Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 21:44, Krzysiekmaster napisał:

eee odpuszcze se pustynie bo jestem buntownikiem to robilem nordmar pozneij jak będe orkiem
to będe zwiedzac miasta na pustyni:D i robic respekt u sasasynów


No widzisz, a ja jestem Asasynem, a poza pustynią (Nordmar i Myrtana) robię przeważnie questy dla buntowników i nie mam żadnych problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:45, Ufo2 napisał:

> eee odpuszcze se pustynie bo jestem buntownikiem to robilem nordmar pozneij jak będe orkiem

> to będe zwiedzac miasta na pustyni:D i robic respekt u sasasynów

No widzisz, a ja jestem Asasynem, a poza pustynią (Nordmar i Myrtana) robię przeważnie questy
dla buntowników i nie mam żadnych problemów :D

tylo ze u mnie to sie bardzo długo gra bo mam 512 ram i mi tnie strasznie a czasmi zawiesza i musze kompa resetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:56, sarevokhid napisał:

mam pytanie wybralem droge adanosa zabilem rhobara i zubena mówie xardasowi otym i on niedaje
mi zadnego zadania następnego wie ktos co musze zrobic ?

musisz znalezc wszystkie artefakty i je w piecu w klanie mlota spalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

give It_Ancestor_Stone_05 - na kamienie przodków tylko ostatnia cyfre się zmienia i dostaje się iiny kamień
give It_Ancestor_Stone_06
give It_Recipe_AncestorMight Might of Anchestor''s przepisy na miecz z czystej rudy
give It_Recipe_AncestorSword Sword of Anchestor''s
give It_1H_AncestorSword_01
give It_2H_AncestorMight_01
give It_Perk_1H1H_2 na misztrza w 2 mieczach
Dostałem sztabe czystej rudy za oczyszczenie nordmaru z orkow (quest po kamieniach przodków) ale przepis walne chyba kodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pisze ze wziolem droge adanosa i czyli xardas kazal mi spalic arty i zabic zubena i rhobara i ja to zrobilem i nic mi dalej nie kaze zrobic mam kostur wędrowca i berło varantu i niewiem czego xardas niechce mi dac następnego zadania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:36, Krzysiekmaster napisał:

> Innosa za pierszym razem, za 2razem Adanosa, i teraz ide po artefaktu dla Beliara:)
jakie jest zakonczenie adanosa?????

takie samo jak Beliara czy Innosa, tylko rozni sie 2-3 slajdami :]
ale ogolnie tak jak przez cala gre chodzi zawsze o to by kogos wyciac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 22:02, sarevokhid napisał:

no pisze ze wziolem droge adanosa i czyli xardas kazal mi spalic arty i zabic zubena i rhobara
i ja to zrobilem i nic mi dalej nie kaze zrobic mam kostur wędrowca i berło varantu i niewiem
czego xardas niechce mi dac następnego zadania ;/

to zabij Xardasa, a w jego ciele znajdziesz instrukcje i przedmioty by ukonczyc gre - jak nie chce po dobroci, to innej drogi niz sila nie ma...
wlasciwie cala gre da sie ukonczyc na kazdy z mozliwych sposobow, nie wykonujac umyslnie zadnego questa i zabijajac wszystkich jak leci - bo do skonczenia gry potrzebne sa tylko okreslone przedmioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:59, nemczek napisał:

Dostałem sztabe czystej rudy za oczyszczenie nordmaru z orkow (quest po kamieniach przodków)
ale przepis walne chyba kodem

te przepisy oraz wypasione bronie i przedmioty mozna normlanie w grze zdobyc - potrzeba ''tylko'' otworzyc wszystkie skrzynie bez nazwy - w nich pojawiaja sie przedmioty z okreslonej stalej listy (nie sa losowe) - w ten sposob zdobylem praktycznie wszystkie bronie, ktore sa w grze - mialem nawet jakies kije ktore daja perki maga ognia, czarnego maga, znalazlem master sword i wiele innych powerskich wynalazkow - jedyny minus tego jest taki, ze te skrzynki sa rozsiane po calej grze i trzeba pootwierac ich chyba ze dwiescie, zeby to wszystko zdobyc - dopiero prawie na samym koncu gry zdobylem te przepisy i koncowke zmielilem walczac dwoma mieczami przodkow :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 22:09, sarevokhid napisał:

prubowałem i xardas nic niemial ciekawego przy sobie

xardas ma ksiege z opisem jak zakonczyc gre, wiec pewnie nieuwaznie egazminowales jego przedmioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noi zabilem xardasa i z tego co sie doczytalem to mam zabic rhobara zubena zniszczyc arty i pujsc do portalu koło geldern noi to zrobilem jestem przed portalem i jak klikam naniego pisze mi ze niemoge tego uzyc i oco teraz lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 22:38, kasztanek napisał:

a gothe to sie jakos odbija oficjalnie? bo ja dzis wybilem wszystkich orkow, potem byla jakas
misja z odbudowa gothy i tyle. przeoczylem cos?


nie pójdź do rolanda w okarze i powiedz ze oczyściłeś gothe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 22:12, trollf napisał:

> /.../
te przepisy oraz wypasione bronie i przedmioty mozna normlanie w grze zdobyc - potrzeba ''tylko''
otworzyc wszystkie skrzynie bez nazwy -

Przeszedłem już raz grę, otworzyłem wszystkie skrzynie i koszyki i co? Nawet Miecza Przodków na oczy nie widziałem. Przepis na Miecz Runiczny miałem, ale z braku sztabki czystej, magicznej rudy nie mogłem go wykuć. A bryłek czystej rudy to około 200 miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 23:29, KrzysztofMarek napisał:

Przeszedłem już raz grę, otworzyłem wszystkie skrzynie i koszyki i co? Nawet Miecza Przodków
na oczy nie widziałem. Przepis na Miecz Runiczny miałem, ale z braku sztabki czystej, magicznej
rudy nie mogłem go wykuć. A bryłek czystej rudy to około 200 miałem...

nie otworzyles wszystkich skrzyn ''bez nazwy'' - skrzynie metalowe i inne nazwane sie nie licza, bo nie zawieraja tych poteznych przedmiotow... skrzynie ''bez nazwy'' sa rozsiane po calym obszarze gry, czasem w miejscach niedostepnych, czesto obok mocniejszych stworkow czy tez w pilnie strzezonych miejscach, a takze na peryferiach (np. wyspy na poludniu) - sa praktycznie wszedzie - zeby zdobyc te najpotezniejsze przedmioty czy przepis na miecz przodkow to trzeba otworzyc ich bardzo duza ilosc, co nastepuje dopiero po bardzo wnikliwej i wrecz pedantycznej eksploracji praktycznie 95% obszaru calej gry...

ja mialem dwie czyste sztabki rudy - jedna (pewniak) dostaje sie od wodza klanu ognia za wypedzenie orkow z Nordmaru, a druga gdzies znalazlem na poludniiu (albo w skrzyni byla, albo jakis koles zamieszany w kradziez rudy mial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 22:48, Ufo2 napisał:

Odbudowa Gothy polega na tym, że:
Zabijasz demona;
Mówisz Rolandowi;
Idziesz do Shawna i dajesz mu 2k i już gotowe.

ja bym jeszcze przed pojsciem do Shawna, tak prewencyjnie wszystkich tamtejszych orkow sklepal, bo pozniej znikaja bez wiesci - a troche towaru i expa wpadnie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się powtarzam ale jestem #$%%!!! tego nie da się opisać słowami mam nagrywarkę LG i nie mogę zainstalować Gothica 3 ... wyskakują różne błędy czasami na początku lub pod koniec instalacji .... Jaki mam sobie kupić napęd DVD aby wreszcie móc zagrać !!!!!!!! HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się