Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 20:08, donaan napisał:

Ja doszedłem do Mora sul bez zborii z 250hp :D , zapomniałem że jest opcja ulepszania hp a
nie miałem respa u bunowników żeby palla zbroje kupić


W porzednich gothicach jak sie zakladalo coraz lepsza zbroie widac bylo jaka jest roznica ochrony pancerza tutaj biegam w ciezkiej nordmarskiej zbroi i od czarnego trolla w chrzan dostaje chociaz mam 49 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:15, pinu? napisał:

Moze mi ktos podac kod na to zebym mial umiejetnosc walki dwoma mieczami.

PS.Gram drugi raz i chcialbym uzyc kodow
pliss podajcie.prosze o odpowiedz.

o.O dziwna prosba...
Jaka bedzies mial frajde z gry na kodach? nigdy tego nie lubilem...
Kodow tak czy siak nie znam wiec nie podam...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:15, pinu? napisał:

Moze mi ktos podac kod na to zebym mial umiejetnosc walki dwoma mieczami.

PS.Gram drugi raz i chcialbym uzyc kodow
pliss podajcie.prosze o odpowiedz.

ehh po co ci kody gwarantuje że nawet za 3 przejściem nie poznasz wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem dla Chrisa z przyniesieniu mu mięsa płochliwego jelenia. Znalazłem tego jelenia, zabiłem go i okazało że to jest zwykłe mięso (takie samo jak po wilkach itp.) i Chris nie chciał przyjąć tego mięsa ( wogule nie było takiej opcji mówienia). Może ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:14, Reaper01 napisał:

> Ja doszedłem do Mora sul bez zborii z 250hp :D , zapomniałem że jest opcja ulepszania
hp a
> nie miałem respa u bunowników żeby palla zbroje kupić

W porzednich gothicach jak sie zakladalo coraz lepsza zbroie widac bylo jaka jest roznica ochrony
pancerza tutaj biegam w ciezkiej nordmarskiej zbroi i od czarnego trolla w chrzan dostaje chociaz
mam 49 lvl

To normalne ja mam z nim problemy na 60 :P takie byki trzeba sposobem co to by byla za gra jabyś mógł trolla bez problemu położyć mieczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kamieni przodków. Jednak nie mogę znaleźć tych gości co je mają. Znalazłam grobowiec niejakiego Brega(?) i nie mam kamienia. Czasem ktoś nie wie gzie jest ten wojownik co go wysłano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam czy wykonywałem tego questa...ale niedawno na forum przeczytałem, że w grze jest błąd i nie chodzi o jelenia a dzika...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:31, donaan napisał:

To normalne ja mam z nim problemy na 60 :P takie byki trzeba sposobem co to by byla za gra
jabyś mógł trolla bez problemu położyć mieczem


Szkoda ze nie ma czaru pomniejszenia potwora tak jak to bylo w G2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:37, Reaper01 napisał:

> To normalne ja mam z nim problemy na 60 :P takie byki trzeba sposobem co to by byla za
gra
> jabyś mógł trolla bez problemu położyć mieczem

Szkoda ze nie ma czaru pomniejszenia potwora tak jak to bylo w G2

Zupełnie zapomniałem o tym czarze :), ale dobrze że jest takie coś jak błyskawica beliara to wymiata troll jest na 2 strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:36, kuko7 napisał:

Już nie pamiętam czy wykonywałem tego questa...ale niedawno na forum przeczytałem, że w grze
jest błąd i nie chodzi o jelenia a dzika...;]


Jakiego tam dzika jest bug i koniec to mieso powinno byc podpisane ze to z plochliwego jelenia. Skoro mowa o jeleniach to nie moge questa dla Hansona wykonac z tymi jeleniami na wzgorzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:31, Ostry7 napisał:

Mam problem z zadaniem dla Chrisa z przyniesieniu mu mięsa płochliwego jelenia. Znalazłem tego
jelenia, zabiłem go i okazało że to jest zwykłe mięso (takie samo jak po wilkach itp.) i Chris
nie chciał przyjąć tego mięsa ( wogule nie było takiej opcji mówienia). Może ktoś mi pomóc?


Musisz zabić nie jednego jelenia, ale wszystkie 5 płochliwych jeleni. Dopiero wtedy będziesz mógł dać mięso Chrisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy jestem na pustynii na ekranie wyświetlają mi się co chwila białe pasy na ekranie. W miastach w Varancie nie mam tego problemu, który z resztą i tak nie występuje zawsze. Może ktoś miał podobny problem??? A może to wina sprzętu??? Mam Athlona XP 2100 + 1.7 GHz, 1024 MB RAM, GeForce 6600 GT. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:42, Mr Black napisał:

Musisz zabić nie jednego jelenia, ale wszystkie 5 płochliwych jeleni. Dopiero wtedy będziesz
mógł dać mięso Chrisowi.


Nie no ja zabilem wszystkie polazlem do goscia oddac mu mieso i nie bylo takiej opcji. Chyba ze to mieso sie wymieszalo z pozostalymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:31, Ostry7 napisał:

Mam problem z zadaniem dla Chrisa z przyniesieniu mu mięsa płochliwego jelenia. Znalazłem tego
jelenia, zabiłem go i okazało że to jest zwykłe mięso (takie samo jak po wilkach itp.) i Chris
nie chciał przyjąć tego mięsa ( wogule nie było takiej opcji mówienia). Może ktoś mi pomóc?



Tych płochliwych jeleni jest pare a nie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:48, Reaper01 napisał:

> Musisz zabić nie jednego jelenia, ale wszystkie 5 płochliwych jeleni. Dopiero wtedy będziesz

> mógł dać mięso Chrisowi.

Nie no ja zabilem wszystkie polazlem do goscia oddac mu mieso i nie bylo takiej opcji. Chyba
ze to mieso sie wymieszalo z pozostalymi.

Mięso można byle jakie dać, byle tylko te jelenie wszystkie zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:48, Reaper01 napisał:

> Musisz zabić nie jednego jelenia, ale wszystkie 5 płochliwych jeleni. Dopiero wtedy będziesz

> mógł dać mięso Chrisowi.

Nie no ja zabilem wszystkie polazlem do goscia oddac mu mieso i nie bylo takiej opcji. Chyba
ze to mieso sie wymieszalo z pozostalymi.


W tym queście mięso jako takie nie ma znaczenia, musisz poprostu zabić wszystkie płochliwe jelenie (5 szt.). Ale jest jeden buraczek: Jelonki są jakieś czarodziejskie bo potrafią przenikać przez góry. Ja tak miałem, na moich oczach jeleń poprostu wbiegł w górę i znikną... zabawne. Należy je z daleka wyszczelać i pilnować aby nie uciekały pod górę bo w nią wbiegną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:42, KrzysztofMarek napisał:

Widzisz, ja już jestem żonaty, więc nie tracę czasu na podrywanie dziewczyn ;P No i żona woli,
jak jestem w domu, przynajmniej ma mnie na oku... ;D


He, he, ja też jestem żonaty, w sumie prawie już 9 lat, ale czasu na granie i tak mało.
Ale idzie długa zima, więc jest duża szansa na wygospodarowanie czasu m.in. na G3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:52, donaan napisał:

Mięso można byle jakie dać, byle tylko te jelenie wszystkie zabić


To w takim razie to jest bug bo zaliczylem tego questa z zabiciem jeleni a z miesem to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się