Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

A i jeszcze jedno czyli mam poprostu leciec zdobyć te klucze, nic w pobocznych ruinach nie ma ?:D bo nie chce czegoś opuścić a jednocześnie nie mam zamiaru dla rozrywki wycinać nieumarlaków wokół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm pierwszy raz użyłem konsoli:P Misja uwolnij Gorna się kopie jak robi się ją po misji odbuduj Gothę (możliwe że już wcześniej przy misji odbij Gothę:P). Musiałem sobie Spawnować tego Orka i odkupić od niego Gorna (zabicie go powodowało zakończenie misji jako nieudanej).

Mam 41lv i niedługo pójdę Do Nordmaru. Idę właśnie do Faring. Ha mam już 1 sztabkę czystej rudy, tylko nie wiem czy jakikolwiek projekt miecza oraz 0 skili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 14:22, KrzysztofMarek napisał:

> Ale Myxir mówił coś o jakiejś starożytnej broni, strażników umarłych /.../
Ja, nie licząc właśnie Szaty i Korony Adanosa, nic ciekawego nie znalazłem. Może czasem w jakiejś
skrzyni miecz, albo przepis na miecz się trafi, może ruda, ale naprawdę, żadnej starożytnej
broni nie było. Chociaż może Tobie trafi się miecz runiczny, ale to musiałbyś mieć duże szczęście.

Aha ok thx to lece po szate, nadal latam z 2 mieczami nordmarczyka i kurde nie moge nic lepszego znaleść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz pszedłem gre i teraz za drugim razem chciałbym użyć kodów tylko nie znam ich czy zna ktoś kod na :

1-Teleport do nomory
2-Najlepszy miecz jednoreczny i łuk w grze ;)
3-Na kwiaty dla Treselotha z Nemory bo drugi raz mi sie ich niechce szukać te kwiaty nazywają się Lobelia Zielona
4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Najważniejszy jest numer 3 ale reszta też by sie przydała prosze o szybką odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś głupi bug orkowie ścigają mnie za kradzież, choć nie powinni mnie widzieć (a ukradłem sporo, całą zawartość magazynu w Geldern, więc nie chcę zaczynać od początku). Zna ktoś jakąś komendę / cheat żeby to naprawić...:-/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:25, ryciu6 napisał:

Już raz pszedłem gre i /.../
Najważniejszy jest numer 3 ale reszta też by sie przydała prosze o szybką odpowiedź !!!

Zrób sejwa , otwórz konsolę i wpisz: idkfa powtarzam: idkfa i zatwierdź to entarem. Potem zobacz, co masz w inwentarzu. Jak nie będziesz zadowolony, wgrasz sejwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:45, donaan napisał:

Kurde mam teraz problem czy wybrać adanosa czy innosa ^^

Zapisz grę i najpierw wypróbuj ścieżkę Innosa, a póżniej Adanosa. Za jednym zamachem zaliczysz dwa zakończenia gry i po sprawie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:01, Bumber napisał:

> Kurde mam teraz problem czy wybrać adanosa czy innosa ^^
Zapisz grę i najpierw wypróbuj ścieżkę Innosa, a póżniej Adanosa. Za jednym zamachem zaliczysz
dwa zakończenia gry i po sprawie. ;P

Hehe, wole jednak jedno wybrać a 2 magiem przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 14:22, donaan napisał:

A i jeszcze jedno czyli mam poprostu leciec zdobyć te klucze, nic w pobocznych ruinach nie
ma ?:D bo nie chce czegoś opuścić a jednocześnie nie mam zamiaru dla rozrywki wycinać nieumarlaków
wokół :)

Forum się sypnęło na parę godzin i Ci nie odpowiedziałem. Koło świątyń są też loszki, w których można co nieco znaleźć, ale co, to zależy od szczęścia. Te rozległe ruiny też trzeba zwiedzić, bo i tam jest sporo rzeczy do znalezienia i sporo potworów do ubicia. Co najmniej dwa zadania do zrealizowania i trochę punktów do następnego poziomu - w sumie tam można dwa, albo i trzy poziomy nabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej dwa zadania

Dnia 02.12.2006 o 18:05, KrzysztofMarek napisał:

do zrealizowania i trochę punktów do następnego poziomu - w sumie tam można dwa, albo i trzy
poziomy nabić.

A wiesz może jak ukończyć zadanie pt Spenetruj ruiny?:D bo byłem praktycznie wszedzie, w każdym zamakarku i mi nie zaliczyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:16, donaan napisał:

/.../> A wiesz może jak ukończyć zadanie pt Spenetruj ruiny?:D bo byłem praktycznie wszedzie, w każdym
zamakarku i mi nie zaliczyło :/

Nie byłeś wszędzie. Tam naprawdę jest więcej zakamarków i to na dużym obszarze. Jak je spenetrujesz, (chyba trzeba znalaźć tego Asassyna, który brał udział w kradzieży rudy, przedtem człowieka, który cię zaprowadzi na miejsce, znaleźć strażników, którzy okradli sprzedawcę wody, zaprowadzić niewolnika, pobić Grubasa, coś tam jeszcze, ale dokładnie nie pamiętam) to na pewno zaliczy Ci zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze zależy jakiego druida:)
zabicie Torna zleca jeden z orków w Geldern (jest nie daleko "domu" szamanów)
zaabicie Runaka zleca ork który jest w tym samym lesie wyżej od druida (tzn. trzeba iść po górę na lewo od wyjścia z chatki Runaka)
zabicie Shakyora zleca dowódca w Lago
a Porganowi i Bogirowi chyba darują życie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi jeleniami, to nie błąd gry a tłumaczenia. Chris''owi trzeba przynieść 5 (czy tam 10 jeśli z jednego jelenia 2 mięcha) kawałków mięsa. Napisane jest, że wystarczy z jednego jelenia, ale to już błąd "pisarzy".

@TomekKowalewski -> Chris''a znajdziesz idąc z Ardei do Vengardu ścieżką. Mijając patrol orków i jaskinię z Ortegą powinieneś wypatrzeć kamienny krąg, w środku siedzi Chris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam w sobie resztki siły i determinacji i po tygodniowej przerwie powróciłam do cudownego świata Gothica 3 :) Mam problemik: gdzie jest Avongardo-ten alchemik który zwiał z Trelis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:48, Magwisienka napisał:

Znalazłam w sobie resztki siły i determinacji i po tygodniowej przerwie powróciłam do cudownego
świata Gothica 3 :) Mam problemik: gdzie jest Avongardo-ten alchemik który zwiał z Trelis?


Ja do świata Gothic powrócę gdy Pirahna naprawi większość błędów... Bo gra teraz - to moim zdaniem katorga =P.

Alchemik Avongardo znajduje się na niewielkiej farmie w pobliżu Trelis, dla ułatwienie podpowiem ci, że farma ta znajduje się na sporym wzgórzu. Niestety, nie pamiętam czy to północ czy południe... Ale... Można ją było zobaczyć gdy podróżowało się z Montery, tak więc farma ta powinna znajdować się na Północnym-wschodzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:48, Magwisienka napisał:

/.../ Mam problemik: gdzie jest Avongardo-ten alchemik który zwiał z Trelis?

Znajduje się na północ od Trelis, na jednej z farm, tuż przy rzece biegnącej w kierunku Silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się