Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 11:41, trollf napisał:

/.../> po tym wszystkim moge stwierdzic, ze dla mnie to gra ''jednorazowego'' uzytku, bo poziomem
questow i jakas glowna mysla przewodnia tej gry bardzo sie rozczarowalem -

No cóż, ja się nie rozczarowałem. Głownie dlatego, że spodziewałem się tylko kontynuacji poprzednich przygód i na tym się nie zawiodłem. Na pewno zagram jeszcze raz i potem prawdopodobnie trzeci raz. No, w każdym razie, biorąc po uwagę poprzednie gry, to bardziej zawiodłem się na Oblivionie.
Ale też zauważ inną rzecz: my jesteśmy coraz bardziej rozpuszczeni grami i coraz trudniej nas jakąś grą pozytywnie zaskoczyć. Gothic 3 zajął mi ponad 130 godzin "czystej gry" więc to dobra i tania rozrywka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:28, KrzysztofMarek napisał:

Ale też zauważ inną rzecz: my jesteśmy coraz bardziej rozpuszczeni grami i coraz trudniej nas
jakąś grą pozytywnie zaskoczyć.


ja to zawsze powtarzam że na się w .... poprzewracało ;)

>Gothic 3 zajął mi ponad 130 godzin "czystej gry" więc to dobra i tania rozrywka ;)

podziwiam Cię skąd masz tyle czasu, ja jeszcze porządnie nie zacząłem, znając moje tempo gry skończę G3 gdzies w okolicach maja :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:38, mdag napisał:

> /.../> podziwiam Cię skąd masz tyle czasu, ja jeszcze porządnie nie zacząłem, znając moje tempo gry
skończę G3 gdzies w okolicach maja :)

Widzisz, ja już jestem żonaty, więc nie tracę czasu na podrywanie dziewczyn ;P No i żona woli, jak jestem w domu, przynajmniej ma mnie na oku... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:39, KrisK91 napisał:

Ja już przegrałem ponad 70 godzin, a jeszcze Xardasa nie znalazłem... Jak ja to robię ? ;p.


Tak jest kiedy się gra bez poradników, podpowiedzi itp. Sama staysfakcja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam zabawę z Gothic 3 i prosił bym o przydatne rady :)
O i jeszcze nie rozumiem czemu tyle ludzi panikowało, że na ich sprzęcie do będzie do d***?
Ja mam 1.00GB RAM, 3.00GHz, Pentium 4 i ATI RADEON 9550 i na max detalach faktycznie cieło ale na średnich( z szczegółowością obiektów na max) chodzi płynnie :)
Mi to na tym sprzęcie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:03, In The End napisał:

Właśnie zaczynam zabawę z Gothic 3 i prosił bym o przydatne rady :)


Naucz się otwierania ciężkich zamków, oraz zdejmowania skór ze zwierząt przyda się, rozmawiaj ze wszystkimi spełniaj jak najwięcej zadań oraz zbieraj wszystko co znajdziesz i nie daj sie zabić ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:42, KrzysztofMarek napisał:

Widzisz, ja już jestem żonaty, więc nie tracę czasu na podrywanie dziewczyn ;P No i żona woli,
jak jestem w domu, przynajmniej ma mnie na oku... ;D

A jaak zagląda przez ramię, to się fajnie gra? ;P

Przechodzę Gothica po raz drugi i muszę przyznać, że ścieżka orków jest o wiele fajniejsza od tej buntowników. Co więcej, gram magiem. Zaklęcia sa naprawdę fajne, niektóre nawet potężne... Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2006 o 14:25, Bumber napisał:

A jaak zagląda przez ramię, to się fajnie gra? ;P

Przechodzę Gothica po raz drugi i muszę przyznać, że ścieżka orków jest o wiele fajniejsza
od tej buntowników. Co więcej, gram magiem. Zaklęcia sa naprawdę fajne, niektóre nawet potężne...
Polecam. :)

Oooo...;p tez gram magiem i tez dla orkow :D ciezko sie poki co gra bo nie mam regeneracji many :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:25, Bumber napisał:

