie
powie tylko tyle....
eeeee.... no za mało było czasu by go wsadzić..... proszę poczekać pół roku a panu ten silnik
doślemy...
Kpina i to w żywe oczy... za niedokończoną pracę normalne pieniądze....
pfffff.....;);)


To po jaką cholere kupowałeś tą grę??!!! TA gra jest dla tych co chcą się nią ciezyć a nie grają żeby wytykac błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(ciach)

Otóż to jest cały problem - Rozumiem, że może raz na jakiś czas się doczytac po to, aby przez jakieś 30 minut chodzic płynnie, ale ja po prostu nie moge podróżowac przez świat gry, bo gdy tylko zacznie się walka z więcej niż np. dwoma zwierzakami to gra doładowuje się, nawet w trakcie walki...a jak wiadomo w G3 wrogowie występują w dużych grupach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 11:06, donaan napisał:

> > Ja z Mora sul do KLasztoru teleportowałem się jakies 3 min :D
>
>
> Ludzie nie dziwie się ze czekacie 3 minuty na teleport! To nie wina gry tylko waszego
sprzętu
> Kupcie lepsze Karty Grafiki Polecam GF8800GTX
>
Ja się nie dziwie, mam na moje oko zajebistego kompa i nie musze kupowac lepszego ^^ najwyzej
ram sobie dokupie i bedzie cudo, po co kupować lepsze jak jeszcze takie gry nie wyszly i nie
wyjda zeby to wykorzystały w najblizszym czasie ^^


No to się ździwisz jak też tak myślałem na początku 2006 roku dopóki nie okazało sięwstępnie jakie wymagania będzie miał Gothic 3. Zobaczysz jakie gry będą w 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 11:07, Tomek1990 napisał:

(ciach)

Otóż to jest cały problem - Rozumiem, że może raz na jakiś czas się doczytac po to, aby przez
jakieś 30 minut chodzic płynnie, ale ja po prostu nie moge podróżowac przez świat gry, bo gdy
tylko zacznie się walka z więcej niż np. dwoma zwierzakami to gra doładowuje się, nawet w trakcie
walki...a jak wiadomo w G3 wrogowie występują w dużych grupach...

wiem o tym bo ja też tak mam. Ale to nie ma znaczenia jak umiesz walczyć i dobże wykorzystywać kombinacje przeciwko poszczególnym wrogom ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:50, michal01234 napisał:

A to ciekawe... a jakiego masz kompa?? Bo może to wina kompa a nie gry... mi się wiesza na
jakieś 2 sek. jak idzie na mnie 20 orków i walcze 2 mieczami ognistymi:D


Tyle, że mój komputer prawie spełnia zalecane wymagania gry, a i tak czasami nie można grać na low-med, szczególnie w miastach... Jeżeli nie byłbym czegoś pewny, nie pisałbym tego ;).

Zapewne już wielu ludzi to pisało... Oblivion chodzi na tym sprzęcie idealnie na max detalach, a tutaj się męczy tak, jakbym nie spełniał nawet minimalnych wymagań gry. Dlatego z utęsknieniem patrzę na zachód, w stronę Niemiec, w stronę Pirahna Bytes... Bo patch naprawdę by się przydał.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra ma być gry co...??
Jakoś nie rozumiem pojęcia grywalną....
dobrze może zrozumiesz to w ten sposób...
Pójdziesz do szpitala na wycięcie wyrostka robaczkowego...
i pan doktor z braku czasu po prostu cię nie zaszyje z powrotem...
Zyczę zdrowej egzystencji w takim stanie.. może za jakiś czas ktoś będzie na tyle łaskaw że cię zdrutuje jeśli przeżyjesz...
TO nie jest jęczenie na grę.... tylko na niedorobioną i niegrywalną grę... najwyraźniej szanowny pan podciera się w ubikacji 100 złotówkami dlatego też jest w stanie przeboleć to co widzi na ekranie, to skakanie bugowanie i czasami wywalanie do systemu...
Jeśli to jest normalność to ja za takową normalność dziękuję bardzo... na zasadach nieuczciwej konkurencji i ochronie danych konsumenta gdybym chciał podaję Pirhanię do sądu..... <tylko bądźmy szczerze jak bardzo by to było opłacalne pewnie wcale>
FAkt jest oczywisty gra została wypuszczona niedokończona i nie ma co się z tym spierać. skoro jednak niektórym smakują pomyje to co co im dawać normalny obiad..?? <na zasadzie prosiaków w chlewie by nikt teraz się tutaj nie obraził iż osobiście próbuję kogoś zaatakować>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po odbiciu Ardei, Cape Dun i Montery można przejąć jeszcze jedno miasto, bez konsekwencji?Czy już potem bedą mie orkowie atakowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi błędy aż tak nie przeszkladzają w tej grze. Kazdy jest człowiekiem i moze się pomylić. Producent wydaje łatki wydaje więc o co chodzi gorzej by było gdyby ich nie wydawał. Gothic 3 jest bardzo dobrą grą, która zachowała klimat poprzednich części do tego fabuła wciąga ;)) mJeśli ci coś w tej grze nie pasuje to nie graj nie ma przymusu ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 09:52, Xyz Zyz napisał:

> Cześć
> Czy gothic 3 uruchomi sie na takim sprzęcie:
> gigabyte K8 Triton -Płyta
> athlon 64 3000+ -Procesor
> 512 mb -Ram
> radeon x700 256 mb ddr2 obsługuje pixel shader 2.0 -Karta graficzna
> tracer 400w -Zasilacz

Eee, tam, zasilacz musisz wymienic... LOL

Tak serio: pójdzie, ale będzie się ciąc jak cholera na najmniejszych detalach. Najlepiej byłoby
dokupic 512 ramu, i zmodyfikowac troche .ini



A jak zmodyfikować plik ini .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 12:56, Piotrekgościu napisał:

Czy po odbiciu Ardei, Cape Dun i Montery można przejąć jeszcze jedno miasto, bez konsekwencji?Czy
już potem bedą mie orkowie atakowali?



jesli wyzwolisz jeszcze coś, to orkowie będą cie już atakowali - nie wlicza sie gotha i vengard - tam jeszcze możesz poszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:47, marcelusVega napisał:

Mi ta kochana gra wyszła już totalnie bokiem, a to dla teog że pierwszy quest który robię nie
jest do przejścia, a jaki? ano ten z płochliwymi jelonkami..:)


gdzie dostałeś dokładnie to zzadanie ( ba ja go nie znalazłem ) i od kogo ?; brzmi fajnie, w sumie upolować tego jelonka nie jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - mam 45% reputacji u Druidów/Gońców Leśnych - gdzie moge dostac ich pancerz?
Poza tym - problem z doładowywaniem podczas walki lub przed nią już nie doskwiera - nie wiem co się stało, ale teraz jakoś krótszy się zrobił i jest ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zcze takie gry nie wyszly

Dnia 02.12.2006 o 11:08, michal01234 napisał:

i nie
> wyjda zeby to wykorzystały w najblizszym czasie ^^

No to się ździwisz jak też tak myślałem na początku 2006 roku dopóki nie okazało sięwstępnie
jakie wymagania będzie miał Gothic 3. Zobaczysz jakie gry będą w 2007 roku

Widziałem, i na każdą mam zalecane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś już w świątyni AL Shedim?? o jakim artefakcie strażników umarłych mówił Myxir? bo nie chciałbym nic takiego niezauważyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jaki będzie teraz medievaL II bo nie moge sie go doczekac....:/... a co do Gothica klimat i ma to owszem, zresztą nie jestem zwykłym zjadaczem chleba bowiem na jedynce i dwójce straciłem wszystkie zęby... więc doceniam bardzo klimat tyllko troszkę przeszkadza mi to, że nie można w tak łatwy i przyjemny sposób grać w tą grę jak w jej poprzedniczki....... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 14:01, donaan napisał:

Był ktoś już w świątyni AL Shedim?? o jakim artefakcie strażników umarłych mówił Myxir? bo
nie chciałbym nic takiego niezauważyć :D

W świątyniach (bo nie w tej jednej będziesz) nie ma wielu miejsc w których coś znajdziesz. 1-2 skrzynie, 1-2 koszyki z pokrywką. Artefakty Adanosa z reguły są w ostatniej sali, w koszyku i mają przymiotnik Adanosa (Szata Adanosa, Amulet Adanosa, Pierścień Adanosa, Korona Adanosa). Sam możesz je nosić, ale jak coś sprzedajesz, to z regułu nie pojawiają się w inwentarzu, tak, że przez pomyłkę ich nie sprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Myxir mówił coś o jakiejś starożytnej broni, strażników umarłych więc nie mogło mu chodzić o szate adanosa która się tam znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 14:16, donaan napisał:

Ale Myxir mówił coś o jakiejś starożytnej broni, strażników umarłych /.../

Ja, nie licząc właśnie Szaty i Korony Adanosa, nic ciekawego nie znalazłem. Może czasem w jakiejś skrzyni miecz, albo przepis na miecz się trafi, może ruda, ale naprawdę, żadnej starożytnej broni nie było. Chociaż może Tobie trafi się miecz runiczny, ale to musiałbyś mieć duże szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się