Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jestem aktualnie w Varancie, dokładniej w Bradze i mam takie pytanko...;]
1. Ile maksymalnie można wyzwolić miast, żeby Asasyni nie atakowali?
2. Czy lepiej być po stronie Asasynów i walczyć z koczownikami, czy może być po stronie koczowników i potajemnie spiskować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sławnej wyspy na wschód od Bakareshu. Wielu pisało, że jest tam katana, no to śmigiem się tam wybrałem. Znalazłem 1 skrzynię, a w niej... Runiczna Tarcza !! Pobawiłem się save & load i ciągle była tam ta głupia tarcza ! (razem z innymi śmieciami). Może mi ktoś powiedzieć, gdzie jest ta katana za którą tak płaczę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 19:32, Matir007 napisał:

Właśnie wróciłem ze sławnej wyspy na wschód od Bakareshu. Wielu pisało, że jest tam katana,
no to śmigiem się tam wybrałem. Znalazłem 1 skrzynię, a w niej... Runiczna Tarcza !! Pobawiłem
się save & load i ciągle była tam ta głupia tarcza ! (razem z innymi śmieciami). Może mi ktoś
powiedzieć, gdzie jest ta katana za którą tak płaczę... :(


Ekhm, a może by tak poszukać innych skrzyń? Sprawa jest taka, że albo trafiłeś na kufer z zawartością z góry ustaloną przez twórców (co jest mało prawdopodobne), albo powinieneś poloadować jeszcze raz. Spróbuj poszukać innych kufrów na tej wyspie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy...ile razy ja tak miałem, że otworzyłem pewną skrzynię, wczytałem grę i było w niej to samo...;] Jeszcze nie natknęłem się na takie coś, że po wczytaniu w skrzyni znajduję się coś innego...;]
Może ktoś mi odpowie na moje pytanie? Chyba nie jest trudne...;/ Na dole str. 277...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy waszym zdaniem złodziejstwo się opłaca? Bo wg. mnie nie ma sensu wydawać ok. 50 pkt. nauki i 7 000 szt. złota
żeby ukraść parę czarów, wodę i wódę (właśnie to ma w kufrach większość NPC). Jedyna fajna rzecz spośród umiejętności złodziejskich to morderstwo, ale wymaga kradzieży na 90 poziomie-dziękuję bardzo... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z gothiciem 3 a konkretnie "C:\Program Files\Gothic III\Gothic3.exe Nie Można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji." Nie wiem co zrobić zainstalowałem go już 3 razy... Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę o tym tak... Wiele w złodziejstwie jest ciekawych rzeczy, których można się nauczyć mając określoną ilość punktów nauki w tej dziedzinie. Np. ciekawą rzeczą są kradzierze kieszonkowe... dzięki nim możesz ukraść coś danemu NPC bez walki...(jest to oczywiście ryzykowne), fajne jest również - wychodzenie z opresji (czy jakoś podobnie), wiele razy miałem tak, że jakiś ork złapał mnie za to, że zabiłem "po cichu" innego orka i nic niestety nie mogłem zrobić, dzięki tej umiejętności możesz temu zaradzić! No i zupełnie potrzebnym, można powiedzieć że wymaganą umiejętnością jest otwieranie zamków. Bez tej umiejętności daleko nie zajdziesz... Ile to razy na forum było mówione, że w danym kufrze jest tyle różnych skarbów...ale żeby móc je otworzyć trzeba mieć bardzo duże umiejętności w tej dziedzinie... To tylko parę przykładów, dlaczego warto uczyć się złodziejstwa...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:08, peetee napisał:

witam. mam problem z gothiciem 3 a konkretnie "C:\Program Files\Gothic III\Gothic3.exe Nie
Można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa. Problem ten może rozwiązać
ponowne zainstalowanie aplikacji." Nie wiem co zrobić zainstalowałem go już 3 razy... Proszę
o szybką odpowiedź.


oblem ten może wystąpić jeżeli w trakcie instalacji gry nie został poprawnie zainstalowany pakiet Microsoft Visual C++. Pakiet Microsoft Visual C++ możesz znaleźć na płycie z grą w katalogu tools.
Jeżeli w trakcie instalacji pakietu vcredist_x86.exe pojawi się błąd 1723 będzie to oznaczać, iż nie posiadasz zainstalowanej najnowszej wersji programu Windows Installer 3.1 potrzebnej do zainstalowania tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:13, kuko7 napisał:

A ja myślę o tym tak... Wiele w złodziejstwie jest ciekawych rzeczy, których można się nauczyć
mając określoną ilość punktów nauki w tej dziedzinie. Np. ciekawą rzeczą są kradzierze kieszonkowe...
dzięki nim możesz ukraść coś danemu NPC bez walki...(jest to oczywiście ryzykowne), fajne jest
również - wychodzenie z opresji (czy jakoś podobnie), wiele razy miałem tak, że jakiś ork złapał
mnie za to, że zabiłem "po cichu" innego orka i nic niestety nie mogłem zrobić, dzięki tej
umiejętności możesz temu zaradzić! No i zupełnie potrzebnym, można powiedzieć że wymaganą umiejętnością
jest otwieranie zamków. Bez tej umiejętności daleko nie zajdziesz... Ile to razy na forum było
mówione, że w danym kufrze jest tyle różnych skarbów...ale żeby móc je otworzyć trzeba mieć
bardzo duże umiejętności w tej dziedzinie... To tylko parę przykładów, dlaczego warto uczyć
się złodziejstwa...;]



Niby tak, też się uczę, ale w Oblivionie było to zrealizowane DUŻO lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:15, squeglee napisał:

Niby tak, też się uczę, ale w Oblivionie było to zrealizowane DUŻO lepiej...

Heh, Oblivion miał całkiem inny model nauczania...;] Tutaj musisz się uczyć u nauczycieli, wydawać kasę i pkt. doświadzczenia, które zdobywasz. Tam zato musiałeś cały czas otwierać zamki itp. a umiejętność sama rosła..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli to, jak zrealizowano skrytobójstwo i wątek złodziejstwa. Był jakiś lepszy, chociażby to, że trzeba było pilnować oświetlenia i prędkości chodu. No, ale za złodziejstwo w Oblivionie odpowiadał twórca Thiefa, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem pierwszą katanę:P W moim przypadku to była trudna skrzynia nad zamkiem króla, blisko wschodniego wejścia Do Nordmaru. Ale nie liczyłbym że ona tam jest zawsze:P Jak ktoś chce może sprawdzić. To była skrzynia gdzie są 3 obozowiska ogrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgodzę się z tobą i przyznam, że w Gothicu nie przywiozano dużej wagi do złodziejstwa... W Obku była nawet specjalna gildia złodziei, której niestety w Gothicu nie zobaczymy...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:23, peetee napisał:

A skąd wziąsć tego windows installera 3.1?


Masz tu link: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=889482fc-5f56-4a38-b838-de776fd4138c&displaylang=pl

Spotkałem się z ludzmi, u których nie chciał się on jednak sciągnąć, zapewne z tego powodu, że ich oprogramowanie nie było legalne :-P. Możesz też poszukać na nieoficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się