Przechodzę Gothica po raz drugi i muszę przyznać, że ścieżka orków jest o wiele fajniejsza
od tej buntowników. Co więcej, gram magiem. Zaklęcia sa naprawdę fajne, niektóre nawet potężne...
Polecam. :)


dlaczego jest fajniejsza ? ( jako buntownik ja wykonuję zadania u orków także , prócz tych co kolidują i czy tam jest jeszcze coś więcej ?, no, tylko do KANA mnie nie wpuścili obwiesie ), z opini wydawało mi się że droga innosa jako ta " główna " jest najbardziej wypasiona, ilość misji itd..poproszę o szerszy komentarz w sprawie porównania tych dróg i zasadniczych ciekawych różnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za INNOSA śmierć orkom , normalnie teraz czuje się jak jakiś bos z tą regenracją zdrowia :D, spróbójcie zabić groka w geldern bez 2 mieczy, zabawa na cały dzień ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2006 o 14:51, Tomekkowalewski napisał:


dlaczego jest fajniejsza ? ( jako buntownik ja wykonuję zadania u orków także , prócz tych
co kolidują i czy tam jest jeszcze coś więcej ?, no, tylko do KANA mnie nie wpuścili obwiesie
), z opini wydawało mi się że droga innosa jako ta " główna " jest najbardziej wypasiona, ilość
misji itd..poproszę o szerszy komentarz w sprawie porównania tych dróg i zasadniczych ciekawych
różnic

Jak idziesz Adanosem to będzie spokojnie, i się spokojnie zakończy, innosem właśnie przechodze, jest dynamicznie i wojowniczo, palladyn rlz ^^ a beliar to pewnie zabić wszystkich i zapanować nad światem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:55, WorldWar3PL napisał:

Apropo, gdzie można nauczyć się regeneracji ?

Jak wybierzesz strone Innosa u Rhobara jak i palladyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:42, KrzysztofMarek napisał:

Widzisz, ja już jestem żonaty, więc nie tracę czasu na podrywanie dziewczyn ;P No i żona woli,
jak jestem w domu, przynajmniej ma mnie na oku... ;D

,a moja żona wcale nie jest zadowolona, że gram-bo sama siedzi, a tak w ogóle - i tu sorki dla forumowiczów za nietematyczną gadkę - jak masz rodzinę w Kołobrzegu to pozdrów ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:57, Tomekkowalewski napisał:

> Widzisz, ja już jestem żonaty, więc nie tracę czasu na podrywanie dziewczyn ;P No i żona
woli,
> jak jestem w domu, przynajmniej ma mnie na oku... ;D
>
,a moja żona wcale nie jest zadowolona, że gram-bo sama siedzi, a tak w ogóle - i tu sorki
dla forumowiczów za nietematyczną gadkę - jak masz rodzinę w Kołobrzegu to pozdrów ode mnie
:D

Żona?? :D myślałem że tylko ja będe miał problem rzucić kompa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:59, donaan napisał:

Żona?? :D myślałem że tylko ja będe miał problem rzucić kompa ^^


!! jak to rzucić ??, komputer to jak kochanka, tak trzeba te sprawy pogodzić, aby wilk systy i owca cała :)), jak dopiero zaczynasz stały związek to będzie cieno, bo takich starszych żonkosiów to ( licze na to ) żony same wysyłają do kompa, żeby im się po domu nie plątali , ale bądź silny - nie jesteś sam na tej drodze ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:06, Tomekkowalewski napisał:

> Żona?? :D myślałem że tylko ja będe miał problem rzucić kompa ^^

!! jak to rzucić ??, komputer to jak kochanka, tak trzeba te sprawy pogodzić, aby wilk systy
i owca cała :)), jak dopiero zaczynasz stały związek to będzie cieno, bo takich starszych żonkosiów
to ( licze na to ) żony same wysyłają do kompa, żeby im się po domu nie plątali , ale bądź
silny - nie jesteś sam na tej drodze ! :))

Hehe moja ostatnia dziewczyna niebardzo lubiła blaszaka, ledwo się wyrabiałem ^^, to było straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się